Mart 29, 2024, 01:53:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko ishrane i treninga  (Pročitano 4824 puta)

Van mreže Witcher1337

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Pomoc oko ishrane i treninga
« poslato: Maj 22, 2015, 04:49:25 pre podne »
Pozdrav. imam 21 godinu i naravno bilo bi lepo da smrsam.. Citam sve zivo al mi pola stvari nisu jasne jer u svemu tome ne zelim koristiti nikakve simplemente a do sada nisam video negde gde se ne pominju sto se tice ishrane za mrsavljenje.

Nisam nesto debeo al naravno tu je stomak sto se dosta izmice mada samo i stomak imam ostalo je ok.. Pijem dosta koce i tih sranja nekad sam trenirao i bio ok sad nista vec 3 godine. Pa planiram da nesto uradim sa sobom..
Treba mi savet oko ishrane al bez simplemenata..

Naravno planiram izbaciti sve sto se tice pica osim vode posto vodu jako slabo pijem trenutno.
Citao sam dosta tema o rotaciji pa kardio low medium itd al mi nista nije jasno i problem oko ishrane sto sam citao da se svugde pominju simplementi koje ne zelim da koristim zbog finasija naravno.
Znam dosta oko gimnastike al sam i nju zapostavio.. Teretana mi nesto i ne treba jos uvek posto sam bez kondicije.

168 visina ja msm nzm tacno :D i 73kg Ponekad varira vaga pa pokazuje i 70 71 :D Gledam ogledalo ne kilazu.

Svaka pomoc ili kritika su dobro dosle.

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Pomoc oko ishrane i treninga
« Odgovor #1 poslato: Maj 22, 2015, 09:13:03 pre podne »
Pozdrav. imam 21 godinu i naravno bilo bi lepo da smrsam.. Citam sve zivo al mi pola stvari nisu jasne jer u svemu tome ne zelim koristiti nikakve simplemente a do sada nisam video negde gde se ne pominju sto se tice ishrane za mrsavljenje.

Nisam nesto debeo al naravno tu je stomak sto se dosta izmice mada samo i stomak imam ostalo je ok.. Pijem dosta koce i tih sranja nekad sam trenirao i bio ok sad nista vec 3 godine. Pa planiram da nesto uradim sa sobom..
Treba mi savet oko ishrane al bez simplemenata..

Naravno planiram izbaciti sve sto se tice pica osim vode posto vodu jako slabo pijem trenutno.
Citao sam dosta tema o rotaciji pa kardio low medium itd al mi nista nije jasno i problem oko ishrane sto sam citao da se svugde pominju simplementi koje ne zelim da koristim zbog finasija naravno.
Znam dosta oko gimnastike al sam i nju zapostavio.. Teretana mi nesto i ne treba jos uvek posto sam bez kondicije.

168 visina ja msm nzm tacno :D i 73kg Ponekad varira vaga pa pokazuje i 70 71 :D Gledam ogledalo ne kilazu.

Svaka pomoc ili kritika su dobro dosle.
 
            Za početak izbaci "smeće" iz ishrane - slatkiše, gazirane sokove i sll.
- organizuj ishranu na dnevnom nivou kroz 4-5 kvalitetnih obroka
- kreni sa nekom fizičkom aktivnošću a vremenom ubaci tegove
- vodu moraš piti, kupi limun, zeleni čaj ( to su prirodni sagorevači )
- nauči šta su kvalitetne namirnice ( proteini, uh, zdrave masti ) i od njih napravi obroke
- suplementi u početku nisu neophodni kao ni rotacije, low i sll - to su koraci koji dolaze kasnije
nakon što naučiš osnove ishrane
- čitaj forum, ima dosta tekstova o hrani, treningu..
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !

Van mreže Witcher1337

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Pomoc oko ishrane i treninga
« Odgovor #2 poslato: Maj 23, 2015, 06:33:19 posle podne »
ok probacu tako... samo mi reci Kupus, grasak, pasulj, belo meso, pilece.. ? to je sve ok za ono sto meni treba?

za trening imam onaj p90x pa cu malo njega da probam cisto onako a posto vratilo imam napolje i tu mogu da radim.. a kardio bar 25 min ako izdrzim pa cemo da vidimo. Hvala brate