Mart 28, 2024, 07:17:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Veslanje (VK Crvena Zvezda)  (Pročitano 20696 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Veslanje (VK Crvena Zvezda)
« Odgovor #15 poslato: Decembar 20, 2006, 01:47:48 posle podne »
TAko je sinak!  :wink: Inace teretana je vrh! Prava buljaska!  :D

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Veslanje (VK Crvena Zvezda)
« Odgovor #16 poslato: Decembar 20, 2006, 03:05:22 posle podne »
pana... sta hammer ... kako... Da vidis sta su sprave kod mene... Sve do jedne rucno pravljene... Uhh i da vidis rezultate... Ne moje (na tim spravama, ako mogu tako da se nazovu trenira i Igor)... Znaci nebitno skroz... Jebote jel i to mora da bude firmirano.. Mislim dobro je kad imaju dobre sprave, ali to, pogotovu za nas nije presudno..

Van mreže OVERLOAD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Veslanje (VK Crvena Zvezda)
« Odgovor #17 poslato: Decembar 20, 2006, 06:26:11 posle podne »
 Postoje neke misicne partije koje jednostavno ne mozes da pogodis direktno bez masina.Takodje, kada dobro pogodis misic, da ne ponavljam koje masine dobro pogadjaju misic, on napreduje brze i bolje.Takodje na pravljenim masinama ces se mnogo pre povrediti nego na "FIRMIRANIM" kako ih ti zoves. Igor sa onakvom genetikom bi napredovao sa bilo kakvim spravama, tako da je bas to jedna od presudnih stvari za one manje talentovane....
"Remember my NAME...you'll be screaming it later..."

http://www.youtube.com/watch?v=Q98Hmx6zTuo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Veslanje (VK Crvena Zvezda)
« Odgovor #18 poslato: Decembar 20, 2006, 06:36:35 posle podne »
Postoje neke misicne partije koje jednostavno ne mozes da pogodis direktno bez masina.Takodje, kada dobro pogodis misic, da ne ponavljam koje masine dobro pogadjaju misic, on napreduje brze i bolje.Takodje na pravljenim masinama ces se mnogo pre povrediti nego na "FIRMIRANIM" kako ih ti zoves. Igor sa onakvom genetikom bi napredovao sa bilo kakvim spravama, tako da je bas to jedna od presudnih stvari za one manje talentovane....
...BRAVO.......

DODAO BIH SAMO PODATAK..DA IGOR DOLAZI  EXTREME DA VEZBA NOGE NA FIRMIRANIM HAMMER SPRAVMA...SAMO NEZNAM IZ KOG RAZLOGA??/..

VEROVATNO ZATO STO ONOLIKE NOGE MOZE DA IMA OD TRACNJA PREKO PANCEVACKOG MOSTA...

RASHO NEMOJ DA OPET LUPAS DOK NE RAZMILSIS

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Veslanje (VK Crvena Zvezda)
« Odgovor #19 poslato: Decembar 21, 2006, 12:50:10 pre podne »
e da su meni u teretani panatta sprave ne bi se nista zalio ( ove no-name dje treniram kurca ne valjaju)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže OVERLOAD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Veslanje (VK Crvena Zvezda)
« Odgovor #20 poslato: Decembar 21, 2006, 01:09:37 pre podne »
Panatta sprave samo izgledaju kao da su dobre.Veruj mi da nema velike razlike izmedju tih pravljenih i panatta-e.Lose pogadjaju misice i jednostavno kad radis na njima osetis da nije to to.Mogao bih da ti nabrajam masinu po masinu i za svaku da ti kazem zasto ne valja ali nema svrhe....Ne zelim da ispadne da ja reklamiram ovde nekoga jer nemam nikakve koristi od toga,ali mi je jako krivo da sad, kad kod nas konacno  postoji predstavnistvo za Life Fitness ( Hammer Strength je njihova linija ) ljudi koji oce da uloze pare u teretanu i dalje kupuju panatta-u.Pricajte i mislite sta hocete ali oprema je izuzetno bitna.Proslo je vreme kad su se sampioni pravili sa sipkom i bucicama.Svi koji su danas na vrhu u bodibildingu treniraju sa opremom o kojoj ja pricam.Cak i Roni koji trenira u nekoj strokavoj raspaloj teretani,cak i ta teretana ima i sedeci pregib za zadnju lozu i masinu za zadnje rame i mnoge druge koje nemaju ni najbolje teretane kod nas.
"Remember my NAME...you'll be screaming it later..."

http://www.youtube.com/watch?v=Q98Hmx6zTuo

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Veslanje (VK Crvena Zvezda)
« Odgovor #21 poslato: Decembar 21, 2006, 01:25:54 pre podne »
Na Pannati sam radio dosta dugo... U PG postoji klub koji ima 60 radnih mjesta (masina i klupa) to je neka linija koja se mislim zove Fantastic (kao i ta teretana), i stara je jedno 9-10 godina... Generalno mi masine nisu odgovarale, neki Lat nevjerovatno cudan prenos, Leg press takodje... i da ne nabrajam dalje... 
Relano jednostavno nijesu dobre...
Jedino sto je dobro kod njih (a naravno to je dobro za gazdu kluba) sto su stvarno izdrzljive, sve se vrlo, vrlo, rijetko kvari i mijenja... Ali vjerovatno je ta linija dobra za neke hotele, dobro izgledaju i penzici mogu da odrade to sto trebaju...

Generalno mnogo mi se vise svidaju varijante koje nisu opterecene suvisnim prenosima...nego se kace ploce gdje god je to moguce, a u ostaim slucajevima su prenosi dobri i logicni, znaci tipa Hammer Strength-a... Ali vjerovatno je gazdama teretana redovno skupo da kupuju te masine koje sigurno kostaju dosta a jos pride i gomilu ploca za svaku... 

A o prici da ozbiljnim vjezbacima ne trebaju masine ne treba trositi rijeci... Imate najnoviji Ronniev dvd gdje radi cucnjeve na Smith-u... Dorian je pomagao izradu Hammer Strength-a tako da tu ne moze biti propusta...
Svi ih koriste samo sto se za slikanje koriste gomile ploca na sipci da se postigne bolji efekat...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Veslanje (VK Crvena Zvezda)
« Odgovor #22 poslato: Decembar 21, 2006, 03:32:35 posle podne »
Postoje neke misicne partije koje jednostavno ne mozes da pogodis direktno bez masina.Takodje, kada dobro pogodis misic, da ne ponavljam koje masine dobro pogadjaju misic, on napreduje brze i bolje.Takodje na pravljenim masinama ces se mnogo pre povrediti nego na "FIRMIRANIM" kako ih ti zoves. Igor sa onakvom genetikom bi napredovao sa bilo kakvim spravama, tako da je bas to jedna od presudnih stvari za one manje talentovane....
...BRAVO.......

DODAO BIH SAMO PODATAK..DA IGOR DOLAZI  EXTREME DA VEZBA NOGE NA FIRMIRANIM HAMMER SPRAVMA...SAMO NEZNAM IZ KOG RAZLOGA??/..

VEROVATNO ZATO STO ONOLIKE NOGE MOZE DA IMA OD TRACNJA PREKO PANCEVACKOG MOSTA...

RASHO NEMOJ DA OPET LUPAS DOK NE RAZMILSIS
Ma OK ... Reko sam samo primer koliko nije vazno... Narocito nama amaterskim amaterima, a pogotovo ovima sto idu 2 meseca u teretanu... Verujem da Igor izmedju ostalog ide u x3m jer mu treba i velika kolicina tegova, i sigurno je da tamo ima bolje uslove za trening...

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Veslanje (VK Crvena Zvezda)
« Odgovor #23 poslato: Decembar 21, 2006, 04:33:18 posle podne »
Au ljudi, malo off...
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Veslanje (VK Crvena Zvezda)
« Odgovor #24 poslato: Decembar 21, 2006, 04:54:56 posle podne »
Reci im sinak!  :lol: :lol: :lol:

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Veslanje (VK Crvena Zvezda)
« Odgovor #25 poslato: Decembar 21, 2006, 08:18:15 posle podne »
Ako ti je ovo off onda ne znam šta dalje da kažem :lol: :lol:

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: Veslanje (VK Crvena Zvezda)
« Odgovor #26 poslato: Decembar 21, 2006, 08:23:37 posle podne »
PA sa veslanjem veze nema. Ako moze moderator nevazno poruke da skine s topica, da mozemo da nastavima sa nekim opisima sporta, a ne teretane.
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Veslanje (VK Crvena Zvezda)
« Odgovor #27 poslato: Decembar 21, 2006, 09:23:13 posle podne »
Ako si hteo da pričaš o tom sportu, onda je pit kriv, jer je on postavio slike teretane :D

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Veslanje (VK Crvena Zvezda)
« Odgovor #28 poslato: Decembar 21, 2006, 09:29:23 posle podne »
Ako si hteo da pričaš o tom sportu, onda je pit kriv, jer je on postavio slike teretane :D
izgleda, rajko se bas zapostavljeno osetio posto niko nije prokomentariaso njegov autorski prvi tekst iz srca...
pozz
Liberte toujours

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Veslanje (VK Crvena Zvezda)
« Odgovor #29 poslato: Decembar 21, 2006, 10:16:39 posle podne »
Cim zavrsi prevod, a hvali mu jedno 70-80% obecavam da cu mu od srca cestitati i obrisati i njemu i tebi sve zute iz moje svescice... Njemu posto je obavio dobar posao, a tebi posto si mu prijatelj...
Mislim da je to vrlo korektno sa moje strane?! ;-)

A sto se tice OFF-a cudi me sto ga on ili ti pominjete...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me