Mart 29, 2024, 07:11:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Testosteron depo Galenika  (Pročitano 77717 puta)

Van mreže danijemozda1992

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Testosteron depo Galenika
« poslato: Maj 27, 2015, 03:22:04 posle podne »
Pozdrav svima!Ukratko imam 23 god,193 cm i 89kg,treniram oko dve i po godine sa manjim pauzama.Zanima me iskljicivo estetska gradja i kvaliltetno izgradjem misic(ne "seljacka" masa).Dosta je tesko nabaciti pravu misicnu masu kad imate 190 +,duge ruke i noge :/.
Odlucio sam da odradim prvu kuru(ciklus) samo sa testosteronom depo Galenika,nekih 10 nedelja i naravno posle toga pct.Zanima me sta mogu da ocekujem od ovog ciklusa?Da li se uopste isplati?I da li je istina da se 'ladno moze uci u apoteku i kupiti ovaj test?Koliko bi trebao uzimati sedmicno,da li je 250mg malo sedmicno ili 500mg,tj dva puta se bocnuti :)Ne znam sme li se o cenama ovde,ako sme koliko je jedno pakovanje 5x1ml?Iz NS sam,ako neko zna gde se to moze ovde kupiti?
Mozda previse pitanja,ali tu smo da se informisemo da ne bi bilo posle,joj nisam znao :)

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #1 poslato: Maj 27, 2015, 03:33:38 posle podne »
Pa kako neko moze da ti kaze sta da ocekujes, kada nisi napisao nista o ishrani? Ako jedes Junk food jedino sto mozes da ocekujes je "seljacka masa". Naravno na snazi ces dobiti svakako. Pa zavisi u kako kojoj apoteci, negde smaraju negde ne, mozda zavisi kako izgledas, pusti bradu :) Pa idi 500mg ko sav normalan svet a pct ne verujem ni da ce ti trebati. Cena je mislim 250 dindzi po ampuli.

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #2 poslato: Maj 27, 2015, 03:35:41 posle podne »
ja sam uzeo pre 10dana tkao nesto 247din ampula.E da i produzi to na 12ned.da bar izvuces nesto iz svega toga pod uslovom da je ishrana sredjena kao sto ti rece gore Hoop
Be patient,results will come !!!

Van mreže danijemozda1992

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #3 poslato: Maj 27, 2015, 04:18:54 posle podne »
Pa recimo da je ishrana solidna,ne jedem slatko i trudim se da unosim sto vise mesa,dnevno sigurno po tri obroka sadrze neku vrstu mesa,jedem dosta rizu i jaja,povremeno Ela sir,voce,povrce i vrtim se u krug sto se toga tice.
Koliko u proseku prosecna osoba koja vodi racuna o ishrani moze da ocekuje napredak u kg(u mom slucaju 89kg),dakle pricamo samo o test depo.
Da li si siguran da mi nece biti potreban pct? Nije bas da mi je svejedno sto se toga tice.Znate neku apoteku u ns gde ima to sigurno?Znaci sedmicno dva puta po 250mg(dve ampulice)>>>12 nedelja 24 ampulice po recimo 280 din,znaci 6720 dindzi.
Da li se ovo isplati uzimajuci u obzir odredjeni rizik?
Kojim danima se bocate hehe

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #4 poslato: Maj 27, 2015, 05:00:04 posle podne »
ja idem pon-cet..a sto se tice pct imas ovde dosta tema o tome,procitaj i docices do odgovora koji ti trebaju,posle se vratis i pitas sta ne razumes..i ako se toliko plasis bolje batali ceo projekat..sto se tice cena nisu iste u svim apotekama plus-minus do 10 din,ali ne prelazi koliko znam 250 din..
Limit in the sky!

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #5 poslato: Maj 27, 2015, 05:04:21 posle podne »
sine zaobidji u sirokom luku hemiju,nisi ti za steroidie iz ova 2 posta se jasno vidi da nemas blage veze o njimakao ni  predstavu sta uzimas,tako da obavezno batali jer ces ozbiljno ugroziti zdravlje a i zivot,

ako oces masu zbombaj 2 meseca ovaj koktel ,,Dobar whey + dobar kreatin takodje + Glutamin,i dodaj BCAA  i vitamine obavezno ako si u mogucnosti, naravno na ovaj koktel dodaj ali obaveznih 500gr mesa dnevno ..
jeste ovo malo vise kesa ali ce se ovo vise isplatiti od steroida jer neces moci da sacuvas masu od istih pa ces se jos vise ukanalisati.pozz

Van mreže danijemozda1992

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #6 poslato: Maj 27, 2015, 05:24:28 posle podne »
Moje trenutno stanje(pijem kreatin deset dana ):
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?action=post;topic=31207.0;last_msg=397321

Mislim da ima odlicnu gradju i vrlo dobru genetiku,prosto me zanima sta ce ovaj test uraditi sa mog tela,izjeda me zelja da to probam.
A sine normalno da nemam neko znanje iz ovoga,ali zato sam tu da se informisem koliko god mogu pre nego nesto uradim,zato molim ako ima neko neki koristan savet neka kaze. :)

Van mreže danijemozda1992

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #7 poslato: Maj 27, 2015, 05:28:49 posle podne »
RE

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #8 poslato: Maj 27, 2015, 05:31:30 posle podne »
Slazem se potpuno sa Djle-tom!! batali hemiju, ne budi idiot!! da se ne uvredis zbog ovog IDIOT, ali pisem ti tako iz dobre namere veruj mi,da bi se zapitao!! nemas pojma o testu i slicnim stv..ti oces sve STO PRE, to znas i sam. e sad ja tebe pitam..ako postoji sansa da se ozbiljno sjebes zdravstveno time i posle ne budes mogao u zivotu ni da radis obican trening..jel si dobio sve STO PRE?? ili ces da se sjebes ne samo u ovoj nego i u drugim sferama. mlad si, mnogo te toga ceka, rizikuj u zivotu , ali na pametnim stvarima!! osvesti se decko, nemoj posle da se OZBILJNO kajes!
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #9 poslato: Maj 27, 2015, 05:32:48 posle podne »
Izgled ODLICAN!! budi PAMETAN i ne zajebavaj se!
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #10 poslato: Maj 27, 2015, 06:27:47 posle podne »
Pa recimo da je ishrana solidna,ne jedem slatko i trudim se da unosim sto vise mesa,dnevno sigurno po tri obroka sadrze neku vrstu mesa,jedem dosta rizu i jaja,povremeno Ela sir,voce,povrce i vrtim se u krug sto se toga tice.
Koliko u proseku prosecna osoba koja vodi racuna o ishrani moze da ocekuje napredak u kg(u mom slucaju 89kg),dakle pricamo samo o test depo.
Da li si siguran da mi nece biti potreban pct? Nije bas da mi je svejedno sto se toga tice.Znate neku apoteku u ns gde ima to sigurno?Znaci sedmicno dva puta po 250mg(dve ampulice)>>>12 nedelja 24 ampulice po recimo 280 din,znaci 6720 dindzi.
Da li se ovo isplati uzimajuci u obzir odredjeni rizik?
Kojim danima se bocate hehe

nemoze da ide: RECIMO da je ishrana solidna
jer ishrana mora da bude PLANSKA i TACNO ZACRTANA bez vrcenja okolo
dakle
2-2.2 gr B po kg
4-5 gr UH po kg
1 gr M po kg
kada napravis jelovnik na osnovu ovoga,onda mozes da razmisljas
u suprotonom-trujes ili ces da se trujes bez razloga

Van mreže danijemozda1992

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #11 poslato: Maj 27, 2015, 11:28:47 posle podne »
Pa recimo da je ishrana solidna,ne jedem slatko i trudim se da unosim sto vise mesa,dnevno sigurno po tri obroka sadrze neku vrstu mesa,jedem dosta rizu i jaja,povremeno Ela sir,voce,povrce i vrtim se u krug sto se toga tice.
Koliko u proseku prosecna osoba koja vodi racuna o ishrani moze da ocekuje napredak u kg(u mom slucaju 89kg),dakle pricamo samo o test depo.
Da li si siguran da mi nece biti potreban pct? Nije bas da mi je svejedno sto se toga tice.Znate neku apoteku u ns gde ima to sigurno?Znaci sedmicno dva puta po 250mg(dve ampulice)>>>12 nedelja 24 ampulice po recimo 280 din,znaci 6720 dindzi.
Da li se ovo isplati uzimajuci u obzir odredjeni rizik?
Kojim danima se bocate hehe

nemoze da ide: RECIMO da je ishrana solidna
jer ishrana mora da bude PLANSKA i TACNO ZACRTANA bez vrcenja okolo
dakle
2-2.2 gr B po kg
4-5 gr UH po kg
1 gr M po kg
kada napravis jelovnik na osnovu ovoga,onda mozes da razmisljas
u suprotonom-trujes ili ces da se trujes bez razloga


Nikad do sada nisam gledao u te detalje oko ishrane,tipa toliko i toliko gr proteina,toliko uh,m itd.Uvek sam se trudio da jedem zdravo sa sto vise mesa,jaja,rize,otprilike to je ta hrana,pio whey posle trening i mislim da sam dobro napredovao,ali imam mali problem sto se vec neko vreme vrtim oko 90 kg i nikako da napredujem,da li to znaci da sve sto radim do sada treba da pojacam jos vise(mislim na hranu i unos proteina).Mislim da ne bih znao sam sastaviti taj spisak i tacan plan ishrane.

Osecam da bi trebao da uzmem test,zato me interesuje sve kako bi ga najbolje iskoristio uz minimalan rizik,ili kako ti kazes trovanje.Mozda ga ne uzmem sad,ali sigurno za dve tri godine,mozda i ranije.Prosto me zanima iskustvo ljudi koji su ga koristili i kako deluje.Na forumu se mogu naci svakakvi odgovori,ali manje je onih konkretnih sto se ovoga tice.Tebi Pedja svaka cast na informisanju ljudi,najbolja informacija je informacija iz prve ruke bazirana na iskustvu,a ne cuo od ovog,od onog :)

Van mreže steki123

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #12 poslato: Maj 28, 2015, 12:10:28 pre podne »
nemoj mnogo da osećaš...ako nema napredka promeni nesto - poboljsaj u tvom slucaju verovatno ishranu i trening
jos jedna stvar....ljudi ovede koji su ti dali savete su uglavnom mnogo iskusniji od tebe i u priči su ne 2 god nego  eki i 22 godine...a ti ako mislis da ti neko sa tolikim iskustvom daje lose savete.....sta da ti kazem.....

iz tvog teksta se vidi da si pocetnik....bas.....i umesto da se bodes potrosi pare na suplemente i citaj forum uzduz i popreko....nauci sta i kako pa se posle nekog vremena opet javi ovde

dobra gradja...
The force is strong within me, forever does not exist not for everyBODY

Van mreže steki123

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #13 poslato: Maj 28, 2015, 12:11:50 pre podne »
Galenika se prodaje opet????
The force is strong within me, forever does not exist not for everyBODY

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #14 poslato: Maj 28, 2015, 12:26:10 pre podne »
Jos pocetkom maja krenula,bar sam ja tada video.
Be patient,results will come !!!