April 18, 2024, 10:39:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Testosteron depo Galenika  (Pročitano 78057 puta)

Van mreže Bulldozer

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #15 poslato: Maj 28, 2015, 12:37:21 pre podne »
Galenika se prodaje opet????
Da li je moguce da nisi primetio prepune teretane maljavih klinaca?  ;D

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #16 poslato: Maj 28, 2015, 12:41:06 pre podne »
Galenika se prodaje opet????
Da li je moguce da nisi primetio prepune teretane maljavih klinaca?  ;D
ne samo teretane ,nego tema na forumu!
masovno se svakodnevno pojavljuju teme sa planiranim ciklusima,vise pojavilo u poslednjih 20 dana nego za celu god
« Poslednja izmena: Maj 28, 2015, 12:43:25 pre podne djLE »

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #17 poslato: Maj 28, 2015, 01:00:17 pre podne »
^
pa koje teme ocekujes da se pojave na bb forumu? kako popraviti bojler?
samo mi nije jasno sto ti prozivas ljude sto se raspituju oko hemije,ti si neki svetac?ti imas neko veliko znanje i sigurno si poceo sa ciklusom(ako si pocinjao,to mi je jos misterija) kad si imao sve sredjeno i kad si se 'potkovao' znanjem?? daj bre cisto licemerje!mada nisi jedini.

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #18 poslato: Maj 28, 2015, 02:48:53 pre podne »
^
pa koje teme ocekujes da se pojave na bb forumu? kako popraviti bojler?
samo mi nije jasno sto ti prozivas ljude sto se raspituju oko hemije,ti si neki svetac?ti imas neko veliko znanje i sigurno si poceo sa ciklusom(ako si pocinjao,to mi je jos misterija) kad si imao sve sredjeno i kad si se 'potkovao' znanjem?? daj bre cisto licemerje!mada nisi jedini.
ja odvracam mlade usijane mozgove od hemije i zloupotrebe lekova,ja ne znam sta je tebi cilj pomoci nekom ko ima jedva 20 god da se urnise od hemikalija..pozz

Van mreže danijemozda1992

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #19 poslato: Maj 28, 2015, 01:28:33 posle podne »
Razumem starije da pokusavaju na sve nacine da odgovore ljude od uzimanja anabolika,jer da je dobro i da nema odredjenog rizika ne bi bilo ilegalno i niko se ne bi patio sa djetama i teskim treninzima,nego bi samo izabrao laksi put,ali opet smatram kad neko zna sta hoce treba ga uputiti.Treba se prvo dobro namuciti i provesti dosta vremena u teretani da bi se odlucio na ovaj korak.

Ja sam licno zamislio svoje telo kako bi ono trebalo da izgleda(postavio sam sliku pa ako nekoga zanima moze da pogleda trenutno stanje)i nema sanse da prestanem sa treninzima dok to i ne ostvarim.Kada bi mi neko rekao sta i kako tacno da radim i rekao za toliko vremena ces postici te rezultate prirodnim putem u potpunosti bih ga poslusao.Ali treba napomenuti da studiram,placam stan,hranu,a to nije ni malo jeftino,plus zalepio sam se za teretanu kao lud,a svi dobro znamo koliko je i bodibilding skup sport.Posto nisam daleko od vizuelnog cilja smatram da bi mi(koliko sam shvatio anabolici sluze kao tz. "final touch") steroidi dali tu finalnu notu u izgledu(malo punije i cvrsce misice sa malo manje bf :)

Konkretno da li ovaj test moze pomoci u ovoj mojoj nameri,ako bi ishrana bila onakva kakva treba da bude(a moram nekoga zamoliti,platiit,nebitno,da mi to sve bude po psu.

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #20 poslato: Maj 28, 2015, 01:30:45 posle podne »
Ne proziva covek, nego savetuje premladog coveka da ne pravi gresku koja ga moze kostati zdravlja. nista nisi razumeo, vrvt jer te boli uvo za sustinu. pritom decko nema niikakve potrebe za hemijom, cak je napisao da mu je ishrana dobra ali delimicno..mislim da je i Danijemozda posle nekih odgovora malo promenio svoje misljenje, malo stopirao zurbu za necim..sto mu po meni nikad nece ni trebati. jedino jednog dana ako pozeli da se takmici..ali cemu zurba..mozda ti je losa percepcija i vidjenje sebe Danijemozda buraz..bar po slici..pa za mene je ono idealno sto bih hteo jednog dana da izgradim od sebe..ali aspiracije nisu svima iste
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #21 poslato: Maj 28, 2015, 01:34:37 posle podne »
Ok. Ako si vec potpuno odlucio..naravno da niko nece, pogotovo od nas neznanaca kao papagaj da ti ponavlja ne,ne,ne :) e sad mene zanima sta od suplemenata koristis, koristio? moz si i napisao pa nisam video
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #22 poslato: Maj 28, 2015, 01:52:41 posle podne »
Vidim whey, maalo kreatin. Vidim i da ni ne brojis p uh i m..da ne pisem vise..ima doosta mesta da ti uz dodatne supse, pojacanje jelovnika, razovrsnijim proteinima, menjanjem treninga i ostalim..i pobogu tek ti je 20 god covece..i sam kazes studentski zivot samostalni,nije lako..pa fokusiraj se na te druge sfere, ovo koriguj i cekaj strpljivo rezultate bez brzih iscekivanja, uostalom vec imas super rezultate. Poz
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #23 poslato: Maj 28, 2015, 03:01:14 posle podne »
Galenika se prodaje opet????
Da li je moguce da nisi primetio prepune teretane maljavih klinaca?  ;D

Oplakoh, bukvalno :D

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #24 poslato: Maj 28, 2015, 03:06:50 posle podne »
@danijemozda

Pa ne moras da brojis u gram, ali gledaj malko, posle vremenom ces znati sta si cega pojeo otrpilike i koliko si uneo proteina/hidrata/masti a da ne racunas. Meni licno je unos proteina 1.8g do 2.4g po kilogram, zavisi kako koj dan a i valja malo rotirati proteine kao i hidrtate..

Van mreže danijemozda1992

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #25 poslato: Maj 28, 2015, 03:15:24 posle podne »
Vidim whey, maalo kreatin. Vidim i da ni ne brojis p uh i m..da ne pisem vise..ima doosta mesta da ti uz dodatne supse, pojacanje jelovnika, razovrsnijim proteinima, menjanjem treninga i ostalim..i pobogu tek ti je 20 god covece..i sam kazes studentski zivot samostalni,nije lako..pa fokusiraj se na te druge sfere, ovo koriguj i cekaj strpljivo rezultate bez brzih iscekivanja, uostalom vec imas super rezultate. Poz

Dve godine sam trenirao na suvo,znaci bez ikakve vrste suplemenata,samo hrana i to ne bas vrhunska,ali vec poslednja cetiri meseca posle treninga popijem whey,a nekada i ujutru sa muslijem.Upravu si da ima jos dosta prostora da se popuni,mislim na to da se podigne ishrana na neki veci nivo,kao i suplementi i da se pristupi tome malo ozbiljnije,zato me i zanima sta bi tek onda napravio od svoga tela kad bi sve to doveo u red i na kraju krajeva odradio taj "final touch".Ali jos ne mogu u potpunosti da razumem kako to sve funkcionise,bukvalno osecam da mi trebaju upute nekog iskusnijeg.
Da li kad covek dodje do ovog stadiuma treba da se obrati personalnom treneru za detalje?Ali kad vidim ko je danas sve personalni trener smesno mi bude :)

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #26 poslato: Maj 28, 2015, 03:35:31 posle podne »
Kad bi malo vise poceo da citas forum mozda za tvoje ambicije ne bi ti ni trebao trener, sem ako nisu takmicarske. Sve sto znam sam procitao sam ovde a to nije 10% znanja od znanja od ljudi koji ovde non-stop pisu a napredovao sam dosta. Tako da citaj malo, pomaze :)


+ smarao sam na pm neke glavonje da mi objasne detaljnije i momci su mi izazli u susret :)
« Poslednja izmena: Maj 28, 2015, 03:37:07 posle podne Hoop4Life »

Van mreže steki123

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #27 poslato: Maj 28, 2015, 04:16:48 posle podne »
^
pa koje teme ocekujes da se pojave na bb forumu? kako popraviti bojler?
samo mi nije jasno sto ti prozivas ljude sto se raspituju oko hemije,ti si neki svetac?ti imas neko veliko znanje i sigurno si poceo sa ciklusom(ako si pocinjao,to mi je jos misterija) kad si imao sve sredjeno i kad si se 'potkovao' znanjem?? daj bre cisto licemerje!mada nisi jedini.

 tako pred svako leto....po 2000 novih nekih...nazovi ciklusa nekih klinaca koji misle da je dosta trenirao i konacno doslo je vreme da se urnise hormonima jer micko koristi vec 5 godina i nije mu nista....tu lupeta bezveze nesto i tako pred svako leto...malo dosadi...raspitivanje je ok zato i postoji ovaj forum...al daj bre malo nek citaju forum duze od 2 dana pa ONDAA ako ima nejasnoca nek se javi ane ovako.....daj mi odgovor na tototototototototo
The force is strong within me, forever does not exist not for everyBODY

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #28 poslato: Maj 28, 2015, 04:29:07 posle podne »
U poslednja 3 posta su ljudi sve lepo rekli, a i sam autor teksta..osim ovo za trenera. Na ovom forumu imas SVE veruj mi!! i u pravu si, odvajaj novac za adekvatne suplemente i bice napredka! Ako nastavis i pojacas suplementima, za godinu , dve ces i odustati od hemija ideje..osim ako se budes takmicio, ali cak i onda, doosta strpljenja i informisanja. Sada uzeti hemiju bi bila ludost. Poz
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #29 poslato: Maj 28, 2015, 05:01:47 posle podne »


,plus zalepio sam se za teretanu kao lud,a svi dobro znamo koliko je i bodibilding skup sport.Posto nisam daleko od vizuelnog cilja smatram da bi mi(koliko sam shvatio anabolici sluze kao tz. "final touch") steroidi dali tu finalnu notu u izgledu(malo punije i cvrsce misice sa malo manje bf :)

Ku.

u ogromnoj zabludi zivis a u ovom belom je GLAVNI problem tvoj
a u crvenom glavna zabluda ,

to je najveca greska svi smo mi imali periode u teretani kada se napalimo i zamislimo sebe na najsavrseniji nacin po nekom nasem vidjenju ali ti nemas pojma koliko je hemije potrebno za takav izgled jer to ne moze jednom se ubodes i to je to ,to se bajo moj hemija godinama i godinama
« Poslednja izmena: Maj 28, 2015, 05:04:24 posle podne djLE »