Mart 28, 2024, 01:14:33 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Testosteron depo Galenika  (Pročitano 77706 puta)

Van mreže rockie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #30 poslato: Maj 28, 2015, 05:14:20 posle podne »
Gym Baja se registrirao na forum i odvrće ljude od kemije :D

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #31 poslato: Maj 28, 2015, 05:50:19 posle podne »


,plus zalepio sam se za teretanu kao lud,a svi dobro znamo koliko je i bodibilding skup sport.Posto nisam daleko od vizuelnog cilja smatram da bi mi(koliko sam shvatio anabolici sluze kao tz. "final touch") steroidi dali tu finalnu notu u izgledu(malo punije i cvrsce misice sa malo manje bf :)

Ku.

u ogromnoj zabludi zivis a u ovom belom je GLAVNI problem tvoj
a u crvenom glavna zabluda ,

to je najveca greska svi smo mi imali periode u teretani kada se napalimo i zamislimo sebe na najsavrseniji nacin po nekom nasem vidjenju ali ti nemas pojma koliko je hemije potrebno za takav izgled jer to ne moze jednom se ubodes i to je to ,to se bajo moj hemija godinama i godinama

mozda bi trebao malo da olabavis..ako zeli da uzme neka uzme..sta te libo racku..panicis ovde i izgledas smesno..na kraju nije klinac vec ima 22-23 godine,nema 15-16,ne treba mu roditelj da ga tupka u glavu ovde na forumu..ako mu ne zelis reci nista pametno nemoj ni na ovaj nacin voditi konverzaciju..malo je provaljeno svaka prica tipa:"nemoj da uzimas hemiju uzmi wey protein i kupi mesinu..niko nije malouman,niti moze neko nekom da zabrani koriscenje steroida,ako je odlucio neka uzme,ako bude posledica neka sam snosi sve to..ali zaista na ovom forumu zaista postoji toliko napisanih tema o steroidima i kurama da se svako moze pronaci u barem jednoj temi a da ne otvara svoju licno..u svakoj temi se krije odgocor za nesto..
Limit in the sky!

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #32 poslato: Maj 28, 2015, 07:47:28 posle podne »
Kazes recima "ako zeli da uzme neka uzme..sta te libo racku..."   mislim stvarno strasno..koji libomeracku mentalitet za druge..sasvim normalno smo dali savet decku svi. Cak i ja kao laik u sferi hemije video sam da decko zuri i da ima mnoogo toga boljeg da uzme sto nije uzimao ..hrana, supsi..rekao je i da je 2 god bez ikakvog sup trenirao
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #33 poslato: Maj 28, 2015, 07:58:21 posle podne »
neko ko je odlucio da uzme hemiju sigurno ga neces ti odvratiti u to pa makar on imao i 17-18 god,zar ne??i nemoj mi tu moralisati o stetnosti a ovamo setas od sprave do sprave gledajuci koja je bliza traci za trcanje gde je neka devojka zauzela i vezba,a u isto vreme ti je kreatin najaca "hemija" koju uzimas...svi ste neki protivnici uzimanja AAS a ovamo se spricate do besvesti..ne mislim na tebe jer si ti na kreatinu,haha...

pazi,dodje neko i kaze da ce uzeti steroide,a odmah ga svi napadnu da ne treba da uzima je je stetno i da treba kupiti u kasapnici meso i wey protein..pa nije on malouman da nije znao tako nesto..niko vas ne tera da dajete kure,moze da mu odgovorite nesto uopsteno,a on neka izvuce iz konteksta kao sto pojedinci i rade ovde..ja ne mislim ovim sto pisem na pedju coveka sto upucuje na greske vec na vas pametnjakovice do 27-28 god sto kao moralisete nesto..
Limit in the sky!

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #34 poslato: Maj 28, 2015, 08:34:49 posle podne »
Deki bravo!!
Momak ima 22god,moze da zivi sam,da izdrzava sebe,placa racune,hranu tamo vamo,ali nije dovoljno pametan da rasudi o dobicima/posledicama uzimanja toga sto je naumio??daj bre manite se..tu kao neka sekta,a sami kazete da nemate iskustva nekog sa hemijom,ma ni sa ostalim sferama sto se tice ovoga i nadjete da tu nekom solite pamet..razumijem kad to kaze pedja,bukas,milan,neko ko je KOMPETENTAN,ali fora je sto ni oni ne idu ovoliko duboko u negodovanju!
nego se bas vas 3,4nadje tu da izigravate neke nacural momke,kao.
i ovaj lik sto ga pita sto je koristio od suplementacije i da pojaca suplementacju,kakve sad to veze ima?treba da je koristio sve od gejnera pa do yohimbe i zeolita,ee onda dobije sertifikat da moze na hemiju?
da me ne shvate neki pogresno,ne govorim o tome da treba odma na hemiju,posebno ne neko ko nema dvije osnovne sto se kaze,ali ovo sto radi djle i par njemu slicnih je previse brate!

Van mreže Bulldozer

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #35 poslato: Maj 28, 2015, 08:36:27 posle podne »

Dve godine sam trenirao na suvo,znaci bez ikakve vrste suplemenata,samo hrana i to ne bas vrhunska,ali vec poslednja cetiri meseca posle treninga popijem whey,a nekada i ujutru sa muslijem.Upravu si da ima jos dosta prostora da se popuni,mislim na to da se podigne ishrana na neki veci nivo,kao i suplementi i da se pristupi tome malo ozbiljnije,zato me i zanima sta bi tek onda napravio od svoga tela kad bi sve to doveo u red i na kraju krajeva odradio taj "final touch".
To je daleko od vec.... Sta je 4 meseca? Nista. Ako radis jedan deo nedeljno znaci da si za svaki imao do sada 4 treninga mesecno x 4 meseca za npr. grudi, ruke, ledja i sl. a to je dugorocno gledano realno nista. Guraj ti jos samo na supsima, sredi ishranu to bar nije tesko imas temu u podforumu gde je Pedja postavio gomilu slika i klipova kako priprema obroke, sve je to ovde prezvakano vec 100x samo malo prelistaj. U daljem tekstu si vec sve sam rekao i skapirao dobro, imas ti jos dosta gvozdja da dignes kad dovedes ishranu i suplementaciju u red pa ako nakon svega toga jos uvek ne budes bio zadovoljan necim onda tek pocni da razmisljas o prvoj kuri.

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #36 poslato: Maj 28, 2015, 10:03:18 posle podne »

i ovaj lik sto ga pita sto je koristio od suplementacije i da pojaca suplementacju,kakve sad to veze ima?treba da je koristio sve od gejnera pa do yohimbe i zeolita,ee onda dobije sertifikat da moze na hemiju?


VIdi sine slabo kapiras sta pricam zato i imas kontra argumente na sve,elem
ZA neki dobar rezulatat Prvo guramo hranom max,pa zatim koristimo Hranu + jaku suplementaciju da izvucemo opet max iz TOG maxa,a za to vreme prolaze dani meseci godine staza u teretani ,pa tek kada dodjemo na neki ozbiljan nivo bodi bildinga kao zadnji korak onda imas svega da radis sa sobom sta zelis ,znaci idemo prvo 1 2 3,a NE 0 - 3 nadam se da si sad skapirao posto slabo kapiras sta pricam,

i dajete jaku podrsku osobi koja je tek izasla iz puberteta i koji zbog nedostaka informacija ima lazno misljenje o steroidima, ima vec odlicnih 90kg misica ,sa hemijom ce dobiti 10kg(zbog osiromasene ishrane u koju sam ubedjen da je to glavni problem svega) i izgubiti 5-6kg posle ciklusa,i pitanje kolko ce i to zadrzati jer nije poenta samo izneti ciklus do kraja treba znaci i ZADRZATI taj prirastaj mase,
zato kazem da uz onaj koktel suplemenata moze sasvim lagano da grune 5kg za 2-3 meseca i da bude prezadovoljan kao sto on planira,
a takodje pri prvoj pojavi neplaniranih nuspojava(pored onih uobicajnih) zivot ce mu se okrenuti za 180 stepeni i sta ce onda jedan decko sa 22 god da radi ?

DekiP prvo kazes ako ce da uzme neka uzme ali ako bude posledica znaci onda Ko ga jebe nek se sam nosi sa time! kakvo porazavajuce razmisljanje i sa ovakvim stavom ti savetujem da se ne meses u teme gde neko mozes sebi da UPROPASTI zivot jer nije dovoljno izgradjena licnost.Jer ovo sad vama deluje smesno i mizerno ali sta ako decko vec ima neku zdravstvenu manu a da to ne zna kao sto danas ima 30-40% ljudi koji mislie da su zdravi a u stvari imaju neku zdravstvenu manu.
i to ako neko ima 17 18 god normalno da se moze odvratiti od hemije AKO NEKO NE ZNA sta uzima sa dobrim argumentima ga mozes sasvim sigurno "spustiti" na zemlju jer ljudi mnogo pogresno gledaju na hemiju

moral of the story, Steroidi su induvidualna stvar i ne zna se sta mogu da izazovu telu jer svako reaguje druagcije sto je normalno.

i na kraju da sumiram
IZricito stojim iza stava a to je da decko NE POMISLJA na hemiju jer ce napraviti ogroman problem sebi.
kraj price ,necu se ukljucivati vise u temu dovoljno sam dao argumenata da ne pravi gresku

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #37 poslato: Maj 28, 2015, 10:21:25 posle podne »
Kao prvo nemoj mi 'sine' Pa to tamo dje si naucio.
Drugo,ne mislim citati ovoliki post.Naravno zbog toga jer si ga ti napisao,ne jer sam lijen.
Trece,nemoj mi molim te ti objasnjavati sta je potrebno za dobar rezultat.Ajd sad.

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #38 poslato: Maj 28, 2015, 10:40:09 posle podne »
i Da dodam sto sam zaboravio a to je  HRANA tu je problem to sam ubedjen
ishrana ispod proseka jer kazes otprilike uzimas sta kako a to s etkao ne radi ako oces neki cilj

znaci pocni da meris obroke, uzmi ispisi tvoje dnevne potrebe,pogledaj tabele sracunaj i pristupi lepo sistematski ,veruj mi da znaci i taj jedan obrok vise od 30gr proteina Ume da pravi razliku koja se moze videti posle nekog perioda,znaci probaj da izvedes jednu pravu bildersku dijetu bar mesec dana pa ces videti o cemu ti pricamo i da tu ima jos ogromnog mesta za napredak i kada jos dodas suplemente na to ,sve ce ti biti jasno

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #39 poslato: Maj 28, 2015, 10:52:56 posle podne »
Mi smo momku ukazali da je bolje da to u svakom slucaju odlozi i to za neki daalji momenat u buducnosti, iz razloga potkrepljenim CINJENICAMA. Pogledaj malo temu videces da ima i iskusnijih koji su rekli da mu nije vreme za to. Koliko vidim oni koji misle suprotno, a to misljenje je nista vise nego "svako bira svoj put" nisu nista pametno rekli osim kritikovanja ljudi koji dobronamerno savetuju..toliko.
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže steki123

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #40 poslato: Maj 29, 2015, 12:02:08 pre podne »
Deki bravo!!
Momak ima 22god,moze da zivi sam,da izdrzava sebe,placa racune,hranu tamo vamo,ali nije dovoljno pametan da rasudi o dobicima/posledicama uzimanja toga sto je naumio??daj bre manite se..tu kao neka sekta,a sami kazete da nemate iskustva nekog sa hemijom,ma ni sa ostalim sferama sto se tice ovoga i nadjete da tu nekom solite pamet..razumijem kad to kaze pedja,bukas,milan,neko ko je KOMPETENTAN,ali fora je sto ni oni ne idu ovoliko duboko u negodovanju!
nego se bas vas 3,4nadje tu da izigravate neke nacural momke,kao.
i ovaj lik sto ga pita sto je koristio od suplementacije i da pojaca suplementacju,kakve sad to veze ima?treba da je koristio sve od gejnera pa do yohimbe i zeolita,ee onda dobije sertifikat da moze na hemiju?
da me ne shvate neki pogresno,ne govorim o tome da treba odma na hemiju,posebno ne neko ko nema dvije osnovne sto se kaze,ali ovo sto radi djle i par njemu slicnih je previse brate!

Koji je tvoj problem?
The force is strong within me, forever does not exist not for everyBODY

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #41 poslato: Maj 29, 2015, 06:50:22 posle podne »


DekiP prvo kazes ako ce da uzme neka uzme ali ako bude posledica znaci onda Ko ga jebe nek se sam nosi sa time! kakvo porazavajuce razmisljanje i sa ovakvim stavom ti savetujem da se ne meses u teme gde neko mozes sebi da UPROPASTI zivot jer nije dovoljno izgradjena licnost.Jer ovo sad vama deluje smesno i mizerno ali sta ako decko vec ima neku zdravstvenu manu a da to ne zna kao sto danas ima 30-40% ljudi koji mislie da su zdravi a u stvari imaju neku zdravstvenu manu.
i to ako neko ima 17 18 god normalno da se moze odvratiti od hemije AKO NEKO NE ZNA sta uzima sa dobrim argumentima ga mozes sasvim sigurno "spustiti" na zemlju jer ljudi mnogo pogresno gledaju na hemiju

moral of the story, Steroidi su induvidualna stvar i ne zna se sta mogu da izazovu telu jer svako reaguje druagcije sto je normalno.

i na kraju da sumiram
IZricito stojim iza stava a to je da decko NE POMISLJA na hemiju jer ce napraviti ogroman problem sebi.
kraj price ,necu se ukljucivati vise u temu dovoljno sam dao argumenata da ne pravi gresku

Nasao nesto da prica najveca trolcina i neznalica ovog foruma..Ajde teoreticaru smanji dozivljaje sta si se isprimao??Ti ces nekoga da spustis na zemlju i argumentovano da ga odvratis od steroida??Pogledaj  samo svoje postove po temama kako se raspitujes o banalnim stvarima a ovamo delis savete poput Pedje samo da bi te on i Bukas uzeli za ozbiljno za ubuduce jer si predmet sprdnje kad repliciras postove ljudima..Pazi ovo "izricito stojim iza stava da ne uzima steroide",ne znam sta si utripovao,da si Milos Sarcev pa da drzis predavanja ovde i vrsis psihicki pritisak nad ljudima a ne znas ni ko su ni sta su pa cak i da ih cinicno ponizis samo da bi odustali od necega sto je tvoje dupe odavno pocelo da koristi a siguran sam da su i tebi sugerisali da ne uzmes..Ah znam,ti cak nisi ni pitao za kuru vec si uzeo na svoju ruku da izbegnes ovako "javno vesanje" jel tako??Ali ces da budes tu prisutan i dezuran na forumu da kenjas drugima o tome,jel tako??Niko ti nije trazio da mu pises kuru,ako ne zelis da ucestvujes u uopstenoj raspravci oko necega ti stoj sa strane kao i sto radis vecinu vremena od kako si se uclanio na forum,ali kad napises nesto ne da ga useres,nego to je sracka kao kokoska da se usrala..Zato nemoj mnogo laprdati i moralisati.niko ti to ne trazi..

I naravno,svako ko se odluci da uzima lekove na svoju ruku a bez nadzora strucnjaka,a to svi mi radimo ovde,skoro svi,onda to radimo na sopstvenu odgovornost,i snosicemo sami posledice ako se nesto dogodi..Necu ja biti zasticen sa preko 36 god niti Pedja sa preko 40 u odnosu na onog ko ima preko 20 god..
« Poslednja izmena: Maj 29, 2015, 06:53:39 posle podne DekiP »
Limit in the sky!

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #42 poslato: Maj 29, 2015, 07:15:59 posle podne »
Kao sto rekoh,svako ko se odluci da uzima ovo treba da bude svestan sta mu se moze dogoditi,pa na osnovu tog saznanja da krene u avanturu...Pedja izbacuje uvek dobre tekstove medju kojima je i ovaj danasnji koji upravo govori o ovoj nasoj prepirci ovde,sta se sve moze dogoditi upotrebom steroida,dobre i lose stvari,ali opet ko se odluci da ih uzima radi to na sopstvenu odgovornost..Evo i link:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2011/11/nus-pojave-pri-koriscenju-nedozvoljenih.html
Limit in the sky!

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #43 poslato: Maj 29, 2015, 07:48:49 posle podne »


DekiP prvo kazes ako ce da uzme neka uzme ali ako bude posledica znaci onda Ko ga jebe nek se sam nosi sa time! kakvo porazavajuce razmisljanje i sa ovakvim stavom ti savetujem da se ne meses u teme gde neko mozes sebi da UPROPASTI zivot jer nije dovoljno izgradjena licnost.Jer ovo sad vama deluje smesno i mizerno ali sta ako decko vec ima neku zdravstvenu manu a da to ne zna kao sto danas ima 30-40% ljudi koji mislie da su zdravi a u stvari imaju neku zdravstvenu manu.
i to ako neko ima 17 18 god normalno da se moze odvratiti od hemije AKO NEKO NE ZNA sta uzima sa dobrim argumentima ga mozes sasvim sigurno "spustiti" na zemlju jer ljudi mnogo pogresno gledaju na hemiju

moral of the story, Steroidi su induvidualna stvar i ne zna se sta mogu da izazovu telu jer svako reaguje druagcije sto je normalno.

i na kraju da sumiram
IZricito stojim iza stava a to je da decko NE POMISLJA na hemiju jer ce napraviti ogroman problem sebi.
kraj price ,necu se ukljucivati vise u temu dovoljno sam dao argumenata da ne pravi gresku

Nasao nesto da prica najveca trolcina i neznalica ovog foruma..Ajde teoreticaru smanji dozivljaje sta si se isprimao??Ti ces nekoga da spustis na zemlju i argumentovano da ga odvratis od steroida??Pogledaj  samo svoje postove po temama kako se raspitujes o banalnim stvarima a ovamo delis savete poput Pedje samo da bi te on i Bukas uzeli za ozbiljno za ubuduce jer si predmet sprdnje kad repliciras postove ljudima..Pazi ovo "izricito stojim iza stava da ne uzima steroide",ne znam sta si utripovao,da si Milos Sarcev pa da drzis predavanja ovde i vrsis psihicki pritisak nad ljudima a ne znas ni ko su ni sta su pa cak i da ih cinicno ponizis samo da bi odustali od necega sto je tvoje dupe odavno pocelo da koristi a siguran sam da su i tebi sugerisali da ne uzmes..Ah znam,ti cak nisi ni pitao za kuru vec si uzeo na svoju ruku da izbegnes ovako "javno vesanje" jel tako??Ali ces da budes tu prisutan i dezuran na forumu da kenjas drugima o tome,jel tako??Niko ti nije trazio da mu pises kuru,ako ne zelis da ucestvujes u uopstenoj raspravci oko necega ti stoj sa strane kao i sto radis vecinu vremena od kako si se uclanio na forum,ali kad napises nesto ne da ga useres,nego to je sracka kao kokoska da se usrala..Zato nemoj mnogo laprdati i moralisati.niko ti to ne trazi..

I naravno,svako ko se odluci da uzima lekove na svoju ruku a bez nadzora strucnjaka,a to svi mi radimo ovde,skoro svi,onda to radimo na sopstvenu odgovornost,i snosicemo sami posledice ako se nesto dogodi..Necu ja biti zasticen sa preko 36 god niti Pedja sa preko 40 u odnosu na onog ko ima preko 20 god..


Ok

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Testosteron depo Galenika
« Odgovor #44 poslato: Jun 10, 2015, 09:51:18 posle podne »
Aj ovde da postavim pitanje. Zasto svuda na netu pise da je prop. za defku, a depo za masu ? Nekako mi to zvuci nelogicno jer kontam test je test ? Nebitno dal je brz ili spor. A i ljudi sa foruma ovde teraju depo na defki i odlicne rezultate su imali. Ipak bih da proverim...