April 29, 2024, 06:44:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: POMOC- oporavak nakon povrede  (Pročitano 1862 puta)

Van mreže laki86

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
POMOC- oporavak nakon povrede
« poslato: Jul 16, 2015, 10:03:08 pre podne »
Molio bih za pomoc.Pre 4 meseca sam imao saobracajnu nesrecu u kojoj sam slomio kljucnu kost i imao jak udarac u desno rame.Nakon skidanja osmice i rehabilitacije vratili su mi obim pokreta ali kao da fizijatar iz nekog razloga ne misli da je vracanje u teretanu dobra stvar.Recite mi jel neko imao susret sa ovom situacijom.Vidjao sam i teze povrede posle saobracajki pa su se ljudi oporavljali cak i napredovali...neki uz pomoc dozvoljenih neki ne dozvoljenih sredstava ali su uspevali.Posle svih ovih godina u teretani jednostavno ne mogu tako lako da prihvatim da vise ne treniram.Hvala na bilo kojim informacijama.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: POMOC- oporavak nakon povrede
« Odgovor #1 poslato: Jul 16, 2015, 09:27:06 posle podne »
Moras znati konkretan razlog zasto fizijatar ne misli da mozes da se vratis treniranju... nadji drugog fizijatra
...

Van mreže laki86

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: POMOC- oporavak nakon povrede
« Odgovor #2 poslato: Jul 24, 2015, 12:16:49 posle podne »
Zbog preloma kljucne kosti rame mi malo skljocka u odredjenim pokretima...mada mi je ortoped rekao kada sam skidao osmicu da cu moci samo ne odmah...interesuje me dal bi koriscenje nekih steroida neke pocetnicke kure pomoglo u vracanju na staro i ojacanje tog ramena...povreda kljucne kosti je cesta u rukometu a to je kontakt sport...zar oni odmah prekidaju karijeru nakon te povrede...?