April 19, 2024, 05:12:31 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: INFOrmacija....  (Pročitano 1752 puta)

Van mreže SecurityAAS

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
INFOrmacija....
« poslato: Jul 25, 2015, 06:58:22 posle podne »
1. Cisto informativno me zanima posto sam citao dosta o antiaromatizatorima u vrijeme kure (arimidex, clomid, nolvaldex, proviron) i recimo znam na koji nacin rade i sl., koja je mogucnost da se dobije recimo ginekomastija ukoliko neko nije podlozan (mislim genetski ili vec ranije steceno). Ako se koristi neki od testosterona koji aromatizira u estro, a tokom te kure od pocetka koristi neki od navedenih lijekova za smanjenje estro, adekvatno me zanima koja je vjerovatnoca? (Razumijem, sve je individualno, ne valja mnogo ni sputavati estro i sl.)

2. Pak ako i u vrijeme uzimanja nekog lijeka dodje do problema, koje su reakcije. Hajde recimo da je adex jedan od boljih, skupljih varijanti, treba li imati i pored njega nolvu?

Nadam se da cu dobiti sto jasniji odgovor od strucnijeg osoblja, hvala

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: INFOrmacija....
« Odgovor #1 poslato: Jul 25, 2015, 07:41:43 posle podne »
Pozdrav.

Moguce je dobiti gino i pored njih. Jedan od razloga je taj sto se ne nadje odmah adekvatna doza, a drugi jer je nemoguce spreciti aromatizaciju u testisima, sto niko nije spominjao. Ako dodje do problema, pojacati dozu, nema druge. Naci dobru dozu, na kojoj neces imati nuspojave, a zadrzati pozitivne efekte estrogena, nije lako. Taj cuveni sweet spot, treba da se istrazuje dugo, a narocito koji ai (femara, arimidex, aromasin) ce ti dogovarati. Proviron je tu slaba karika, koristi se vise za neke druge stvari. Nolva je najbrza ali je bukvalno za momentalno resenje, ostatak ekipe, koji sam nabrojao je ipak kvalitetniji mnogo ali im treba malo vise vremena da prorade.