April 25, 2024, 09:04:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Sagorevanje masti  (Pročitano 5318 puta)

Van mreže gambino

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Sagorevanje masti
« poslato: Avgust 11, 2015, 12:26:31 pre podne »
Pre nedelju dana krenuo sam u teretanju i cilj mi je da smrsam i da malo izdefinisem misice (biceps,triceps,ramena,grudi)visok sam 170 cm tezak 80 kg.Sta da jedem i koji suplement da koristim za brze skidanje sala i brze sagoravanje masti?

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Sagorevanje masti
« Odgovor #1 poslato: Avgust 11, 2015, 01:40:11 pre podne »
Pozz drugar...Ono sto je mozda najbolje da se kaze je nema potrebe da zuris..Kao pocetnik u teretani akcenat prvenstveno stavi na PRAVILNO izvodjenje vezbe kako ne bi doslo do povreda.Posmatraj telo kao celinu tj. telo ne cine samo biceps,triceps grudi i ramena vec su tu i ledja i NOGE koje su cesto, bez raloga, zapostavljene..Sto se tice ishrane i tvog pitanja sta da jedes to je veoma sirok pojam ali pokusacu da ti dam neke smernice kako bi ti bilo lakse.Ono na cemu treba da se zasniva tvoja ishrana,ukoliko tezis lepom izgledu,jesu proteini,ugljeni hidrati i zdrave masti..Ako tezis izdefinisanijem izgledu trebalo bi da obratis paznju na unos ugljenih hidrata i masti tj. prilagodis ih sebi..Ne postoj suplement koji BRZO skida salo vec suplementi rade u SINERGIJI  sa pravilnom ishranom tj. suplementi su odlicna stvar ukoliko je ishrana sredjena..Dao si malo podataka o sebi pa ne bi bilo lose da kazes kako se trenutno hranis i treniras..Pozz,sve najbolje i samo napred..

Van mreže gambino

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Sagorevanje masti
« Odgovor #2 poslato: Avgust 11, 2015, 10:51:33 pre podne »
Evo ovako,sto se tice ishrane za dorucak uglavnom jedem: ovsane pahuljice i musli sa mlekom,jaja(omlet od 3 jaja)tunjevinu u paradajiz sosu.Uzina:jedna jabuka ili banana.Rucak:pirinac,belo meso,punjena paprika,supa ili corba,paprikas i uz svaki rucak ide salata(paradajiz,krastavac,paprika)posle rucka ide uzina opet banana ili jabuka i  veceru uglavnom preskocim ili jedem isto sto i za rucak.Od kad sam krenuo u teretanu dnevno popijem oko 3,5 do 4 L vode.


U teretanu idem 4 puta nedeljno sva 4 dana radim kardio (trcanje na traci 3,5 km za sad vise ne mogu jer mi je kondicija nikakva)3 dana nedeljno radim ruke,ramena i grudi sa bucicama tezina 7,5 do 10 kg i to radim 3 serije po 10–12 ponavljanja.

P.S Od suplemenata sam juce poceo da pijem el karnitin 20 minuta pre treninga.
« Poslednja izmena: Avgust 11, 2015, 10:59:39 pre podne gambino »

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevanje masti
« Odgovor #3 poslato: Avgust 11, 2015, 11:38:17 pre podne »
Evo ovako,sto se tice ishrane za dorucak uglavnom jedem: ovsane pahuljice i musli sa mlekom,jaja(omlet od 3 jaja)tunjevinu u paradajiz sosu.Uzina:jedna jabuka ili banana.Rucak:pirinac,belo meso,punjena paprika,supa ili corba,paprikas i uz svaki rucak ide salata(paradajiz,krastavac,paprika)posle rucka ide uzina opet banana ili jabuka i  veceru uglavnom preskocim ili jedem isto sto i za rucak.Od kad sam krenuo u teretanu dnevno popijem oko 3,5 do 4 L vode.


U teretanu idem 4 puta nedeljno sva 4 dana radim kardio (trcanje na traci 3,5 km za sad vise ne mogu jer mi je kondicija nikakva)3 dana nedeljno radim ruke,ramena i grudi sa bucicama tezina 7,5 do 10 kg i to radim 3 serije po 10–12 ponavljanja.

P.S Od suplemenata sam juce poceo da pijem el karnitin 20 minuta pre treninga.

moras da regulises ishranu
obrok br 1,mnogo voca u ishrani ,preskakanje vecere-nije opcija

ne mozes da delis obroke kao da radis u drzavnoj firmi,pa imas dorucak-rucak-veceru preskacem i mrsavim
To tako ne ide

L carnitin-razocarati ces se.
Jos jednom
Nije mi cilj da ovako pricam jer se bavim prodajm,ali mi je uvek zao kada neko naleti na "minu" na taj nacin,a PISALI smo mnogo,mnogo puta o tome