April 25, 2024, 05:37:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Moj plan treninga  (Pročitano 17065 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #30 poslato: Decembar 23, 2015, 11:09:23 pre podne »
Prica je,Pedja,da se masa zamlacuje glupostima,recimo izbaci bb.com clanak kako Kai Greene radi trening pred olympiu,to pocetnicima deluje kao svemirski trening,a ustvari je klasican trening samo optimizovan da se neki detalj ili misic istakne bla bla,a oni kontaju "je jbte pa ja tako nikad ne radim,kad kai radi sigurno ce i mene da uradi bla bla" i slicna zamlacivanja.... Jer jbg fora je uci u u aprilu u teretanu i biti Lazar Angelov za bazen u julu... :)

ne shvataju ljudi
ima jos ok opcija,gde vide trening od nekog ucensika O i onda se odbrane..daleko sam ja od toga
ali nadju trening pod imenom: hyper grrowth sistem ili mass freak at 4 weeks..i onda nastaju problemi...a da ni na trenutak nisu pogledali sta pise,sta ce da rade itd

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #31 poslato: Decembar 23, 2015, 11:19:30 pre podne »
Prica je,Pedja,da se masa zamlacuje glupostima,recimo izbaci bb.com clanak kako Kai Greene radi trening pred olympiu,to pocetnicima deluje kao svemirski trening,a ustvari je klasican trening samo optimizovan da se neki detalj ili misic istakne bla bla,a oni kontaju "je jbte pa ja tako nikad ne radim,kad kai radi sigurno ce i mene da uradi bla bla" i slicna zamlacivanja.... Jer jbg fora je uci u u aprilu u teretanu i biti Lazar Angelov za bazen u julu... :)

ne shvataju ljudi
ima jos ok opcija,gde vide trening od nekog ucensika O i onda se odbrane..daleko sam ja od toga
ali nadju trening pod imenom: hyper grrowth sistem ili mass freak at 4 weeks..i onda nastaju problemi...a da ni na trenutak nisu pogledali sta pise,sta ce da rade itd

Tacno tako. Ja znam pre par godina kad sam poceo,posle svakog treninga cale mi je kljucao "Pusti vreme da uradi svoje","ne moze preko noci" i razmisljam da bas zbog tog kljucanja nekako gledam realno na rezultate ... :)

A sad je fazon ako moze uz sto manje treninga,sto manje cimanja,sto bolji rezultat,sto pre... I onda gledam lika u fazonu samo to ? :D

Van mreže Перун

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #32 poslato: Decembar 25, 2015, 06:14:34 posle podne »
Pa dobro
genrealno i slobo i cvetko su u pravu
ovde je vise PSHILOSKI momenat u pitanju (uglavnom kod pocetnika i amatera) koji zele odmah,sve i brzo,nego sto je u pitanju zastoj i staggnacija
pa onda jbg..
ako hoces zbog psihe da menjas-*MENJAJ ali menjaj pametno
da li treba zbog eventalnog boljeg napredka,a stari sistem evidetno radi..jbg..ne treba...
mislim ,probajte da razmisliste
citam po raznim FB profilma od koje kakvih trenera itd itd
i onda vidim trening program npr momka (nisam isao na njegov profil,dok nisam procitao post) i onda pise
-push lift
-deda snif
chet lift
-......TRLA BABA LAN (naravno,namerno sam izkorektao sve reci,bez voznog reda) ali se svodji na jedno
momak je evidetno NESTO (bb com) ili neki slican sajt citao i napravio je trening .
Naravno,uzeo je perosnalnog,koji ej to aminoovao (jer mu je tako lakse) i onda sam otisao na profil
Zaista nemam pojma sta da kazem osim da mi je zao momka -ISKRENO

u tome je problem
Ne vidim,zaista ni jedan jedini razlog zasto na nekom ko danas pocinje,ne bi radio nesto sto je pre njega,davalo rezulatate milionima i milonima ljudi i to dookazane i evidentne?...zaista ne rauzzmem poentu
General realan kao i uvek.
Da, imam rezultate sa ovim splitom. Znaci definitivno da ne menjam za sad. Nemam ja problem sa tim da zelim sve i odmah jer jbg, to nikad nije islo.
Meni je iskreno i lakse ovako da treniram jer mogu lepo da se fokusiram i odradim lepo trening.
Da radim svaki trening isto onda bi i imalo svrhe menjati, ali ovako IPAK ne. :)

Hvala ljudi na odgovorima i svako dobro. :)