April 25, 2024, 05:47:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: plan treninga sa Bodybuilding.com  (Pročitano 3753 puta)

Van mreže michael

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
plan treninga sa Bodybuilding.com
« poslato: Decembar 21, 2015, 10:00:41 posle podne »
Pozdrav,
interesuje me vase misljenje o planovima treninga sa sajta bodyduilding.com

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: plan treninga sa Bodybuilding.com
« Odgovor #1 poslato: Decembar 22, 2015, 05:46:28 pre podne »
Pozdrav,
interesuje me vase misljenje o planovima treninga sa sajta bodyduilding.com

 koliko dugo ides u teretanu?

Van mreže michael

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: plan treninga sa Bodybuilding.com
« Odgovor #2 poslato: Decembar 22, 2015, 10:34:21 pre podne »
oko 3 i po godine

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: plan treninga sa Bodybuilding.com
« Odgovor #3 poslato: Decembar 22, 2015, 11:47:27 pre podne »
oko 3 i po godine

to je ok
u tom slucaju,nekako je cudno da te impresioniraju ultra,giga,mega i ostali nazivi razno raznih treninga i "gurua" koji ih tamo pisu,posto mi nekako logicno da za 3. god je trebalo dosta toga da predje preko tvojih "ledja" kako bi znao vec u kom pravcu treba da guras.
E sad,
licno sam uvek i to svako ko me poznaje i zna moja razmisljnja koja su sprovedena u delu za to da se TRENIZCI menjaju jer robovati jednom ili dva,tri treninga je zaisgurno glupost.
Ono sto mogu da kazem je to da NE POSTOJI najbolji trening,a samim tim i samo pitanje o misljenju oko treninga sa bb com (nije mi jasno zasto bas taj sajt,ali ajd) odgovor moze biti : VALJAJU I LOSI SU.
A opet se onda vracam na tvoj staz,gde sam sigurn da mozes da filtriras koji bi od tih trneinga (koji god ti je zapao za oko) dobar a koji bi bio los

ako si me ukapirao?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: plan treninga sa Bodybuilding.com
« Odgovor #4 poslato: Decembar 22, 2015, 01:43:39 posle podne »
zavisi sta se gleda na bb.com , jeste da je sajt komercijala i to BIG TIME, ali ima vrlo kvalitetnog materijala , koji otkriva neke stvari , verovatno vecini nepoznate, ima dosta kvalitetnih recimo video snimaka o izvodjenju vezbi, sada ja se ne bih toliko tamo zadrzavao na forumima itd... jer je to mnogo veliki sajt i stvarno dosta ljudi , svakakvih misljenja pise, vise bih obratio paznju na ljude koji rade za bb.com i postavljaju tamo zvanicne materijale...

Van mreže michael

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: plan treninga sa Bodybuilding.com
« Odgovor #5 poslato: Decembar 22, 2015, 02:28:15 posle podne »
Naravno da shvatam da je vecina tih programa treninga napravljena da bi se prodao neki proizvod i to se jasno vidi ali opet u svom tom moru trening planova malo iskusniji vezbači mogu da izdvoje neke dobre i manje dobre planove. Mene interesuje da li je neko sa foruma imao iskustva sa nekim od planova i kakvi su mu bili rezultati. Ja sam lično primenjivao ovaj:  http://www.bodybuilding.com/fun/shortcut-to-size.html i moguvam reći da sam bio i vise nego zadovoljan rezultatima :D :D :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: plan treninga sa Bodybuilding.com
« Odgovor #6 poslato: Decembar 22, 2015, 03:44:26 posle podne »
ovo je mnogo dobra stvar, ali mogao si to na forumu , ako si pratio neke tekstove, da izvalis odavno, tu se u sustini smenjuju dva mikrociklusa , gde ti nenormalno dobro sokiras misic, e sada ako znas da bi bilo super da hranis misic tokom tr. pogotovo tokom drugog ciklusa , to je garant dobitak u masi ...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: plan treninga sa Bodybuilding.com
« Odgovor #7 poslato: Decembar 22, 2015, 03:47:25 posle podne »
ovo je mnogo dobra stvar, ali mogao si to na forumu , ako si pratio neke tekstove, da izvalis odavno, tu se u sustini smenjuju dva mikrociklusa , gde ti nenormalno dobro sokiras misic, e sada ako znas da bi bilo super da hranis misic tokom tr. pogotovo tokom drugog ciklusa , to je garant dobitak u masi ...

upravo o ovome tuipimo nekih 4 -5 god
ali dobro
intreseatno je citati nesto od preko-slazem se
samo sto je vecna stvari obicna prodaja magle.
ovo oko tvog prvog izlaganja o bb .comu
naravno,ne slazem se ni u jednoj reci iz razloga sto ko je i malo ,samo malo duze u prici,shvata neke stvari
a naravno i logicno je da impresionira ili impresioniraju ljude sa dosta malim znanjem,ili sa predrasudama prema necemu vec postojecem ili varijanta: niko nista ppojma nema,osim amera i sl.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: plan treninga sa Bodybuilding.com
« Odgovor #8 poslato: Decembar 22, 2015, 06:22:55 posle podne »
Ne znam za sta konkretno mislis oko prvog izlaganja za bb.com , no o ovome se ovde na forumu pricalo jos 2006 te se secam , tako da te varijante suplemetacije i treninga su onima koji su pratili , bile poznate(dva nacina hipertrofije, angazovanje svih misicnih vlakana itd). Ali mislim da o tome sada uveliko pricaju ameri , jer je to svima postalo jasno... koliko ja znam i pratim , sada je vise  trend na kvalitetnoj ishrani i kako kada sta i koliko, za supse vise nema nekih novotarija kao i sistemi treniranja, koji se obrni okreni svode na isto.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: plan treninga sa Bodybuilding.com
« Odgovor #9 poslato: Decembar 22, 2015, 06:27:56 posle podne »
Ne znam za sta konkretno mislis oko prvog izlaganja za bb.com , no o ovome se ovde na forumu pricalo jos 2006 te se secam , tako da te varijante suplemetacije i treninga su onima koji su pratili , bile poznate(dva nacina hipertrofije, angazovanje svih misicnih vlakana itd). Ali mislim da o tome sada uveliko pricaju ameri , jer je to svima postalo jasno... koliko ja znam i pratim , sada je vise  trend na kvalitetnoj ishrani i kako kada sta i koliko, za supse vise nema nekih novotarija kao i sistemi treniranja, koji se obrni okreni svode na isto.

pa ovo sto si rekao da ima mnogo kvalitenih stvari,vecini nepoznatih itd itd itd
ono..bas o tome i govorim.
deca,umesto da uce OSNOVE i sa OSNOVA odlaze i zaluduju se sa bombasticnim naslvoima tema,a uglavnom pridavajuci znacaj treningu,kao glavnom paramteru u razvoju misiccn e  mase i jbg...ali da ne duzim

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: plan treninga sa Bodybuilding.com
« Odgovor #10 poslato: Decembar 22, 2015, 06:39:10 posle podne »
Da to svakako se slazem. Osnove prvo...