April 26, 2024, 10:07:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.100 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: NO -BEAST  (Pročitano 22974 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
NO -BEAST
« poslato: Avgust 27, 2015, 05:08:16 posle podne »
Feel THE power -osetite moc AGMATINA!
Samo u OGISTRA shopu- poziv / SMS -064 18 567 75 / 021 753 058
Klik :

 http://skr.rs/RpJ

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: NO -BEAST
« Odgovor #1 poslato: Septembar 08, 2015, 06:52:56 posle podne »
Jutros stiglo, danas probao prvi put i morao sam da podelim utisak (sto bukvalno nikad ne radim, ali ovo sam morao da napisem).
Probao sam skoro sve NO...horse power X UN je najbolji sto se tice psiho kick-a...ali i ovde se oseca definitivno utisak NO-a...a stvar koja me je odusevila jeste ukus...jedini NO koji sam probao u zivotu koji je zaista zadovoljstvo popiti, a ne samo sasuti ga u grlo jer se mora. Niti peckanje, niti neugodnosti u stomaku....nista. Najtoplija preporuka zaista od mene, za sve koji se premisljaju koji NO reaktor da uzmu, a za one koji su odlucili da koriste druge NO reaktore, savet da probaju ovaj...definitivno se nece razocarati.
Pozdrav!

Van mreže zokipoki

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: NO -BEAST
« Odgovor #2 poslato: Septembar 08, 2015, 07:07:30 posle podne »
hoce ga biti uskoro u ponudi? gori mi  ;D

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: NO -BEAST
« Odgovor #3 poslato: Septembar 08, 2015, 07:34:53 posle podne »
hoce ga biti uskoro u ponudi? gori mi  ;D

Pa vec ga imas u ponudi, okreni gore pomenuti broj i naruci si jednu kutijicu, neces se pokajati ;-)

Van mreže zokipoki

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: NO -BEAST
« Odgovor #4 poslato: Septembar 08, 2015, 07:41:19 posle podne »
vidim da na web shopu stoji da ga trenitno nema na lageru pa reko bolje da sacekam koji dan da njega uzmem nego da uzimam neki drugi.a i ne znam koji bi vise uzeo izvrteo sam sve zive po bar 3 puta  ;D

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: NO -BEAST
« Odgovor #5 poslato: Septembar 08, 2015, 07:45:21 posle podne »
Pozovi pa proveri, ja ti rekoh meni jutros stiglo, pre ce biti da stranica nije updejtovana nego da sam ja uzeo poslednji :-)
poz

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO -BEAST
« Odgovor #6 poslato: Septembar 09, 2015, 05:52:45 pre podne »
vidim da na web shopu stoji da ga trenitno nema na lageru pa reko bolje da sacekam koji dan da njega uzmem nego da uzimam neki drugi.a i ne znam koji bi vise uzeo izvrteo sam sve zive po bar 3 puta  ;D

do kraja ned

Van mreže nmcTL

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: NO -BEAST
« Odgovor #7 poslato: Septembar 29, 2015, 02:59:12 posle podne »
Odlican NO,probao sam razne,hemorage,c4,assault,no explode,hemorush,al mozda najbolja pumpa koju sam imao na treningu,pogotovo u prvih 7 dana,moguce da sam navikao sad malo,al svakako dobre pumpe,budem u nekoj zoni vec kroz 10 minuta i spreman sam za tegove... za razliku od clana gore imam izrazito pecenje po licu,listovima :D od beta alanina,al meni ne smeta,volim taj osecaj. Uporedo koristim i c4,i drugaciji je osecaj.

Preporuka svakako.

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: NO -BEAST
« Odgovor #8 poslato: Septembar 29, 2015, 03:05:47 posle podne »
evo da i ja javim svoje utiske , dobar je NO , licno ga ne koristim na svakom treningu , samo kada mi je potreban , da ima dosta beta alanina ima ! oseca se peckanje i to poprilicno  , ali to je zbog viska kiseonika , pomaze pri vecim kilazama itd... licno ga koristim sa 3 krealkalina(on radi dobro u sinergiji sa b.a) i 2 the terminator , plus 15 g bcaa , sa 10-15 g glutamina kao neki pre workout . Topla preporuka svima .

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: NO -BEAST
« Odgovor #9 poslato: Novembar 07, 2015, 12:51:38 posle podne »
A Pedja jel istina da se efekti agmatina i citrulin malata medjusobno potiru ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO -BEAST
« Odgovor #10 poslato: Novembar 07, 2015, 01:11:04 posle podne »
A Pedja jel istina da se efekti agmatina i citrulin malata medjusobno potiru ?

naravno da NE
cak sta vise
rade fantastican posao u sinergiji
ali dobro
nista cudno kada je Srb u pitanju

Van mreže LeeVu

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: NO -BEAST
« Odgovor #11 poslato: Novembar 07, 2015, 02:05:16 posle podne »
Cek cek, ja sam isto cuo pricu da se arginin i/ili citrulin sa agmatinom potiru.

"Dok se arginin i citrulin "konvertuju" u NO( azot monoksid)...agmatin "produzava zivot" nasem azotovom monoksidu na taj nacin sto "inhibira" dejstvo enzima koji ga inaktivisu...
i citrulin, tj. arginin deluju tako sto prakticno ponistavaju efekat agmatina na pomenuti enzim."

Msm da treba ipak suditi po iskustvu i osecaju.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO -BEAST
« Odgovor #12 poslato: Novembar 07, 2015, 03:28:31 posle podne »
Cek cek, ja sam isto cuo pricu da se arginin i/ili citrulin sa agmatinom potiru.

"Dok se arginin i citrulin "konvertuju" u NO( azot monoksid)...agmatin "produzava zivot" nasem azotovom monoksidu na taj nacin sto "inhibira" dejstvo enzima koji ga inaktivisu...
i citrulin, tj. arginin deluju tako sto prakticno ponistavaju efekat agmatina na pomenuti enzim."

Msm da treba ipak suditi po iskustvu i osecaju.

ma da pustimo na stranu iskustva korisnika koja su i vise nego fantasticna
samo PROCITATI sa RAZUMEVANJEM i sam ces uvideti NONSENS napisanog (ko god da je pisao) ono....zaista nemam reci...
jos sve nekako..ali ENZIM!
ali dobro
sa druge strane,upotrebljavati stahobalne reci,recenice je u stvari cilj kako bi sto bolje zbunio slusaoca/citatelja da bi isti isao na onu: vauuuuu kako je ovaj pametan i koliko znanje ima

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: NO -BEAST
« Odgovor #13 poslato: Novembar 07, 2015, 04:29:06 posle podne »
Citrulin je opste poznat da pojacava apsorbovanje, zato ga stavljaju obavezno u NO i kreatinske mesavine.Medjutim ja se ne bih mnogo zamarao citrulinom u Beastu jer  njegov pump matrix mislim da je pre svega poprilicno napakovan beta alaninom(moje licno iskustvo).  A sto se tice azot monoksida u krvi , treba ti min. 10 g arginina da osetis bolju pumpu. Morao bih da probam agmatin solo da se uverim da je bolji od arginina... Ovako beast je odlican sups. ali ne mogu da kazem da je to samo zbog agmatina, nego celokupne formule. 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO -BEAST
« Odgovor #14 poslato: Novembar 08, 2015, 09:24:55 pre podne »
Citrulin je opste poznat da pojacava apsorbovanje, zato ga stavljaju obavezno u NO i kreatinske mesavine.Medjutim ja se ne bih mnogo zamarao citrulinom u Beastu jer  njegov pump matrix mislim da je pre svega poprilicno napakovan beta alaninom(moje licno iskustvo).  A sto se tice azot monoksida u krvi , treba ti min. 10 g arginina da osetis bolju pumpu. Morao bih da probam agmatin solo da se uverim da je bolji od arginina... Ovako beast je odlican sups. ali ne mogu da kazem da je to samo zbog agmatina, nego celokupne formule. 

naravno
solo agmatin sigurno nece "raditi" kao sto to radi u sinergiji sa citrlulinom,beta alaninom......
imao sam naravno cast da probam free form agmatin i da radi-radi
ali definitvino "feeling" nije isto kao kada je u kombinaciji sa ostalom ekipom