April 25, 2024, 09:56:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: prolab ?  (Pročitano 8998 puta)

Van mreže tjivhsa

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
prolab ?
« poslato: Septembar 13, 2015, 11:52:52 pre podne »
Sad da vas farbam , brat mi uzima , pa njegov drugar ....po babine linije .... Ne za mene je , ne za odmah ali sad mi se ukazala prilika da uzmem i uzeo sam vec prilicno jeftino , Prolabov tren, 10ml, 200 mg po ml....Kakva je firma , prvi put iskreno cujem za nju , pomagajte ... ?

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: prolab ?
« Odgovor #1 poslato: Septembar 13, 2015, 12:19:04 posle podne »
Bolje da si procesljao prvo onu temu ''sta trenutno valja od firmi'', ili da si video iskustva drugih za taj lab na nekom drugom forumu ako ovde nema pa onda kupio ili ne kupio. To je 10-15min posla...

Van mreže tjivhsa

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: prolab ?
« Odgovor #2 poslato: Septembar 13, 2015, 01:40:00 posle podne »
Procesjao sam ali nema nista o tom labu konkretno

Van mreže tjivhsa

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: prolab ?
« Odgovor #3 poslato: Septembar 13, 2015, 10:05:42 posle podne »
Moze li neko da mi akze ljudi samo kakav je lab , da znam dal da vracam dal da prodam , moooolim vas .Imam fore do sutra  uvece, ne bih pritiskao ali moram............

evo iso i na druge forume strane , domace.....nista konkretno , da neko kaze , jebe kevu , nije lose , solidno , ne valja ....Molim vas ljudi pomagajte do sutra uvece mogu da vratim u uzmem kintu nazad ako je krsh a ne deluje mi tako ....po izgledu pakovanja makar.
« Poslednja izmena: Septembar 13, 2015, 10:30:38 posle podne tjivhsa »

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: prolab ?
« Odgovor #4 poslato: Septembar 14, 2015, 10:59:40 pre podne »
Ja sam cuo od jednog lika da je krsh, ali dok ne probas sam neces znati... ako si uzeo jeftino taj tren, koji unutra treba da ima navodno 2000mg supstance... velike su sanse da je sranje.
Nikad ne sudi firmu po izgledu pakovanja covece... to je najmanje bitno i u vecini slucajeva ne znaci nista...

Van mreže tjivhsa

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: prolab ?
« Odgovor #5 poslato: Septembar 14, 2015, 12:32:58 posle podne »
Cene suzbranjene ovde koliko ja znam , ali svi ostali trenb. su tako slicnih cena ali naprimer alphin je 80mg ampula, ima neki sto je 15 ml ili ampula u pakovanju nisam razumeo najbolje, ali je po 50 mg po ml ....svi su TU NEGDE s cenom , 5-10-15eu gore dole .....sta mislis jel bolje onda da se saceka da se skupi neke 2 glave samo za trenb. pa onda ili da idemo s ovim pa makar....makar cete vi sa foruma znati kakav je lab, za sigurno? Po stranim ga hvale nekim forumima , ali opet 200 mgx10ml.....za cenu od recimo 4 kutije galenika depoa ...nzm ni sam sta da radim .

Van mreže Mile2

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: prolab ?
« Odgovor #6 poslato: Septembar 14, 2015, 01:57:21 posle podne »
4 kutije galenike je 5000din...5soma za vial od 10ml trena je samaranje po usima. A taj 15ml/50mg je vladivostok vrv i neces naci bolje od toga na nasem trzistu

Van mreže tjivhsa

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: prolab ?
« Odgovor #7 poslato: Septembar 14, 2015, 02:07:22 posle podne »
pa nekih 500-600 dinara manje je ovaj , ali nije bitno to , bitno je da je okej( ako je okej) a i brate nemozes porediti vladivostok koji je trenutno kod nas krem da la krem , i ima 750mg za iste pare, ukupno (5 eura dole gore) i 2000mg prolabovog (2 grama).....ipak je tren, tren, nije u istom cenovnom rangu sa nzm ....dekom i sl..Au poludecu ne znam dal da uzimam pa da probam ili sta .
« Poslednja izmena: Septembar 14, 2015, 02:18:28 posle podne tjivhsa »

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: prolab ?
« Odgovor #8 poslato: Septembar 14, 2015, 03:24:07 posle podne »
moras biti svestan da ako tu pise 200mg-ml ne mora da znaci da ima toliko...
Ja nisam cuo od nekog debila da je taj prolab krs... lik koji mi je to rekao je bas bas u igri dosta dugo, necu da imenujem... ali ono, kad si vec uzeo probaj pa zakljuci sam, ili menjaj jbm li ga

Van mreže tjivhsa

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: prolab ?
« Odgovor #9 poslato: Septembar 14, 2015, 03:48:53 posle podne »
Ma sta znam...al kontam nesto za te pare neka ima i 150mg aktivne supstance , puuuna kapa :D Diler mi je rekao da je taj lab od pre 2 meseca na trzisu....covek nije jedan od ,,onih" dilera da ti po svaku cenu proda nesto, rekao mi je ovim recima : od kada je stigao prolab tren je okej, prodao sam dosta i ni jednu jedinu primedbu nisam imao....kaze imam i alfin ali u zadnje vreme su poceli da osljare malo jer su navikli ljude na kvalitet i onda proizvode malo manje kvalitetne proizvode, tipa na 5 viala , 1 nije 250mg nego 150mg.....vladivostok kaze najbolji , najskuplji , i misli da ce jos sigurno godinu dana biti tako dok se eventualno ne iskvari .....vratimo se na pocetak price.....za prolab je rekao da je okej, evo posle idu slike , mozda nije to taj prolab na koji vi mislite :D


evo slike nekih preparata, kacim kasnije i od trenbolona sta sve ima
« Poslednja izmena: Septembar 14, 2015, 03:57:42 posle podne tjivhsa »

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: prolab ?
« Odgovor #10 poslato: Septembar 14, 2015, 04:39:17 posle podne »
On zna dal ce vladivostok da se iskvari :D
Pakovanje full, kao PHARM GRADE iz apoteke :D :D , ali koliko supstance unutra ima, ko zna :(

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: prolab ?
« Odgovor #11 poslato: Septembar 14, 2015, 04:41:32 posle podne »
hahaha iskvarice se brat Putin haahhaha
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže tjivhsa

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: prolab ?
« Odgovor #12 poslato: Septembar 14, 2015, 07:07:59 posle podne »
hahaha iskvarice se brat Putin haahhaha

pa on pretpostavlja , valjda , nije mi reko e sace se iskvari za 6 meseci u 8 i 30 , taj dan pada crveno slovo :D   joj ljudi , ne znam dal da se igram s ovim... nikako mi ne ide u glavu kako niko nema konkretne informacije o labu?

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: prolab ?
« Odgovor #13 poslato: Septembar 14, 2015, 07:58:14 posle podne »
Pa verovatno je kvalitetnije pakovanje nego sam proizvod, da je dobar neko bi pisao vec verovatno...
Ja sam ti rekao sta sam cuo za prolab... Ako si nekada probao dobar tren, znaces sta tacno da ocekujes od njega.
Ako je tren tamno zute, vise braonkaste boje sve je jasno.
« Poslednja izmena: Septembar 14, 2015, 08:00:39 posle podne roki123 »

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: prolab ?
« Odgovor #14 poslato: Septembar 14, 2015, 11:44:59 posle podne »
uzmi vladivostok ako imas prilike bar znas sta dobijas za svoje pare... i znas sta ubrizgavas...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym