Mart 28, 2024, 10:15:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: pilometrijske vezbe  (Pročitano 5883 puta)

Van mreže fastandfury

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
pilometrijske vezbe
« poslato: Septembar 16, 2015, 06:37:59 posle podne »
poozdrav svima, imam nekoliko pitanja, a trening mi ide ovako
pon: grudi
uto: pilometrijske vezbe i lestvice
sre: bic,tric
cet: pilometrijske vezbe(slabijeg inteziteta) i lestvice
pet: ramena, trapez i lat

sad, pilometrijske vezbe koje radim utorkom su skok cucanj, skok kolena u grudi, duboki cucanj, razni skokovi na stepenicama npr sa jednom nogom, sa dve noge sto brze, pa skokovi na drugu stepenicu, pa iz cucnja na 3-4 stepenicu, i tako, improvizujem, a cetvrtkom smanjim intezitet pilo vezbi za noge zbog utakmice u sub/ned, a pojacam lestvice(jer treniram fudbal) ubacim jos sklek sa pljeskom, i naizmenicne sklekove, da li je to ok?

koje vezbe da radim sa opterecenjem(tegovi za noge, oni sa peskom znate na koje mislim) a koje bez? i da li su te vezbe koje sam napisao dobre, i kojim redosledom da ih radim, kruznim ili kako? da li prvo da idem lestvice ili sta? ako mi ima ko odgovoriti da zna, jer mi je trener preporucio te 'pilometrijske vezbe' on mi ih je samo nabrojao neke, nije mi rekao ni kad da radim, ni koliko niti ista, pa sam ga pitao a on je rekao da ne zna, i da ce probati saznati od nekog strucnijeg, a ja verujem da vas ovde ima dosta koji znate, ja sam vrv ovde i glupost neku napisao al' jbg tu je sve sto sam na internetu citao za te pilo vezbe.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pilometrijske vezbe
« Odgovor #1 poslato: Septembar 16, 2015, 06:45:33 posle podne »
poozdrav svima, imam nekoliko pitanja, a trening mi ide ovako
pon: grudi
uto: pilometrijske vezbe i lestvice
sre: bic,tric
cet: pilometrijske vezbe(slabijeg inteziteta) i lestvice
pet: ramena, trapez i lat

sad, pilometrijske vezbe koje radim utorkom su skok cucanj, skok kolena u grudi, duboki cucanj, razni skokovi na stepenicama npr sa jednom nogom, sa dve noge sto brze, pa skokovi na drugu stepenicu, pa iz cucnja na 3-4 stepenicu, i tako, improvizujem, a cetvrtkom smanjim intezitet pilo vezbi za noge zbog utakmice u sub/ned, a pojacam lestvice(jer treniram fudbal) ubacim jos sklek sa pljeskom, i naizmenicne sklekove, da li je to ok?

koje vezbe da radim sa opterecenjem(tegovi za noge, oni sa peskom znate na koje mislim) a koje bez? i da li su te vezbe koje sam napisao dobre, i kojim redosledom da ih radim, kruznim ili kako? da li prvo da idem lestvice ili sta? ako mi ima ko odgovoriti da zna, jer mi je trener preporucio te 'pilometrijske vezbe' on mi ih je samo nabrojao neke, nije mi rekao ni kad da radim, ni koliko niti ista, pa sam ga pitao a on je rekao da ne zna, i da ce probati saznati od nekog strucnijeg, a ja verujem da vas ovde ima dosta koji znate, ja sam vrv ovde i glupost neku napisao al' jbg tu je sve sto sam na internetu citao za te pilo vezbe.


samo trenutak
TRENER ti je rekao da radis plio a on ti nije rekao koje vezbe?
interesnatno
u svakom slucaju
plio vezbe,ne moraju nuzno da se rade sa dodatnim otperecenjem,
ali ono sto je bitno je da se iste PRIALGODE tebi,tvojoj fizickoj spremi,konstituaciji itd itd itd
neke od plio vezbi (kako radim sa mojim sinovima-nemoj da gledas kako se hrana sprema i slicno) hahah

https://www.facebook.com/pedja.petrovic.948/videos_by

Van mreže fastandfury

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: pilometrijske vezbe
« Odgovor #2 poslato: Septembar 17, 2015, 06:11:21 posle podne »
trener mi je pokazao sve vezbe sa lestvicama koje se mogu raditi, ima ih miliioon, kao i kod tebe tu u videima, a rekao mi je i za neke osnovne kao skok cucanj i to, a za vise varijacija i toga da ce mi javiti kad nadje iz neke njegove knjige sta ja znam.
odlicni su snimci, e sad da li mi svaki trening mora biti isti, ili mogu da svaki put pre pocetka treninga, sastavim novi od svih tih vezbi, jer ima milijardu varijacija, i zavisnosti od toga koliko sam umoran, ili mi se pomeri utakmica za petak ili neku slicnu glupost ?

i jos jedno pitanje, te pilo vezbe su za povecanje eksplozivnosti ili?
hvala  :) :) :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: pilometrijske vezbe
« Odgovor #3 poslato: Septembar 17, 2015, 07:04:24 posle podne »
Da i ove su ti bas za rukomet koncipirane !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pilometrijske vezbe
« Odgovor #4 poslato: Septembar 18, 2015, 08:45:31 pre podne »
trener mi je pokazao sve vezbe sa lestvicama koje se mogu raditi, ima ih miliioon, kao i kod tebe tu u videima, a rekao mi je i za neke osnovne kao skok cucanj i to, a za vise varijacija i toga da ce mi javiti kad nadje iz neke njegove knjige sta ja znam.
odlicni su snimci, e sad da li mi svaki trening mora biti isti, ili mogu da svaki put pre pocetka treninga, sastavim novi od svih tih vezbi, jer ima milijardu varijacija, i zavisnosti od toga koliko sam umoran, ili mi se pomeri utakmica za petak ili neku slicnu glupost ?

i jos jedno pitanje, te pilo vezbe su za povecanje eksplozivnosti ili?
hvala  :) :) :)
plio vezbe treba menjati,plio vezbe jesu za povecanje ekspoliznvonosti,agilnosti,ekspoliznva snaga itd itd
ali.
plio vezbe treba koncipirati prema tebi i tvojm potrebama

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: pilometrijske vezbe
« Odgovor #5 poslato: Septembar 18, 2015, 02:24:53 posle podne »
Mene zanima da li odvajas na tr. pilo sa tegovima od rada sa drugim rekvizitima , da li ga kombinujes sa tr. snage ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pilometrijske vezbe
« Odgovor #6 poslato: Septembar 18, 2015, 03:58:40 posle podne »
Mene zanima da li odvajas na tr. pilo sa tegovima od rada sa drugim rekvizitima , da li ga kombinujes sa tr. snage ?

naravno
mora da prodje min 32 sata od treninga max snage da se radi plio