April 25, 2024, 07:05:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Predstavljanje - Aleksandar - ishrana,suplementacija, trenutna forma.  (Pročitano 81411 puta)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Predstavljanje - Aleksandar - ishrana,suplementacija, trenutna forma.
« Odgovor #90 poslato: Februar 19, 2018, 09:28:57 pre podne »
Samo bih da se nadovezem na Alexa i da kazem da ne shvatis ono moje potvrdjivanje Stevanovog odgovora kao neku kritiku ili slicno vec je uvek bolje biti realan prema nekome.
Vreme je definitivno pred tobom, mene je cisto onako intereosovalo sa kime radis.
A kako ne bih znao Kobca....;)

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: Predstavljanje - Aleksandar - ishrana,suplementacija, trenutna forma.
« Odgovor #91 poslato: Februar 20, 2018, 08:20:56 pre podne »
Sva dosadasnja iskustva sa ljudima sa kojima sam trenirao, kao i sa drugim takmicarima (sem par freak izuzetaka npr Hans iz Zajecara) jeste da iako odlicno izgledaju i sa npr 88 kg-a, na takmicenju imaju 72 bomba forma. Ali i na toj kilazi su imali neku velicinu.

I ja sam krenuo sa 99 sada , sada sam na stao na 89-90,i tu ga drzim. Ali provaljujem da trosim salo i pakujem misic i na dijeti.

E sada iskreno najveci problem realno jeste sto si natural. Mozes tako da izadjes na prvo takmicenje, da vidis cisto dal ti se svidja bina, ostvetljenje da ti bije u oci, teske noge od treme 😄 .
Ali bez ljutnje natural u kompetitivnom BB nema sta da trazi, ako pucas na prva 3 mesta.
I samo da ne bude pa mlad je jos za aas, koliko vidim ima staz u teretani. I ako zaista zeli binu i sve, nazalost morace da uzme makar nesto da nabaci kvalitetnu masu.
« Poslednja izmena: Februar 20, 2018, 08:22:57 pre podne zile88 »
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: Predstavljanje - Aleksandar - ishrana,suplementacija, trenutna forma.
« Odgovor #92 poslato: Februar 20, 2018, 09:54:02 pre podne »
Ne bi da kritikujem momka koji izgleda da voli bb i to oko njega sto nosi, ali iskreno treba jaka podloga prije kretanja aas dobar postotak misica u odnosu na salo,kako bi sto sto vise iscupao iz ciklusa,zato vecina ljudi koji koriste aas izgledaju kao naturalci upravo iz tog razloga
I ne bi se slozio zile bas da ako zeli nabaciti kvalitetnu masu mora aas moze i bez toga dosta da se uradi bar moje misljenje
Da ne kvarimo momku on ce sa svojim trenerom odluciti sta i kako

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: Predstavljanje - Aleksandar - ishrana,suplementacija, trenutna forma.
« Odgovor #93 poslato: Februar 20, 2018, 10:19:25 pre podne »
Moze neko, ne svako :-) .
I pitanje je sta je kvalitetna masa.
Dzabe nekom ruke 50cm, kad a 20ak bf i stomacina :-D.
Sto sam rekao za masu, ja iskljucivo mislim da ti treba aas i tada da budes konkurentan za medalju. Jer koji k izlazis da na kraju budes 5ti, 6-ti. Aj omasio si punjenje, ovo ono. Ali videce se i tada potencijal koji si omasio.

U svakom slucaju kao sto rekoh neka proba binu, ali nek se ne razocara dan posle takmicenja.
« Poslednja izmena: Februar 20, 2018, 10:21:46 pre podne zile88 »
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: Predstavljanje - Aleksandar - ishrana,suplementacija, trenutna forma.
« Odgovor #94 poslato: Februar 20, 2018, 10:25:56 pre podne »
Moze neko, ne svako :-) .
I pitanje je sta je kvalitetna masa.
Dzabe nekom ruke 50cm, kad a 20ak bf i stomacina :-D.
Sto sam rekao za masu, ja iskljucivo mislim da ti treba aas i tada da budes konkurentan za medalju. Jer koji k izlazis da na kraju budes 5ti, 6-ti. Aj omasio si punjenje, ovo ono. Ali videce se i tada potencijal koji si omasio.

U svakom slucaju kao sto rekoh neka proba binu, ali nek se ne razocara dan posle takmicenja.

Cela poenta price je da ne promovises i ne guras pricu o AAS nekom ko nije iskoristio ni 20% potencijala, a to da li ces biti peti ili sesti je subjektivna stvar
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: Predstavljanje - Aleksandar - ishrana,suplementacija, trenutna forma.
« Odgovor #95 poslato: Februar 20, 2018, 10:31:43 pre podne »
Kako god,
8 weeks out ovo mi je vise priprema za masu...
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Predstavljanje - Aleksandar - ishrana,suplementacija, trenutna forma.
« Odgovor #96 poslato: Februar 20, 2018, 10:41:22 pre podne »
Moze neko, ne svako :-) .
I pitanje je sta je kvalitetna masa.
Dzabe nekom ruke 50cm, kad a 20ak bf i stomacina :-D.
Sto sam rekao za masu, ja iskljucivo mislim da ti treba aas i tada da budes konkurentan za medalju. Jer koji k izlazis da na kraju budes 5ti, 6-ti. Aj omasio si punjenje, ovo ono. Ali videce se i tada potencijal koji si omasio.

U svakom slucaju kao sto rekoh neka proba binu, ali nek se ne razocara dan posle takmicenja.

Realnost je surovija
dzaba nekome BILO sta, ako ima iskrivljenu sliku u glavi o sebi i sopstvenom izgledu, a to obicno i dolazi posle nesvesnog uticaja lekova na psihu i onda covek gubi plasticnu sliku realnosti u kojoj se nalazi i tu pocinju problemi od vecitog "talenta" "geneticara" i svega ostalog, do jebanja keve sudijma itd itd itd itd. Uglavnom, svi su krivi, samo ne on i lekovi :)

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: Predstavljanje - Aleksandar - ishrana,suplementacija, trenutna forma.
« Odgovor #97 poslato: Februar 20, 2018, 10:46:33 pre podne »
Nemam emotikon aplauz .
Sve tacno, nazalost video sve. Od bacanja medalje, jer nije za trece vec za prvo mesto itd.

Ne zelim da obeshrabrim decka, neka izadje, ali ne sme da se razocara. Vec neka to bude za nauk, i odatle da crpi da bude sve bolji i bolji.
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Predstavljanje - Aleksandar - ishrana,suplementacija, trenutna forma.
« Odgovor #98 poslato: Februar 20, 2018, 10:52:03 pre podne »

Cela poenta price je da ne promovises i ne guras pricu o AAS nekom ko nije iskoristio ni 20% potencijala, a to da li ces biti peti ili sesti je subjektivna stvar
[/quote]

Djape niti mu je Žile promovisao ni ti gurao, nema šta da mu se gura, ima trenera itd... rekao mu je kako jeste, kao i ostali ovde, surovu istinu, jer bolje tako...
a ako misliš da je plasman subjektivna stvar onda nisi nikad prošao dijetu, niti si uložio sebe 101% u ovo niti potrošio hiljade i hiljade da ne pričam o valuti nije bitno gde si... nije te boleo gluteus  pa ne možeš da sediš i spavaš... ili nisi bio socijalna nakaza koja je propustila svaki izlazak, pijančenja, večere i ostalo... nisi trenirao a nos krvari ili ti se manta teretana oko tebe... prodjes sve pa mi reci jel plasman subjektivan. Poenta je bila da se ne razočara kad ga neko tamo pojede osim ako nije natural show pa kom opanci kom air max.
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: Predstavljanje - Aleksandar - ishrana,suplementacija, trenutna forma.
« Odgovor #99 poslato: Februar 20, 2018, 11:00:46 pre podne »
Dobro alex ubo si srz ovde. Koliko sam razumeo momak je samo hteo da se isproba. Sto se tice frikova i samog fanaticizma u ovom sportu, tu se svi razlikujemo. Ja prvi, guram ka vrlo dostiznim ciljevima (smrsao sam, nabacicu par kila misica max i to je to) i tu stajem. Razumem da nisam zagrizao niti me BB interesuje 2% kao ostale stvari u zivotu, vec po mom nekom razmisljanju ( ne kazem da sam u pravu) ne treba spominjati aas i uvelicati ih nekom ko je toliko mlad i ko nije upotpunio potencijal. Opet, svi razlicito razmisljamo i razlicitog smo mentalnog sklopa i moralne osnove
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Predstavljanje - Aleksandar - ishrana,suplementacija, trenutna forma.
« Odgovor #100 poslato: Februar 20, 2018, 11:09:18 pre podne »
E vidiš nema šta da se isprobava... ako se odlucis za pustolovinu zvanu takmičenje onda se spremas da pobediš, i tako se budis svako jutro, i jedeš svaki od svojih obroka i radiš svaki trening i uzimas šta uzimas. Znaci da bi pobedio! A ako ja na jesen stanem sa ostalima i budem zadnji, nema problema, naklon boljima skinem šešir i čestitam. Vidimo se sl godine... i onda jače i bolje!
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Predstavljanje - Aleksandar - ishrana,suplementacija, trenutna forma.
« Odgovor #101 poslato: Februar 20, 2018, 11:14:59 pre podne »
Nemam emotikon aplauz .
Sve tacno, nazalost video sve. Od bacanja medalje, jer nije za trece vec za prvo mesto itd.

Ne zelim da obeshrabrim decka, neka izadje, ali ne sme da se razocara. Vec neka to bude za nauk, i odatle da crpi da bude sve bolji i bolji.

Pa dobro
bacanje medalje je vec hihg level, jer ipak trebi DOCI do medalje, da je bacis
Ali npr, kada neko izgleda tako da ga i na merenju upozore da nema potrebe da izlazi u opste, ali je on ubedjen da je njegovo prvo mesto, e to je vec onda za emotikon aplauz i tu su onda svakako lekici debelo preuzeli svojstvo percepcije i dodira sa realnoscu ;) :)

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: Predstavljanje - Aleksandar - ishrana,suplementacija, trenutna forma.
« Odgovor #102 poslato: Februar 20, 2018, 11:15:10 pre podne »
Da, ne razumem to jer nisam u tom svetu niti me zanima, ali mogu neku sliku da uspostavim. Lepo ispisano inace, imacu na umu to
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Predstavljanje - Aleksandar - ishrana,suplementacija, trenutna forma.
« Odgovor #103 poslato: Februar 20, 2018, 02:43:40 posle podne »
Dobio je momak dosta saveta i misljenja i najbolje je da odluci sam sa svojim trenerom, da mu ne drvimo temu...

Van mreže AcoBB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Predstavljanje - Aleksandar - ishrana,suplementacija, trenutna forma.
« Odgovor #104 poslato: Mart 03, 2018, 02:20:29 posle podne »
56 days out, ubacilo se u malo vecu brzinu, Trenutno 6 treninga tjedno s utezima, 4x35min kardio. Jutros nataste 79,5kg kilaza
Instagram: Aco_1007