April 25, 2024, 11:15:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 1077 puta)

Van mreže vucko123

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Pomoc
« poslato: Septembar 29, 2015, 03:51:36 posle podne »
Pozdrav, imam 75-77kg, hteo bih da ceo oktobar odradim keto dijetu kako bih se spremio za masu koja ce dosta dugo trajati. Nisam jurio plocice za leto vec sam masu radio, a posle otisao na godisnji odmor, opustio se i dosta se sala nakupilo jer je ishrana mnogo losa bila, pa bih hteo sada to da ocistim i onda polako bulk.
Plan za ishranu je sledeci:

Obrok1: kajgana od 4 cela jaja + kasika maslinovog+salata ili 150g junetine+kasika maslinovog + salata
Obrok2: 150g belog mesa/150g junetine/150g svinjskog buta + maslinovo  + salata
Obrok3: isti kao i treci obrok samo sto cu dodati neke orasaste plodove
Obrok4: 250g elle + orasasti plodovi+maslinovo ulje

Punjenje bih radio svaki sedmi dan i to sa 200g pirinca

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Pomoc
« Odgovor #1 poslato: Septembar 29, 2015, 05:03:53 posle podne »
Pozz druze..Kad se govori o skidanju kilograma malo je nezgodno pricati ukoliko se ne vidi trenutno stanje tj. ako nema slike tako da ne bi bilo lose da stavis neku sliku.Pitanje je da li je tebi potrebna ketogena djeta.Mozda bi i sa rotacijom uh mogao da odradis posao tj. pripremis se za masu.Iako se na keto dijeti ne preporucuje visok nos proteina mislim da imas generalno malo obroka.Sto se tice unosa proteina najbolje je da sam odredis pri kom unosu ces uci u ketozu.Imaj na umu da je Bukas pre neki dan rekao da je nekom momku morao da spusti proteine na 1 g/ po kilogramu telesne tezine da bi usao u ketozu, tako da ne mora da znaci da ako je nizak unos proteina da to nije dobro.Po mom misljenju malo je 160 gr uh (200 gr pirinca) za punjenje, mora to da bude vise, taj dan mozes malo i da spustis unos masti.Ako negde gresim tu su ostali momci pa cemo ispraviti ,pozz..

Van mreže vucko123

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pomoc
« Odgovor #2 poslato: Septembar 29, 2015, 06:48:28 posle podne »
Hvala Vojo, odradicu taj oktobar keto kako bih sto vise skinuo i lepo se spremio za masu, taman , zelim sa sto nizim bf-om da krenem kako bih jedno pola godine radio masu.
Dodacu jos jedan obrok zbog proteina, ali mislim da nema potrebe, videcu od situacije, ako ne ide smanjicu, bolje da pojacam i jos masti :D