Maj 28, 2024, 10:40:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Danilo1994
X3MShop banner

Autor Tema: Dianabol plava srca  (Pročitano 6500 puta)

Van mreže beka1

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 01, 2015, 06:05:59 posle podne »
Hvala što si me usmjerila na Nutrition. Ovaj forum i jeste da se ljudima pomaže, i da se razmjenjuju različita iskustva, a ne da se se piše je li neko postavio glupo pitanje ili ne. Vi me trebate ispraviti, kao što bi ja tebe ispravio da daješ pogrešno inekciju, ne bi ti rekao glupa si, nego nemoj tako nego ovako.. Hvala još jednom i kako po mogućnosti da izbrišem ovaj post?

Van mreže mtrzin

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 01, 2015, 06:31:41 posle podne »
Hvala što si me usmjerila na Nutrition. Ovaj forum i jeste da se ljudima pomaže, i da se razmjenjuju različita iskustva, a ne da se se piše je li neko postavio glupo pitanje ili ne. Vi me trebate ispraviti, kao što bi ja tebe ispravio da daješ pogrešno inekciju, ne bi ti rekao glupa si, nego nemoj tako nego ovako.. Hvala još jednom i kako po mogućnosti da izbrišem ovaj post?

Po tvom,pored tolikih tema u odeljcima treninga,ishrane i suplementacije..na tvoje postavljeno pitanje mi trebamo da damo odgovor tipa "Nemoj ici Dianabol,to je stetno" ili "Rano ti je jos za to" i sl.Nisi ni u teretanu isao (ocigledno),zacrtao si 3meseca da nabacis 10kg,i registrovao si se na forumu bez ikakvog prethodnog citanja i postavio odma temu u aas odeljak.To je moje obrazlozenje zasto sam napisao da ti je glupo pitanje.

Van mreže beka1

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 01, 2015, 06:39:46 posle podne »
Išao sam u teretanu prošle godine 5 mjeseci, i imao sam pravilnu ishranu, i tijelo mi je da kažem ''taman'' samo sam htio vaše mišljenje za kratkotrajnu upotrebu aas-a

Van mreže mtrzin

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 01, 2015, 06:54:07 posle podne »
Išao sam u teretanu prošle godine 5 mjeseci, i imao sam pravilnu ishranu, i tijelo mi je da kažem ''taman'' samo sam htio vaše mišljenje za kratkotrajnu upotrebu aas-a

Prelistaj forum,brzo ces naci odgovor na svoje pitanje i jos i mnogo vise sto ce ti biti zanimljivo.Samo trebas malo vremena da odvojis.

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 01, 2015, 06:55:58 posle podne »
Milena ti je dala dobar savet sto se tice otvaranje teme u podforumu nutrition.Kratkotrajna upotreba aas u tvom slucaju moje misljenje NE.SAmo polako i resavamo sve druze...

Van mreže beka1

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Dianabol plava srca
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 01, 2015, 07:47:50 posle podne »
@Voja.S  Hvala drug.