April 16, 2024, 09:24:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: Janjic - slike  (Pročitano 6771 puta)

Van mreže Перун

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Janjic - slike
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 17, 2015, 12:39:43 pre podne »
Ma svakako da nisam strucan jer nikako to ne mogu biti sa 16 god. i sa ovolikim stazom u teretani. Ja se trudim da dam odgovore koji su provereni, ne trudim se da izmisljam toplu vodu.
Meni je nelogicno da neko ne radi bilo koji deo tela, ali kako god...
Nije mi bila namera da te uvredim na bilo koji nacin ili da osporim tvoj trud i rezultat istog.
Peace! 8)

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Janjic - slike
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 17, 2015, 09:58:51 pre podne »
Imam 24 i kazem da Perun nista ruzno nije rekao. Momak provodi vise vremena ovde i daje normalnije savete od njemu starijih kolega ovde.

Bas je ruzno sto si se uhvatio za to, kao da kod ljudi staz zavisi od godina. Imas ljude koji pocnu sa 30 trenirati i sta onda?

Perune, pomozi, daj link onog klinca sa 16god sto kida sa hranom i treningom. Da se postide ova dvojica.
suck it up, buttercup

Van mreže lesa29

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
  • In rebus adversis meliora sperare memento
Odg: Janjic - slike
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 17, 2015, 01:29:29 posle podne »
Imam 24 i kazem da Perun nista ruzno nije rekao. Momak provodi vise vremena ovde i daje normalnije savete od njemu starijih kolega ovde.

Bas je ruzno sto si se uhvatio za to, kao da kod ljudi staz zavisi od godina. Imas ljude koji pocnu sa 30 trenirati i sta onda?

Perune, pomozi, daj link onog klinca sa 16god sto kida sa hranom i treningom. Da se postide ova dvojica.
Milena, verovatno mislis na ovog momka
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,30375.30.html

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Janjic - slike
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 17, 2015, 06:32:28 posle podne »
Odlican napredak.
Pocni se sada baviti malo vise bb ishranom i ubaci taj trening nogu u svoj program.
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic