Mart 29, 2024, 06:29:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc potrebna oko pocetka treninga!  (Pročitano 2477 puta)

Van mreže Mare2015

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Pomoc potrebna oko pocetka treninga!
« poslato: Oktobar 25, 2015, 04:15:56 posle podne »
Cao,ja sam Marko dolazim iz Beograda imam 15 godina,pa sam hteo da vas pitam da mi date neke predloge oko treninga i ishrane.Visok sam 1.65 a tezina mi je oko 60kg,pre sam se bavio nekim sportovima i tako to,posto sam sada krenuo u srednju nemam vremena da treniram pa sam mislio da idem u teretanu ili nesto kuci da radim.Najvise sam se ugojio zbog kompjuter,jer radim na njemu i pravim programe i web stranice,da kazem mlad sam developer,pa bi vas zamolio da mi pomognete?
Hvala!

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Pomoc potrebna oko pocetka treninga!
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 25, 2015, 04:29:34 posle podne »
Napisi kako se hranis trenutno?
Kada planiras u teretanu da krenes?
Da li imas uslove za adekvatnu ishranu?
Moze neka slika trenutnog stanja?

Van mreže Patrik1229

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Pomoc potrebna oko pocetka treninga!
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 25, 2015, 09:22:18 posle podne »
Pozdrav Marko, na ovom forumu imas dosta o ishrani i treninzima pa bi trebao to sve prouciti. Nakon sto si to sve proucio napises tu trening i ishranu pa cemo dalje da vidimo sta valja a sta ne. Pozdrav

Van mreže AcoBB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Pomoc potrebna oko pocetka treninga!
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 25, 2015, 09:36:06 posle podne »
Pozdrav Marko, kao što ti je Patrik iznad napisao, nitko ti neće slagati sve, morat ćeš se malo i sam potruditi. Hvala bogu na ovom forumu nema šta nema, pravo malo pročitaj i prouči o treningu i prehrani, onda postavi tu svoje planove, mi ćemo ti rado pomoći i ispraviti što bude trebalo. Ne vidim zasto bi škola stvarala problem za treniranje, trening je svega sat vremena dnevno, i ne vidim kako ti to "ne stigneš". 
Instagram: Aco_1007