Mart 29, 2024, 12:48:07 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: moje slike  (Pročitano 4693 puta)

Van mreže upre

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
moje slike
« poslato: Decembar 29, 2006, 03:23:53 posle podne »
 :o pozdrav svima.evo i ja da postavim svoje slikice.imam nepunih 27 godina tezina oko 90 kg,treniram vec dvije godine od toga godina ono kako treba ishrana itd.ovo su moje slike prije 2. kure koja bi trebala poceti nekad u prvom mjesecu poslije toga cu postaviti nove slike nadam se da ce biti kvalitetne promjene.pozz
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2006, 02:06:13 pre podne upre »

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: moje slike
« Odgovor #1 poslato: Decembar 29, 2006, 04:43:52 posle podne »
Prijatelju ako hoces da me poslusas a verovato ce se i domacini ovog foruma sloziti sa mnom.Nemoj jos da uzimas nikakav ciklus.
Ako hoces da ispises kako se hranis,suplementaciju kako ,treniras,da se tu koriguju mnoge stvari jer ako i nesto znas oko toga nisi se bas najbolje snalazio u tom znanju.Jer sigurno neces nesto drasticnije da se promenis sa tim ciklusom  jer je tvoj trenutni izgled ili je posledica neznanja,sto nije nista sramota,covek se uci dok je ziv ili nemogucnosti da ispostujes neke normative,suplemente i ishranu,zbog finansija.
Ako nisi mogao to da ispostujes dok si trenirao bez aas ,tesko da ces moci dok si na nijma i ono sto je najbitnije posle svakog ciklusa ,da pojacas ishranu i suplemente za 20-30 %.
Ako ne mozemo da te odgovorimo od ciklusa ispisi kako planiras ciklus,da ti objasnimo sta sve treba da obezbedis da bar imas neki napredak,sedi saberi sve ,vidi da li ti je to uopste potrebno,pa onda opet doesi odluku..

Van mreže upre

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: moje slike
« Odgovor #2 poslato: Decembar 29, 2006, 07:58:30 posle podne »
Prijatelju ako hoces da me poslusas a verovato ce se i domacini ovog foruma sloziti sa mnom.Nemoj jos da uzimas nikakav ciklus.
Ako hoces da ispises kako se hranis,suplementaciju kako ,treniras,da se tu koriguju mnoge stvari jer ako i nesto znas oko toga nisi se bas najbolje snalazio u tom znanju.Jer sigurno neces nesto drasticnije da se promenis sa tim ciklusom  jer je tvoj trenutni izgled ili je posledica neznanja,sto nije nista sramota,covek se uci dok je ziv ili nemogucnosti da ispostujes neke normative,suplemente i ishranu,zbog finansija.
Ako nisi mogao to da ispostujes dok si trenirao bez aas ,tesko da ces moci dok si na nijma i ono sto je najbitnije posle svakog ciklusa ,da pojacas ishranu i suplemente za 20-30 %.
Ako ne mozemo da te odgovorimo od ciklusa ispisi kako planiras ciklus,da ti objasnimo sta sve treba da obezbedis da bar imas neki napredak,sedi saberi sve ,vidi da li ti je to uopste potrebno,pa onda opet doesi odluku..
pozdrav Lazic.Prije svega hvala na prijedlozima i kritikama.Naravno da cu te poslusati i posavjetovati se sa ostalima nadam se ces moci pomoci da to sto ne znam dovoljno da dopunim i da uradim kako treba sve.Naime ja prevenstveno zelim da dobijem na volumenu misica,na masi..Nemam nikakve takmicarske ambicije nego cisto zelim da izgledam dobro i veliko hehehe.Sto se tice ciklusa(750 mg enanthat,400mg deca 8 sedmica i 30 mg dianabol 6 sedmica) poslusacu te i  necu letiti nego cu ostaviti malo vremena da se korigujem pa poslije nekad na proljece il kasnije cu odraditi to jer sam to vec odlucio i imam jedan ciklus iza sebe al nazalost nije bio kako treba.Moja ishrana je  trenutno slijedeca :jaja,posni sir piletina ,tunjevina,mlijeko plus whey protein.moja greska je u tome sto kod ishrane gledam najvise na proteine al skoro mi je jedan covjek koji je bio neki prvak u njemackoj u BB rekao da moram isto tolko kolko proteina unosim unositi i masti i ugljiko hidrate i kad izgradum neku masu da onda spustim ugljikohidrate i masti a proteine povecam.Sad mi je malo oko toga nejasno sa tim mastima i ugljikohidratima nadam se da mi mozes pomoci??
Sto se treninga tice radim odvojeno sve.Ponedeljak:biceps i triceps,Utorak :ramena i noge,Cetvrtak:ledja i petak prsa!Kardio radim srijedu i subotu trcanje ili bicikl po 30 min.Trbusnjake ne radim bas redovno al ubacim ih nekad dva puta sedmicno.

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: moje slike
« Odgovor #3 poslato: Decembar 30, 2006, 12:14:21 pre podne »
Ok ja cu pomoci koliko mogu ..Drago mi je da si za sada stao sa tom idejom,za kasnije ces videti da li ti se isplatilo ili ne.
Za sada napisi tvoj jelovnik za 90 kg da vidimo u cemu je greska ,verujem da ces i sam videti ako pratis,malo tematiku na ovom forumu ili samom netu.Kako stojis sa suplementacijom i da li koristis Pwm..
Odgovori na ovo pa idemo dalje.Verovatno ce se jos neko ukljuciti ,samo sto im treba vise informacija..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: moje slike
« Odgovor #4 poslato: Decembar 30, 2006, 01:21:07 pre podne »
Ako ne smanjis ove slike u najkracem rokku-sve brisem!!!

jbt po 300kb slika...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže upre

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: moje slike
« Odgovor #5 poslato: Decembar 30, 2006, 12:00:34 posle podne »
Ako ne smanjis ove slike u najkracem rokku-sve brisem!!!

jbt po 300kb slika...
sorry nisam stvarno razmisljao.evo jel sad ok il treba jos smanjiti??

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: moje slike
« Odgovor #6 poslato: Decembar 30, 2006, 12:06:27 posle podne »
Slike su sad OK velicini...
Sto se kure tice..ja bih na tvom mestu pricekao neko vreme i pokusao da dobrom ishranom,suplementima i treningom izvucem maximum,pa tek onda AAS.Ti svoj max sigurno nisi postigao,verovatno jer nisi ispunio pomenute stavke...To ti je moj predlog
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže upre

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: moje slike
« Odgovor #7 poslato: Decembar 30, 2006, 12:19:02 posle podne »
Ok ja cu pomoci koliko mogu ..Drago mi je da si za sada stao sa tom idejom,za kasnije ces videti da li ti se isplatilo ili ne.
Za sada napisi tvoj jelovnik za 90 kg da vidimo u cemu je greska ,verujem da ces i sam videti ako pratis,malo tematiku na ovom forumu ili samom netu.Kako stojis sa suplementacijom i da li koristis Pwm..
Odgovori na ovo pa idemo dalje.Verovatno ce se jos neko ukljuciti ,samo sto im treba vise informacija..
ok stari hvala.E ovako
1.obrok 5 jaja ,mlijeko 0,5 l
 elite whey 30 gr
2.obrok 250 gr piletine plus pasta ili riza
3.obrok isto kao i drugi 
trening plus 60 gr elite whey odmah nakon treninga
4.obrok posni sir 100 gr sa integralnim pecivom i nekom pilecom sunkom sa malim postotkom masti
5 obrok tunjevina i posni sir 150 gr
ovo je u najboljem slucaju ovako ponekad znam da zamjenim piletinu sa crvenim mesom il nekad preskocim 4.obrok il da odem u Mc Donald´s il negdje drugo,hocu da kazem da se ne drzim bas 7 dana u sedmici ovkve ishrane.Sto se tice finansija sad je ok mogu obezbjediti kolko bude trebalo i za prije i za vrijeme kure i poslije to sam rijesio.

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: moje slike
« Odgovor #8 poslato: Decembar 30, 2006, 03:20:22 posle podne »
Ok ja cu pomoci koliko mogu ..Drago mi je da si za sada stao sa tom idejom,za kasnije ces videti da li ti se isplatilo ili ne.
Za sada napisi tvoj jelovnik za 90 kg da vidimo u cemu je greska ,verujem da ces i sam videti ako pratis,malo tematiku na ovom forumu ili samom netu.Kako stojis sa suplementacijom i da li koristis Pwm..
Odgovori na ovo pa idemo dalje.Verovatno ce se jos neko ukljuciti ,samo sto im treba vise informacija..
ok stari hvala.E ovako
1.obrok 5 jaja ,mlijeko 0,5 l
 elite whey 30 gr
2.obrok 250 gr piletine plus pasta ili riza
3.obrok isto kao i drugi 
trening plus 60 gr elite whey odmah nakon treninga
4.obrok posni sir 100 gr sa integralnim pecivom i nekom pilecom sunkom sa malim postotkom masti
5 obrok tunjevina i posni sir 150 gr
ovo je u najboljem slucaju ovako ponekad znam da zamjenim piletinu sa crvenim mesom il nekad preskocim 4.obrok il da odem u Mc Donald´s il negdje drugo,hocu da kazem da se ne drzim bas 7 dana u sedmici ovkve ishrane.Sto se tice finansija sad je ok mogu obezbjediti kolko bude trebalo i za prije i za vrijeme kure i poslije to sam rijesio.

Ako ti je cilj masa ja ne vidim po ovome sto si napisao da unosis dovoljno UH, a narocito poslije treninga. Nije samo vazno da jedes 300 grama proteina dnevno sa niskim unosom UH.
Jos nesto da dodam. Rekao si da se bas ne drzis 7dana u sedmici ovakve ishrane, ne ide to tako brate ako hoces neke rezultate. Sa hranom moras biti konstantan i jesti dan za danom onako kako bi "trebao" jesti kada radis na misicnoj masi.
Znam da su financije zajebane i da treba puno para da se odvoji za BB, ali onoliko koliko ulozis toliko ce se i vratiti.


Pozdrav!
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2006, 03:29:41 posle podne Manimal »

Van mreže upre

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: moje slike
« Odgovor #9 poslato: Decembar 30, 2006, 06:11:04 posle podne »
Ok ja cu pomoci koliko mogu ..Drago mi je da si za sada stao sa tom idejom,za kasnije ces videti da li ti se isplatilo ili ne.
Za sada napisi tvoj jelovnik za 90 kg da vidimo u cemu je greska ,verujem da ces i sam videti ako pratis,malo tematiku na ovom forumu ili samom netu.Kako stojis sa suplementacijom i da li koristis Pwm..
Odgovori na ovo pa idemo dalje.Verovatno ce se jos neko ukljuciti ,samo sto im treba vise informacija..
ok stari hvala.E ovako
1.obrok 5 jaja ,mlijeko 0,5 l
 elite whey 30 gr
2.obrok 250 gr piletine plus pasta ili riza
3.obrok isto kao i drugi 
trening plus 60 gr elite whey odmah nakon treninga
4.obrok posni sir 100 gr sa integralnim pecivom i nekom pilecom sunkom sa malim postotkom masti
5 obrok tunjevina i posni sir 150 gr
ovo je u najboljem slucaju ovako ponekad znam da zamjenim piletinu sa crvenim mesom il nekad preskocim 4.obrok il da odem u Mc Donald´s il negdje drugo,hocu da kazem da se ne drzim bas 7 dana u sedmici ovkve ishrane.Sto se tice finansija sad je ok mogu obezbjediti kolko bude trebalo i za prije i za vrijeme kure i poslije to sam rijesio.

Ako ti je cilj masa ja ne vidim po ovome sto si napisao da unosis dovoljno UH, a narocito poslije treninga. Nije samo vazno da jedes 300 grama proteina dnevno sa niskim unosom UH.
Jos nesto da dodam. Rekao si da se bas ne drzis 7dana u sedmici ovakve ishrane, ne ide to tako brate ako hoces neke rezultate. Sa hranom moras biti konstantan i jesti dan za danom onako kako bi "trebao" jesti kada radis na misicnoj masi.
Znam da su financije zajebane i da treba puno para da se odvoji za BB, ali onoliko koliko ulozis toliko ce se i vratiti.


Pozdrav!
moram se definitivno disciplinovati sto se tice ishrane a znam da to mogu isto ko sto sam se disciplonivao oko treninga i natjerao se da ne propustam i da dajem sve od sebe al sa ishranom se moram jos dogovoriti  :D.
e sad meni nije jasno kolko cu unositi ugljikohidrata sta je najbolje da ubacim ja sve ovo sto sam gore napisao mogu da povecam jer sam sredio finansije i to sam prvo sredio prije nego sto sam se odlucio ovaj put za ciklus.opet se izvinjavam ako je ovo pitanje sa UH vec pisano i odgovarano al nekad sam stvarno poglup kad treba da sastavim sebi nesto.

Van mreže upre

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: moje slike
« Odgovor #10 poslato: Januar 01, 2007, 04:56:26 posle podne »
evo ja sam malo cackao i citao pa sam sastavio neki jelovnik pa da vidim sta treba dopuniti ili izbaciti?
1.obrok: corn flakes sa mlijekom poslije whey
2.obrok:6,7 bjelanca i dva zumanca
3.obrok:250 gr. piletine plus riza 100 gr i salata
4.obrok isto kao i 3.
5.obrok sat vremena prije treninga 250 gr posni plus pasta 100 gr
6.obrok odmah poslije treninga 60 gr whey plus glutamin i dext
7.obrok tunjevina100gr  plus posni ca.200gr
Da li da povecam jos unos UH recimo da 2. i 3. obrok idem po 150 gr rize ili vise?Sto se tice suplemenata nisam uzeo kreatin jer na mene on uopste ne djeluje to sam sse uvjerio vise puta..ovaj zadnji obrok bi bio oko 22 h a UH bi unjeo sve do 18 h jedino sa dextrosom ne znam jel ok jer trening zavrsavam oko 8-pola 9 ne mogu ranije zbog fakulteta.Uzecu jos vitamin c i omega 3 kapsule..
Sretna Nova 2007. godina svima puno zdravlja srece a i naravno MISICA.
« Poslednja izmena: Januar 01, 2007, 06:36:56 posle podne upre »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: moje slike
« Odgovor #11 poslato: Januar 01, 2007, 10:53:36 posle podne »
Cornflex-ne,ovsene-da!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže upre

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: moje slike
« Odgovor #12 poslato: Januar 02, 2007, 06:44:34 posle podne »
Cornflex-ne,ovsene-da!
hmm znam to al ja sam vecinu vremena u Austriji gdje studiram i ovdje ne mogu naci ovsene znam da je bolje nego corn flakes al jel puno gubim s tim??Ovaj corn flakes koji sam ja uzimao ima 169 kcal,proteini 6,3,Uh 31,secer 8,7,Fat 2,2 po porciji sa 125 ml mlijeka od 0,9% masti..Il jel ima mozda neka zamjena za ovsene?