April 26, 2024, 04:08:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoć oko plana ishrane  (Pročitano 8725 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoć oko plana ishrane
« Odgovor #15 poslato: Novembar 02, 2015, 02:41:27 posle podne »
"Drastično smanjivanje unosa UH, izbacivanje loših masnoća, ubacivanje dobrih masnoća, unos proteina raste"


Peki bas zbog njegovih parametara sam rekao da stavi sliku, jer mislim da je u pitanju nedostatak misicne mase, jer ipak 76kg na 185cm....

upravo o tome..

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Pomoć oko plana ishrane
« Odgovor #16 poslato: Novembar 02, 2015, 03:13:59 posle podne »
Stefane postavi sliku pa da vidimo o cemu je rec, iskren savet ti je da pustis sad rotacije vec da pakujes meso, za rezanje ce uvek biti vremena, imas 16 godina kao i ja, hormoni nam luduju, rade maximalno, iskoristi to!

Van mreže stefun

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pomoć oko plana ishrane
« Odgovor #17 poslato: Novembar 02, 2015, 11:02:18 posle podne »
Hvala svima na odgovorima, mnogo ste mi pomogli. Trenutno nemam vremena da računam proteine i ugljene hidrate u programu, ali znam gde sam grešio i šta ću ispraviti. Program ću okačiti za koji dan, a ubaciću vitaminske salate za ručak, izbaciću kompot od ananasa i ubaciti još ovsenih pahuljica sa mlekom, ješću 4-5 jaja za doručak, whey ću naravno pomešati sa voćnim sokom/vodom i piti u prvom obroku posle treninga.

Što se tiče toga, da li sam mršav ili debeo? Mislim da sam između, ni premršav ni predebeo. Zacrtao sam sebi da telesnu mast spustim na <10% i time bi moji trbušnjaci postali vidljivi, što mi je i prvi cilj (u teretani). Iz nekih mojih razloga. Evo nekih slika:

http://www.dodaj.rs/f/1e/Tk/Lm4fnG6/prva.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3m/HR/1DLlmQ5T/druga.jpg

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Pomoć oko plana ishrane
« Odgovor #18 poslato: Novembar 02, 2015, 11:49:48 posle podne »
Drugar,videvsi slike rekao bih isto sto i  Pedja i Cvetko, baci se na hranu i lepi kvalitetno meso.Ne posedujes neku pozamasnu misicnu masu i skidanje kilograma bi za rezultat imalo bas mrsav izgled..Samo jedi kvalitetno, treniraj i odmaraj i bice to sve ok..Pozz..