April 25, 2024, 12:56:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Shinra, recimo napredak...  (Pročitano 16785 puta)

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Shinra, recimo napredak...
« poslato: Decembar 09, 2015, 08:48:50 posle podne »
2 sata gledam teme i kontam da li da postavim slike, čisto da vidim neki feedback, i čujem nešto pametno.
Ukratko, 20 godina, 184, počeo sa 71kg, danas nakon 3 ipo mjeseca vaga pokazala 80, plan je sada nastaviti masu i dalje, trenutna ishrana:
-3 jajeta, 180g Ovsenih
-PWM Mjerica ipo Wheya, 5g BCAA, 30g Malto; 5g BCAA u toku treninga
-250g fileta uglavnom, 150g riže ili oko 300g krompira
-250g fileta, 150g riže ili oko 250g krompira
-Mladi nemasni 0.5mm sir 250g, 50g badema, 15ml maslinovog ulja, 3-4 kapsule omega 3, 1 kapsula multivitamna
Ponekad ubacim i grašak, zamijenim meso junetinom, teletinom.
Junk slabo jedem, recimo da sam se u zadnjih 3 mjeseca držao ove ishrane nekih 80+%

E pa evo slike kad sam krenuo sa jezivih ~71kg:

I par slika slikanih zadnjih par dana:





Uglavnom, ovo naravno nije ništa za šta bi se reklo vau ali kada se uporedi sa skeletonom sa prve slike, mislim da je napredak sasvim okej.. E sad, ja sam imao uvijek taj skinny fat look, i sad mi je ostalo stomaka od prije, ali mislim da sam nabacio vrlo malo masti oko stomaka za ovaj period, ruke i listovi uglavnom, mada i cijele noge su veoma slabi pa ne znam da li da ubacim više treninga baš njih? Sada treniram grudi/biceps; leđa/triceps; noge/leđa pa dan pauze.. To mi donekle odgovara i kilaže idu gore.
Pa eto, da li da nastavljam, da povećavam, da smanjujem, bilo kakav feedback je super. :D

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #1 poslato: Decembar 09, 2015, 09:17:46 posle podne »
Top transformacija :)
Trening razbij na 5 puta po 1 misic radi,grudi-ledja-noge-ramena-ruke
Posto kazes da ti ruke,noge i listovi zapstaju probaj ovo,meni pomoglo
Uz grudi ubacis jednu vjezbu od 4 serije za triceps 20ponavljanja,znaci samo pumpa,isto tako uz ledja ali biceps,listove radi 2 puta nedeljno (ja sam ih radio 3 al ti probaj prvo 2 puta) a noge ne znam,genetski su mi ogromne naspram ostatka tijela tako da sa tim nemam iskustva
U prvi obrok dodaj jos 2-3 jajeta,kako ti odgovara,i u zadnjem obroku si stavio bas puno masti (po meni),stavio si i bademe i omega i maslinovo,malo to razvrstaj kroz dan,bademi su ti tu sasvim dovoljni
Ove 5gr BCAA u toku treninga popij nakon treninga,bolji ces efekat imati,a u toku pij neke tecne ak ako ti finansije dozvoljavaju
Daj jos slika ovako spreda i od pozadi da te u fullu vidimo
 :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #2 poslato: Decembar 09, 2015, 09:44:52 posle podne »
Ma druze samo napred, jedi kao provaljen i nista ne brini sve ce leci na svoje mesto! Samo ne popustaj!
Ovo da si oduvek ima skinny fat look, imas tek 20 god, i tek sad si poceo da vodis racuna o ishrani... To je normalno.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #3 poslato: Decembar 09, 2015, 09:53:58 posle podne »
Svaka cast drug, samo napred.Ogroman napredak.Ovo ti je razlog vise da zagrizes i kao sto rece Dominiko tek 20 godina ima vremena..:D

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #4 poslato: Decembar 09, 2015, 11:17:21 posle podne »
Top transformacija :)
Trening razbij na 5 puta po 1 misic radi,grudi-ledja-noge-ramena-ruke
Posto kazes da ti ruke,noge i listovi zapstaju probaj ovo,meni pomoglo
Uz grudi ubacis jednu vjezbu od 4 serije za triceps 20ponavljanja,znaci samo pumpa,isto tako uz ledja ali biceps,listove radi 2 puta nedeljno (ja sam ih radio 3 al ti probaj prvo 2 puta) a noge ne znam,genetski su mi ogromne naspram ostatka tijela tako da sa tim nemam iskustva
U prvi obrok dodaj jos 2-3 jajeta,kako ti odgovara,i u zadnjem obroku si stavio bas puno masti (po meni),stavio si i bademe i omega i maslinovo,malo to razvrstaj kroz dan,bademi su ti tu sasvim dovoljni
Ove 5gr BCAA u toku treninga popij nakon treninga,bolji ces efekat imati,a u toku pij neke tecne ak ako ti finansije dozvoljavaju
Daj jos slika ovako spreda i od pozadi da te u fullu vidimo
 :)
Hvala druze, pogledacu da ubacim po jednu vježbu onda, ali još moram da skontam kako da uklopim trening da li da nastavim ovako ili da idem tako kao što si ti spomenuo, već neko vrijeme razmišljam..

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #5 poslato: Decembar 09, 2015, 11:19:21 posle podne »
Svaka cast drug, samo napred.Ogroman napredak.Ovo ti je razlog vise da zagrizes i kao sto rece Dominiko tek 20 godina ima vremena..:D

Ma druze samo napred, jedi kao provaljen i nista ne brini sve ce leci na svoje mesto! Samo ne popustaj!
Ovo da si oduvek ima skinny fat look, imas tek 20 god, i tek sad si poceo da vodis racuna o ishrani... To je normalno.

Hvala momci! :D
Ma sad sam zagrižen, i dosta posvećen, imao sam kriznih dana, ali mislim da sam izdržao :D
Plan je da idem masu još bar do marta pa onda da vidim stanje... :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #6 poslato: Decembar 10, 2015, 05:47:02 pre podne »
odlicno
samo napred!

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #7 poslato: Decembar 10, 2015, 08:50:49 pre podne »
Odlicnoooo!!!

I samo da ti kazem "150g pirinca ili 250g krompira" to ti je 120g uh(pirinac) i 50g uh(krompir)
Vidis da je velika razlika tako da 150g pirinca i 250g krompira nisu isto, dakle, ROKAJ po krompiru!!

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #8 poslato: Decembar 10, 2015, 05:50:30 posle podne »

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #9 poslato: Decembar 10, 2015, 05:51:22 posle podne »
Odlicnoooo!!!

I samo da ti kazem "150g pirinca ili 250g krompira" to ti je 120g uh(pirinac) i 50g uh(krompir)
Vidis da je velika razlika tako da 150g pirinca i 250g krompira nisu isto, dakle, ROKAJ po krompiru!!
Hvala! :D
Pogrešno sam napisao to, idem po 500-600g krompira po obroku, a ne 250, prenijelo me hahah

Van mreže Siki_16

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 111
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #10 poslato: Decembar 10, 2015, 07:58:24 posle podne »
Dobar napredak !

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #11 poslato: Decembar 10, 2015, 08:00:30 posle podne »

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #12 poslato: Decembar 10, 2015, 08:01:44 posle podne »
Šta mislite da li da ubacujem ikakav kardio još, tipa 2 puta sedmično?
Takođe, koliko je dobro što za svaku mišičnu grupu svake sedmice ubacim po neku vježbu, tj vrtim par istih vježbi a 1 ili 2 rotiram, ubacim nešto novo? Ili bih trebao da se držim jednog duži period pa onda da mijenjam?

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #13 poslato: Decembar 10, 2015, 09:31:02 posle podne »
Mozes kardio cisto zbog zdravlja, ali naravno taj dan malo pojacaj hranu.
Ako ti takav trening daje rezultate cepaj tako, a kad krenes da stagniras e onda kao kec iz rukava menjas trening.

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #14 poslato: Decembar 11, 2015, 12:17:17 posle podne »
vidljiv veliki pomak, samo guraj dalje!