Maj 01, 2024, 12:38:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.951 članova - Poslednji član: summarGot
X3MShop banner

Autor Tema: Shinra, recimo napredak...  (Pročitano 16818 puta)

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #30 poslato: Februar 16, 2016, 05:31:58 posle podne »
O daaa, noge rastu

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #31 poslato: Februar 16, 2016, 05:39:09 posle podne »
Samo napred,gazi!!!Svaka cast...

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #32 poslato: Februar 16, 2016, 05:42:29 posle podne »
E momci, hvala vam puno!! :D
Mali problem su sad vecina uzih farmerki ali eto, zrtvujem se hahaha :D

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #33 poslato: Februar 16, 2016, 05:47:01 posle podne »
 
E momci, hvala vam puno!! :D
Mali problem su sad vecina uzih farmerki ali eto, zrtvujem se hahaha :D
Poslednji put sam obukao farmerke pre...zapravo se ne secam...:D :D :D

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #34 poslato: Februar 16, 2016, 06:21:08 posle podne »
E momci, hvala vam puno!! :D
Mali problem su sad vecina uzih farmerki ali eto, zrtvujem se hahaha :D
Poslednji put sam obukao farmerke pre...zapravo se ne secam...:D :D :D

Ja ih nosim,ali redovno moraju da se skrate jedno 5cm jer je moja duzina uvek uska u butinama,a da ne spominjem da ih poderem izmedju nogu za 2 meseca... Jebiga thug life ;D

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #35 poslato: Februar 16, 2016, 06:22:36 posle podne »
Ja sam sad na dva para koja mogu komotno da obucem, ili u kupovinu ili se stiskati u malo uskim, ko me tjero da ih uzimam.. ::)

Van mreže JohnnyQuid

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
  • petrolhead
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #36 poslato: Februar 16, 2016, 06:44:22 posle podne »
Svaka cast, za cca pola godine.. bravo  :)

Van mreže LeeVu

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #37 poslato: Februar 16, 2016, 06:44:40 posle podne »
To cepanje izmedju uh, jebiga zrtva, inace odlicno, odlicno

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #38 poslato: Februar 16, 2016, 09:13:53 posle podne »
Hvala puno momci!  8)

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #39 poslato: Mart 07, 2016, 12:59:18 pre podne »
Pozdrav momci i cure.
Evo me opet, trebam savjet. Naime, kao sto neki znaju, poceo sam od septembra sa 70ak kila, slika su na pocetku teme, sad je vaga otkucala 85 neki dan, nisam ocekivao da napredujem ovako, i sto se mene tice, prezadovoljan sam i naravno bila mi je motivacija da nastavim i dalje, mislim da se nisam umastio previse jer sam bio poprilicno striktan sto se ishrane tice, narocito prvih 2-3 mjeseca kada sam bio bukvalno manično pažljiv, onda sam polako poceo da cheatujem nekad, pa sam oko nove godine imao i par dana kada bih spojio par čit dana, ali ništa strašno.

Da ne dužim, sad nakon 6 mjeseci mase, znam nije mnogo, ali smatram da bih mogao da skinem malo sala, za koje mislim da se nakupilo većinom u predjelu stomaka. Naime, treba mi vaš savjet na osnovu slika šta da radim, da li da idem na neki normalan cut gdje smanjim kalorije, neke rotacije ili pak keto, ili da iskombinujem nešto. Dosta sam čitao, imam solidno teoretsko zanje što se tiče svega, ali u praksi i sada to ne znam kako da primjenim.
Pa evo, pucajte, šta da radim, koliko, kako:
http://imgur.com/a/S9dn7

Takođe, znam da to parcijalno skidanje sala nije moguće, to da skinem samo sa stomaka, znam da ću da opadnem, ali kontam da neću mnogo, jer nema šta :P A i nisam nakupio puno "sala", pa eto, ako napisete neki savjet volio bih da znam sta mogu da ocekujem, jer nikad nisam prije nikakav cut radio jelte. :D
« Poslednja izmena: Mart 07, 2016, 01:02:32 pre podne Shinra »

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #40 poslato: Mart 07, 2016, 08:16:46 pre podne »
Pozdrav momci i cure.
Evo me opet, trebam savjet. Naime, kao sto neki znaju, poceo sam od septembra sa 70ak kila, slika su na pocetku teme, sad je vaga otkucala 85 neki dan, nisam ocekivao da napredujem ovako, i sto se mene tice, prezadovoljan sam i naravno bila mi je motivacija da nastavim i dalje, mislim da se nisam umastio previse jer sam bio poprilicno striktan sto se ishrane tice, narocito prvih 2-3 mjeseca kada sam bio bukvalno manično pažljiv, onda sam polako poceo da cheatujem nekad, pa sam oko nove godine imao i par dana kada bih spojio par čit dana, ali ništa strašno.

Da ne dužim, sad nakon 6 mjeseci mase, znam nije mnogo, ali smatram da bih mogao da skinem malo sala, za koje mislim da se nakupilo većinom u predjelu stomaka. Naime, treba mi vaš savjet na osnovu slika šta da radim, da li da idem na neki normalan cut gdje smanjim kalorije, neke rotacije ili pak keto, ili da iskombinujem nešto. Dosta sam čitao, imam solidno teoretsko zanje što se tiče svega, ali u praksi i sada to ne znam kako da primjenim.
Pa evo, pucajte, šta da radim, koliko, kako:
http://imgur.com/a/S9dn7

Takođe, znam da to parcijalno skidanje sala nije moguće, to da skinem samo sa stomaka, znam da ću da opadnem, ali kontam da neću mnogo, jer nema šta :P A i nisam nakupio puno "sala", pa eto, ako napisete neki savjet volio bih da znam sta mogu da ocekujem, jer nikad nisam prije nikakav cut radio jelte. :D

Pa ja mislim da tu deficit i rotacije resavaju problem :)

Van mreže ficicaaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #41 poslato: Mart 07, 2016, 02:41:16 posle podne »
da se i ja ukljucim, svaka cast!!!!
prosto neshvatljivo, bravo druze!

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #42 poslato: Mart 07, 2016, 02:52:39 posle podne »
Ala ce da bude bolji provod ove godine kad ne budes mogao da stanes iza flase Niksickog ;)
suck it up, buttercup

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #43 poslato: Mart 07, 2016, 04:17:37 posle podne »
Pozdrav momci i cure.
Evo me opet, trebam savjet. Naime, kao sto neki znaju, poceo sam od septembra sa 70ak kila, slika su na pocetku teme, sad je vaga otkucala 85 neki dan, nisam ocekivao da napredujem ovako, i sto se mene tice, prezadovoljan sam i naravno bila mi je motivacija da nastavim i dalje, mislim da se nisam umastio previse jer sam bio poprilicno striktan sto se ishrane tice, narocito prvih 2-3 mjeseca kada sam bio bukvalno manično pažljiv, onda sam polako poceo da cheatujem nekad, pa sam oko nove godine imao i par dana kada bih spojio par čit dana, ali ništa strašno.

Da ne dužim, sad nakon 6 mjeseci mase, znam nije mnogo, ali smatram da bih mogao da skinem malo sala, za koje mislim da se nakupilo većinom u predjelu stomaka. Naime, treba mi vaš savjet na osnovu slika šta da radim, da li da idem na neki normalan cut gdje smanjim kalorije, neke rotacije ili pak keto, ili da iskombinujem nešto. Dosta sam čitao, imam solidno teoretsko zanje što se tiče svega, ali u praksi i sada to ne znam kako da primjenim.
Pa evo, pucajte, šta da radim, koliko, kako:
http://imgur.com/a/S9dn7

Takođe, znam da to parcijalno skidanje sala nije moguće, to da skinem samo sa stomaka, znam da ću da opadnem, ali kontam da neću mnogo, jer nema šta :P A i nisam nakupio puno "sala", pa eto, ako napisete neki savjet volio bih da znam sta mogu da ocekujem, jer nikad nisam prije nikakav cut radio jelte. :D

Pa ja mislim da tu deficit i rotacije resavaju problem :)
Hvala Slobo, kontao sam i ja tako nešto, ali kako bih konkretno išao, vremenski, totalno sam razbacan na sve strane, šta god skontam, izgleda mi previše ili premalo ili mislim da cu da sjebem sve do sada, ili da izgubim džabe mjesec, dva života.. :D

Van mreže Shinra

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Shinra, recimo napredak...
« Odgovor #44 poslato: Mart 07, 2016, 04:18:30 posle podne »
da se i ja ukljucim, svaka cast!!!!
prosto neshvatljivo, bravo druze!
Hahhah, hvala puno druže! :D