April 25, 2024, 01:03:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura: Anavar, Winstrol, Trenbolon  (Pročitano 9061 puta)

Van mreže A1rm4x

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Prva kura: Anavar, Winstrol, Trenbolon
« poslato: Decembar 14, 2015, 01:52:46 pre podne »
Dobro vece svima, imam 18 godina, 95kg i visok sam 192cm. Treniram godinu i sest meseci. Sto se tice ishrane, vrlo je bogata proteinima, mastima, hidratima, zavisno od dijete da li su rotacije ili ketogena posto trenutno radim cutting fazu, trenutno sam na ketogenoj dijeti, do skoro sam radio rotacije pa sam poceo sa keto dijetom. Sto se tice suplemenata konzumiram amino esencijalne kiseline, bcaa, glutamin, kreatin monohidrat, arginin i whey protein. Razmisljao sam o anabolickim steroidima i zeleo bih da ubrzam proces cuttinga kao i dodavanje misicne mase pa sam za to izabrao anavar, winstrol i trenbolon. Anavar (50mg, 60 tableta) i Trenbolon (200mg, 10ml). Lab koji izradjuje Anavar i Trenbolon koji cu uzeti je od ROHM-Labs, sto se tice Winstrola (50mg, 60 tableta) uzeo bih od Excel-Pharma labs iz Velike Britanije. Koje bi optimalne doze bile u pocetku za prvu kuru, sta preporucujete za PCT ?

Trenutan obim delova tela

Kilaza: 93kg
Obim ramena: 123
Obim grudi: 110
Obim podlaktice: 33
Obim nadlaktice: 40
Obim struka: 93
Obim gluteusa: 102
Obim butine: 64
Obim listova: 42

Cilj upotrebom steroida: Dodavanje misicne mase izmedju 10 i 15 kilograma, smanjenje BF-a na 10 do 6 procenata.













« Poslednja izmena: Decembar 14, 2015, 02:09:34 pre podne A1rm4x »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura: Anavar, Winstrol, Trenbolon
« Odgovor #1 poslato: Decembar 14, 2015, 06:08:13 pre podne »
Pozdrav
aposlutno i totalno pogresna i koncepcija i razmisljanje
pre svega,tvoje telo je mnogo,mnogo daleko od toga da ti treba upotreba lekova,posto nisi dodtkao ni 10% prirodnog razzvoja a sa lekovaima uraditi nees nista.
Pogtovo
sto si za prvu kuru odbarao teski arsenal lekova koji se koriste retki i na sceni,a pogtovo bez tesosterona bi to bilo zaista i pogubno i katastroflna po tebe,tvoje hormone,i tvoj daljnji razvoj uopsteno.

Citat
Cilj upotrebom steroida: Dodavanje misicne mase izmedju 10 i 15 kilograma, smanjenje BF-a na 10 do 6 procenata.

ovo je npr vise nego NEREALAN cilj da uzmemo samo u obzir dodavanje kg a pri tome zelis da radis DV procesa na telu koje je aposlutno nespremno za bilo koji od njih,a pokusaj i da zamislis (da ti plasticno obasniim),da li je moguce da sednes u kola,ubacis u prvu i krenes u rikverc!!?
Dakle
da bi dobijao kvalitetne kg,telo mora biti u cal suficitu
da bi skidao salo,moras biti u deficitu
kako mozes da budes npr u suficitu i deificitu istovremeno
da ne duzim
ipak bih sacekao jos malo,da sam na tvom mestu,jos mnogo vise edukacije oko upotrebe lekova a pogtovo ZA PRVU KURU

Van mreže A1rm4x

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Prva kura: Anavar, Winstrol, Trenbolon
« Odgovor #2 poslato: Decembar 14, 2015, 11:12:24 pre podne »
Objasnio si, hvala na iskrenom odgovoru.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura: Anavar, Winstrol, Trenbolon
« Odgovor #3 poslato: Decembar 14, 2015, 12:06:04 posle podne »
Objasnio si, hvala na iskrenom odgovoru.

nema na cemu naravno
i iskreno se nadam da si ovo shvatio dobronamerno,jer zaista je tako i bilo

Van mreže Lunaaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Prva kura: Anavar, Winstrol, Trenbolon
« Odgovor #4 poslato: Januar 22, 2016, 10:52:29 posle podne »
Pozdrav. Pedja, molim te uputi me. Pre 5 godine sam aktivno trenirala, izgledala super. Tri godine pauze i nekontrolisan apetit doneli su mi 10kg viska. Pocela sam ponovo trenirati, pre dve godine ali sada vec zelim dati svoj maksimum i dovesti svoje telo do najboljih rezultata . Koristila sam sagorevace ali nije to to. Ja sam vec kupila Winstrol. Znam da cu naici na odgovaranja i savet da pokusam nesto drugo, ali molim te razumi me, odlucna sam u nameri, koristicu ga ali bih volela da me uputis sto se ishrane tice. Sada sam na keto dijeti. Mozes li mi reci plan ishrane i koliko kardio treninga moram imati da izgubim sto vise kilograma? Molim te Pedja. Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura: Anavar, Winstrol, Trenbolon
« Odgovor #5 poslato: Januar 23, 2016, 08:10:48 pre podne »
Pozdrav. Pedja, molim te uputi me. Pre 5 godine sam aktivno trenirala, izgledala super. Tri godine pauze i nekontrolisan apetit doneli su mi 10kg viska. Pocela sam ponovo trenirati, pre dve godine ali sada vec zelim dati svoj maksimum i dovesti svoje telo do najboljih rezultata . Koristila sam sagorevace ali nije to to. Ja sam vec kupila Winstrol. Znam da cu naici na odgovaranja i savet da pokusam nesto drugo, ali molim te razumi me, odlucna sam u nameri, koristicu ga ali bih volela da me uputis sto se ishrane tice. Sada sam na keto dijeti. Mozes li mi reci plan ishrane i koliko kardio treninga moram imati da izgubim sto vise kilograma? Molim te Pedja. Hvala

Pozdrav
pa vidi
mozes ti biti odlucna koliko god hoces,samo mi ojbasni jednu stvari
KAKVE VEZE WINSTROL ima sa gubljenjem viska kg topljenjem sala?

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Prva kura: Anavar, Winstrol, Trenbolon
« Odgovor #6 poslato: Januar 27, 2016, 01:26:37 posle podne »
Jos ako si dobila metan umesto winsa :D Eto veselja

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Prva kura: Anavar, Winstrol, Trenbolon
« Odgovor #7 poslato: Januar 27, 2016, 01:39:09 posle podne »
Pozdrav. Pedja, molim te uputi me. Pre 5 godine sam aktivno trenirala, izgledala super. Tri godine pauze i nekontrolisan apetit doneli su mi 10kg viska. Pocela sam ponovo trenirati, pre dve godine ali sada vec zelim dati svoj maksimum i dovesti svoje telo do najboljih rezultata . Koristila sam sagorevace ali nije to to. Ja sam vec kupila Winstrol. Znam da cu naici na odgovaranja i savet da pokusam nesto drugo, ali molim te razumi me, odlucna sam u nameri, koristicu ga ali bih volela da me uputis sto se ishrane tice. Sada sam na keto dijeti. Mozes li mi reci plan ishrane i koliko kardio treninga moram imati da izgubim sto vise kilograma? Molim te Pedja. Hvala

Par teza koje po meni treba sve da ti kazu.

-ZENSKO SI
-Ne znas kako da treniras
-Ne znas kako da jedes
-O tome koliko ne znas o AAS banalno je i spomenuti

I ti si kupila wins,jer si "odlucna u nameri" ?

Da si odlucna u nameri,shvatila bi koliko to STETE moze da nanese sto sada sto u buducnosti,i otvorila bi lepo temu da skockamo ishranu i uz tu istu "odlucnost u nameri" resila sve probleme sa kilazom na zdrav i bezbedan nacin. :)
« Poslednja izmena: Januar 27, 2016, 01:40:58 posle podne SlobodanS »