April 24, 2024, 06:56:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura pomoc  (Pročitano 20062 puta)

Van mreže Bolderon

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Prva kura pomoc
« poslato: Decembar 18, 2015, 12:25:43 posle podne »
Postovanje svim clanovima x3mforuma

Imam 30 god visok sam 195 cm imam 122kg trenutno imam visok bf%

Cilj mi je definicija a steroidi su za dobijanje ciste misicne mase

Ishrana bi bila 1 obrok 10 jaja 2 cjela 8 bjelancevine,vitamin C 2obrok Mjerica ipo Wheya...onda trening ( prije treninga bcaa,glutamin....tokom treninga amino...pwm 2mjerice Wheya bcaa,glutamin poslije treninga 3 obrok 250-300 gr piletine ili ribe plus 70 gr rize salata sa 1 kasikom maslinovim uljem 4 obrok 250 gr piletine salata omega 3 2caps,obrok 5 200 gr nemasnog sira ili Casein zadnji 6 obrok ako bas nekad ogladnim 2 skuhana jajeta

E sad od hemije kupio sam vec: 20 ml boldenon,20 ml test depo,20 ml deca, 20 ml sustanon i uzo sam 30 tab tamoxifen

E sad posto nikad prije nista koristio nisam trebam pomoc posto je 1 kura sta od ovoga da koristim i koliko 1 kuru

Sto se tice treninga on bi bio svaki dan poslije 2 obroka sedmicno bi 4 puta radio hit od 20 min ili 2xHIT 2xlaganim temp od 45 min

Hvala lijepo i nadam se da mi neko moze dati ljep primjer veliki pozdrav

Van mreže Miodrag00000

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #1 poslato: Decembar 18, 2015, 01:30:42 posle podne »
Prvi ciklus i 4 steroida. Ako si citao forum, trebalo bi da znas da je dovoljno na pocetku uzeti 1-2 steroida i da imas odlicne rezultate (uz naravno dobru ishranu, odmor, trening). Solo depo ili sustanon bi odradili odlican posao za pocetak ali postoji jedan problem. Niko ti nece kazati, tj isplanirati ciklus, jer to niko ne radi. Imas teme za pocetnike, sve procitas, razmislis, napises pa ce te onda neko iskusniji ispraviti, do tada mislim da niko nece odgovoriti.

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #2 poslato: Decembar 18, 2015, 01:37:06 posle podne »
Postoji i drugi problem a to je aromatizacija pri visokom %bf kako kazes.
Deku u prvom ciklusu sa visokim bf no no.Njega zaobidji u sirokom luku dok ne sredis bf.
Ono sto sam na brzinu video oko ishrane to je da 2obrok ne valja,solo whey ne ide,blend ili kazein bi moglo kao neka zamena za obrok uz neke masti,omega3 npr.
Zasto odmah low carb?
Be patient,results will come !!!

Van mreže Bolderon

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #3 poslato: Decembar 18, 2015, 02:15:00 posle podne »
Ja sam sam kupio te 4 vrste steroida a nisam ni tjeo da koristim 4 vrste steroida na 1 kuri nego sta koristiti na 1 kuri jel samo da uzmem test depo ili npr test depo i boldenon po 500 mg sedmicno da mi neko pomogne.... A prva kura znam da bi trebala biti jedna ili 2 vrste steroida nikako 4... Taj obrok 2 samo whey mjenjat cu sa recemo 200 gr piletine uz salatu

A ako niko nenapise sta da koristim od ovoga i koliko sedmicno najvjerovatnije moje razmialjanje ce biti 6-8 sed boldenom i test depo ili boldenon i tren zab sam reci da imam i tren 10ml  a isao bih npr test depo i boldenon po 500 mg sedmicno ili boldenon 500 mg i 200 mg tren npr tako nesto

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #4 poslato: Decembar 18, 2015, 03:31:47 posle podne »
Taj drugi obrok moze meso i salata ali sa dobrim mastima,ili ako ti je to obrok pre treninga mozes i uh da ides.
Nandrolone ne idi uopste na prvoj kuri pogotovu sa velikm bf-om.
A jedno od vaznijih pitanja koliko si ti planirao ciklus da ti traje i kad bi sta ubacio?
Be patient,results will come !!!

Van mreže Bolderon

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #5 poslato: Decembar 18, 2015, 04:13:57 posle podne »
Ja neznam u cemu komplikacije oko 2 obroka????  Naravno prije je treninga i uzimo bi nekad whey sa omega 3 ili piletine 200-250 gr uz salatu sa maslinovim uljem a obrok poslije treninga ima UH a posto zelim definiciju onda zelim da  smanjim unos UH clen od sopharme isto sam nabavio 0.02 mcg unosio bi do 2 tab dnevno isao bi 6 nedelja on uz ketotifen nakon 2 sed radi boljeg djelovanja i onda bar 6-8 off sa klenom

A zamislio sam npr ponedeljak 250 mg test depo utorak 250 mg boldenon 1-2 tab klen dnevno uz whey,bcaa,glutamin,amino zatim cetvrtak 250 mg test depo petak 250 mg boldenon tako 8 sedmica

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #6 poslato: Decembar 18, 2015, 05:28:56 posle podne »
Nema komplikacija samo sto solo whey nije obrok o tome ti pricam.
Clen se ide na kraju kao finis.I doza nije ta sto si ti rekao.
Depo i bolda mogu u jedan spric bez problema oba su uljani rastvori,nemas potrebe toliko da se bodes.
Samo sto 8ned ciklusa je malo za ove dve komponente,depo tek u 7-8ned dostize max,tako da ga ti prekidas kad on krene da deluje,bolda isto tako.Oba su spori estri.
Recimo da si ovo shvatio,sta ces ako krenu nezeljeni efekti,kako ces znati od cega su ako sve zveknes u prvom ciklusu?
A sigurno ces imati prob sa aromatizacijom na depo-u.Bolje prvo spusti bf bar na 10-15% prirodno sa regulisanom ishranom,i tek onda razmisljaj o hemiji.
NIsi nista rekao,kako si se pre hranio,staz u teretani?
Be patient,results will come !!!

Van mreže Bulldozer

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #7 poslato: Decembar 18, 2015, 05:42:22 posle podne »
-test
-boldenon
-deka
-tren
-klen
-sustanon
-tamoxifen
-ketotifen

Ti to imas neki super market za hemiju u koji udjes, uzmes kolica, guras ih i sa polica trpas u njih sta ti treba?

Van mreže Bolderon

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #8 poslato: Decembar 18, 2015, 06:00:08 posle podne »
-test
-boldenon
-deka
-tren
-klen
-sustanon
-tamoxifen
-ketotifen

Ti to imas neki super market za hemiju u koji udjes, uzmes kolica, guras ih i sa polica trpas u njih sta ti treba?

Pa nemam market ali sam kupio to a to je malo koliko ima se da nepisem previse ali ima 10x10ml bolda,10x10ml deke,10x10ml sustanon,10x10ml testa,10x10ml propionat,10x10 cytex sve proizvodnja Biosira i Vermodja.... jedino trena 2x10kom po 200mg je druga firma a vidim da ovde nema razga pisati jedimi covjek koji mi je mogao dati prqvi odg jeste Bukas ali tema ide sve vise u off tako da admin moze da obrise ovu temu

Van mreže Bolderon

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #9 poslato: Decembar 18, 2015, 06:08:23 posle podne »
Nema komplikacija samo sto solo whey nije obrok o tome ti pricam.
Clen se ide na kraju kao finis.I doza nije ta sto si ti rekao.
Depo i bolda mogu u jedan spric bez problema oba su uljani rastvori,nemas potrebe toliko da se bodes.
Samo sto 8ned ciklusa je malo za ove dve komponente,depo tek u 7-8ned dostize max,tako da ga ti prekidas kad on krene da deluje,bolda isto tako.Oba su spori estri.
Recimo da si ovo shvatio,sta ces ako krenu nezeljeni efekti,kako ces znati od cega su ako sve zveknes u prvom ciklusu?
A sigurno ces imati prob sa aromatizacijom na depo-u.Bolje prvo spusti bf bar na 10-15% prirodno sa regulisanom ishranom,i tek onda razmisljaj o hemiji.
NIsi nista rekao,kako si se pre hranio,staz u teretani?

Onda cu 12 sedmica ici test depo i boldenon i mislis i 1 spric po 250mg da dajem tj npr ponedeljak 500mg u jedan spric i dat onda u petak i tako svaki 5 dan po 500mg u jedan spric test i bold a ako.osjetim pecenje bradavica onda cu krenuti uzimati tamoxifen jer on smanjuje hormone tako da nemam razloga odma krenuti sa zastitom bitno je imati i poslije ciklusa bi se zastitio sa tamoxifen i nastavio bi raditi low carb i onda mogu krenuti sa klen 6on pa 6 off i pred ljeto bi opet radio 2 kuru sa 3 vrste steroida npr test enth,tren,winstrol ali vidjet cemo kasnije nije ni bitno trebam savjet samo za 1 kuru

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #10 poslato: Decembar 18, 2015, 06:35:05 posle podne »
12ned.je vec nesto drugo.
U jedan spric depo i bolda.Ponedeljkom i cetvrtkom ili petkom sve jedno.
Clen i nije bas neka sema,imas ovde na forumu da nadjes bolji nacin.Tamoxifen je sto kazu"mac sa dve ostrice"veoma zeznut lek,to samo ako krene pocetak gino.
Posto si vec odlucio da ides,sta drugo da ti kazem nego srecno!!!
Be patient,results will come !!!

Van mreže Bolderon

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #11 poslato: Decembar 18, 2015, 06:41:11 posle podne »
Hvala druze najvjerovatnije ce tako biti za 1  kuru a cekat cu dok jos neko odg svoje misljenje hvala na pomoci druze

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #12 poslato: Decembar 18, 2015, 07:19:55 posle podne »
Nema na cemu,tu smo da se pomazemo.
Ako neko ima nesto da doda ako sam zaboravio neka upadne u razgovor :D
Be patient,results will come !!!

Van mreže Bolderon

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #13 poslato: Januar 29, 2016, 01:17:26 posle podne »
Trenutno sam na 120kg neznam dali da jos spustam i pojacam kardio 3-4 sed pa onda da krenem na 1 kuru

Van mreže Bolderon

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #14 poslato: Januar 29, 2016, 01:36:18 posle podne »
I jel moze pomoc u vezi zastite imam 30 kom tamoxifena i kako se uzima zastita jel 2 sed poslije kure kako sam procitao ili se uzima od 1 dana i dali i nolvu da kupim ili po potrebi hvala pozzz