April 18, 2024, 07:38:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: MISLJENJE O SUST 350 SterOX labs  (Pročitano 4153 puta)

Van mreže reksonaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
MISLJENJE O SUST 350 SterOX labs
« poslato: Januar 19, 2016, 04:16:10 pre podne »
Pozdrav dobri ljudi! Navest cu prvo osnovne podatke pa cu vam postaviti pitanje ispod. Znaci ovako...

GOD: 22
KG: 87
BF 16%

Meal 1: 120 zobenih, 3 jaja(1 zuto), banana, cajna zlica meda, mjerica wheya. Pomjesam to, pecem u tavi(Palacinka)
Meal 2: 150 meso, 150 brokula
Meal 3: 250 riza, 250 - 300 meso, povrce.
Meal 4: 150 meso, 150 povrce.
Meal 5: 500 hladnog kuhanog krompira sa korom naravno, 250 - 300 mesa.
Meal 6: 250 posnog, lanene sjemenke i neki orasi sa strane.

UH cca 400 PROT: 250-300 MASTI: 60-80
Brz metabolizam.

SUPPS: Whey, BCAA, Omega 3. Mozda ubacit i maltodextrin?

KURA:

2x SUST 350 SterOXLab, Exp. Date 08/2016 (Ako neko zna seriju ili ako mu pomaze)
1x DEKA 300 SterOXLab, Exp. Date 05/2016

Ubrizgavanje:

PON - PETAK: 1,5ml SUST, 1ml DECA

TRAJANJE KURE:

Imam dve bocice susta tako da si izracunajte koliko ce trajat, ja iskreno nemam pojma iako sam planiro 10 week cycle al sad koliko traje traje. Dali je to pametno?

Okej sad kad znamo sve o meni i mojem cycle/prehrani, idemo to prokomentirat. Samo bi molio da se niti ne javljate ako ne planirate pisati KONSTRUKTIVE kritike. Nemojte me shvatit krivo ali stvarno sam dosta citao po forumima, i uvijek se nade netko ko mora bit pametniji od svih i pocet baljezgat... Ja vas shvacam, imate godine i godine iskustva, jaci ste, veci, bolji, snazniji, kvalitetnijeg izgleda... Ali mene to trenutno ne interesira, zelim konstruktivnu kritiku, zelim da me neko ispravi ako grijesim, zelim da mi POMOGNETE. Hvala vam :)

Cisto da nadodam... Ovo mi je druga kura prva je bila TEST Enanthate 700ml i dbol 100 tabs. Dobitak je bio oko 15 kila, uopce neznam koliko je cistog al pretpostavljam da je oko 7,8. Zadrzo sam svaku stecenu kilu, mozda sam popiso 2 litre vode.


PITANJA GLASE: Dali je prehrana uredu? Dali su ubrizgavanja u tocno vrijeme? Kakva su vasa iskustva sa SterOXLabs SUST 350?(za deku sam cuo sam pohvale) Koje su vase sugestije? Sto bih trebao izmjeniti?(ukoliko naravno nesto treba izmjeniti) Dali mozda podici ugljikohidrate na 500-600?

Slike transformacije before/after cu objavit nakon zavrsenog ciklusa.

Hvala vam unaprijed!



Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MISLJENJE O SUST 350 SterOX labs
« Odgovor #1 poslato: Januar 19, 2016, 06:03:35 pre podne »
Pozdrav dobri covece

Citat
prva je bila TEST Enanthate 700ml i dbol 100 tabs. Dobitak je bio oko 15 kila

moze za pocetak neka slika,posto je ovo fascinatno  8)

Van mreže reksonaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: MISLJENJE O SUST 350 SterOX labs
« Odgovor #2 poslato: Januar 19, 2016, 07:49:12 pre podne »
http://prntscr.com/9rz56e ledja su prije 2 mjeseca cca na kraju kure a od ispred prije mjesec dana, skroz desna slika sam ja prije 4-5 mjeseci
« Poslednja izmena: Januar 19, 2016, 08:04:48 pre podne reksonaa »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MISLJENJE O SUST 350 SterOX labs
« Odgovor #3 poslato: Januar 19, 2016, 10:31:18 pre podne »
http://prntscr.com/9rz56e ledja su prije 2 mjeseca cca na kraju kure a od ispred prije mjesec dana, skroz desna slika sam ja prije 4-5 mjeseci

prevedeno
slike skroz desno je na pocetku ,a slika skroz levo je sto si uradio sa hemijom (ledja su nikakav pokazatelj,a pogtovo na ovako losoj slici i cca oko 75-76 kg pretpostavljam)?

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: MISLJENJE O SUST 350 SterOX labs
« Odgovor #4 poslato: Januar 19, 2016, 05:22:49 posle podne »
700ml xd bogato
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže reksonaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: MISLJENJE O SUST 350 SterOX labs
« Odgovor #5 poslato: Januar 19, 2016, 07:00:54 posle podne »
imam stvarno goleme noge genetski prilozit cu dolje link slike quada PRIJE pocetka ikakvih treninga sa tezinama(sad je to naravno razvijenije) iz tog razloga ti je izgledalo ko da je 75 kila na slikama tijela. ja bi reko da je bilo vise od 80, poprilicno sam siguran. DA obe slike lijevo su sta sam napravio kemijom. znam da sam mentalno poremecen sta sam kreno sa sterkicima odma u startu, al jebiga, sta je tu je necemo sad razglabat o tome i ic u offtopic. da je baba musko zvala bi se dusko :D

QUAD 1 http://prntscr.com/9s68qu
QUAD 2 http://prntscr.com/9s69vu

LISTOVI: http://prntscr.com/9s6ag3

napominjem da su ove slike nogu PRIJE pocetka treninga sa tezinama sad mi listovi lice na biceps a quad je strasan

Van mreže mtrzin

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: MISLJENJE O SUST 350 SterOX labs
« Odgovor #6 poslato: Januar 19, 2016, 10:33:11 posle podne »
Manje vremena bi ti trebalo da si uslikao noge na licu mesta i postavio ovde nego to sto si trazio stare slike na hardu,i jos ne bi trebao da pises kako ti sada izgledaju,nego bi se videlo.Koliko vidim to je negde preko 1g test i 600mg deke nedeljno,sto je u tvom scenariju nepotrebno i suvisno po meni.E da,nisam nikad razumeo sta znaci kada neko kaze da mu je ciklus bio 100,200,500 tab dbol-a,je l' to na dnevnom nivou ili kako?(ne zelim da ovo bude shvaceno licno,nego sam dosta puta tako cuo pa da iznesem to ovde)

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: MISLJENJE O SUST 350 SterOX labs
« Odgovor #7 poslato: Januar 19, 2016, 11:05:42 posle podne »
E da,nisam nikad razumeo sta znaci kada neko kaze da mu je ciklus bio 100,200,500 tab dbol-a,je l' to na dnevnom nivou ili kako?(ne zelim da ovo bude shvaceno licno,nego sam dosta puta tako cuo pa da iznesem to ovde)
Ukupno koliko je popio,da je na dnevnom nivou mogao bi samo  da zove popa,jedino on tu moze da pomogne ;D ;D ;D
Inace dobro si rekao,previse hemije kako god okrenes.
Be patient,results will come !!!

Van mreže mtrzin

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: MISLJENJE O SUST 350 SterOX labs
« Odgovor #8 poslato: Januar 19, 2016, 11:27:15 posle podne »
Ukupno koliko je popio,da je na dnevnom nivou mogao bi samo  da zove popa,jedino on tu moze da pomogne ;D ;D ;D
Inace dobro si rekao,previse hemije kako god okrenes.

Ma znam na sta misle :D.Nego ako se vec govori o kolicini supstance koju koristimo,onda kazemo na nedeljnom nivou,dnevnom,na 2 dana,2x nedeljno i sl.Mislim meni je sve jedno da li ce neko ici 10tab na dan,ili 1/2 tab na dan..ali kada me (nas) pitas za pomoc i savet,treba napisati nesto pametnije od "popio sam 100 tab dbol" da bi mogli da damo neki konkretan savet.

Van mreže reksonaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: MISLJENJE O SUST 350 SterOX labs
« Odgovor #9 poslato: Januar 20, 2016, 04:48:05 posle podne »
poco sam sa 3 tab na dan metana, a za nove slike nogu nemogu prebacit na kompjuter sa mobitela nez zas. reci mi sta predlazes kakve doze i zbog cega? dali je sust bio dobar izbor ili sam trebo pricekat jos makar kuru dve, razmisljo sam o etantatu opet al sam se odlucio na sust jebiga

Van mreže reksonaa

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: MISLJENJE O SUST 350 SterOX labs
« Odgovor #10 poslato: Januar 20, 2016, 04:48:26 posle podne »
i sta mislis o SterOXlabs ? dali su uredu, imas li neka iskustva mozda?