Maj 01, 2024, 10:13:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: ASS-misljenje  (Pročitano 7673 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ASS-misljenje
« Odgovor #15 poslato: Januar 14, 2016, 10:13:49 pre podne »
Citat
AI, to što vam se useku čarape ili imate malo veći podvaljak je u stvari bloat, ne skok estrogena, ali jbg

na zalost,znam mnoge (gotovo vecina) koji nemaju cak ni bloat ili slicno,vec agresvine AI uzimaju da bi se "zastitili"!!
Na moje pitanje,od cega se tacno stite tj da li od vestica,uroka ili necega 5g,komunikacija se prekida,naravno jer sta bi oni dalje Boze moj,samnom u opste polemisali oko toga.
Ali dobro.Bar sam nasao nacin da ne moram temeljno objasnjavati  ;D ;D

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: ASS-misljenje
« Odgovor #16 poslato: Januar 14, 2016, 10:51:05 pre podne »
"Progone me progone, vještice i vile..." :D
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ASS-misljenje
« Odgovor #17 poslato: Januar 14, 2016, 10:58:52 pre podne »
"Progone me progone, vještice i vile..." :D

hhahhahahahhaha to to...
ili da ne bude...duni vetre,malo preko jetre.....:D

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: ASS-misljenje
« Odgovor #18 poslato: Januar 14, 2016, 07:10:26 posle podne »
A sta je po vama siguran znak povisenog estrogena u toku kure? Ne racunajuci pravi bloat zbog povisenog estrogena (tesko je proceniti dal je estrogen, dal hidrat, dal so...dal nesto trece). Smanjeni i meki testisi, pojava velikog broja akni, bol u bradavicama prilikom vezbanja? Aromasin zavrsava posao u tom slicaju, i ako da, koja bi bila doza?

Takodje, nije mesto ovde pisati, ali ako je neko voljan da odgovori. Siguran znak problema sa DHT u toku kure je gubitak korena i proredjivanje kose.  Koji DHT blokator bi najbolje odradio posao, i koja doza.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ASS-misljenje
« Odgovor #19 poslato: Januar 15, 2016, 06:14:16 pre podne »
A sta je po vama siguran znak povisenog estrogena u toku kure? Ne racunajuci pravi bloat zbog povisenog estrogena (tesko je proceniti dal je estrogen, dal hidrat, dal so...dal nesto trece). Smanjeni i meki testisi, pojava velikog broja akni, bol u bradavicama prilikom vezbanja? Aromasin zavrsava posao u tom slicaju, i ako da, koja bi bila doza?

Takodje, nije mesto ovde pisati, ali ako je neko voljan da odgovori. Siguran znak problema sa DHT u toku kure je gubitak korena i proredjivanje kose.  Koji DHT blokator bi najbolje odradio posao, i koja doza.

sve nabrojano ne mora biti nikakv niti apsolutni indikator osim bola u brodavacima i to ne dok treniras vec kada oblacis majicu,nadrzaji itd itd itd,ali to SVE nisu znaci da posezes sa supresorima a pogtovo ne za takvim kao sto je aromasin!!

Sa blokatgorima DHT nije bas da se igra na taj nacin i autosugestivno tipa: jaoooo gubim kosu.
Veliki je problem (hvala Bogu pa mmnogi odustaju zbog toga) STRAH i tako i treba da bude
Ono sto je jos veci problem je prica kako STRAH prevazici a to je upotreba AI
tipa: frka me je da zumam hemiju da ne dobijem GYNO-ovo je svima jedini i glavni problem,a svako ko se i malo razume reci ce Vam da je to jedan OD ako ne i najmanji,posto postoje "problemi" koji si sigurni da ce se destii u toku kure,ali o kojima se ne dize toliko prasine,i koji se naravno resavaju nesveseno posle kure-nije tema.
tema je ta famozna ZASTITA i mnogi ulecu u tu pricu i pecaju se bas na tome
Objasnio je NPP vec o cemu se tacno radi,a i ja sma mnogo puta pisao o tome sta se desava (povrtana sprega estr),tako da u strahu od nezeljenih posledica,poseze se sa "zastitom" i onda se desi potencijalni haos.
Svakodnevno dobijam dosta pitanja bast tog tipa: Pedjone,pa kako majku mu j..m,ne koristim nista vec 7 meseci i javi mi se gyno.Na moje pitanje,kakva je kura bila,odgovor je uglavnom slican.

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: ASS-misljenje
« Odgovor #20 poslato: Januar 18, 2016, 03:32:48 posle podne »
eto sad nakon malo duzeg istrazivanja itd...

odradio bi sljedecu kuru:

1-12 tjedana 600 mg/tjedno propionat
12-18 tjedana  300 mg/tjedno   PROPIONAT
12-18 tjedana 300 mg/tjedno   TREN ACETAT

winstrol,jos neznam dal cu ubacivat il ne... to cu odlucit tokom kure.. :S

sad mislim ubaciti :
6-9 tjedana clen do max 140 mcg
9-13 tjedana  ECA  50 mg/prije treninga
13-18 tjedana   clen do max 140mcg

clen zajedno s ketotifenom


molim komentar na to,iako to nije nest specijalno za Vas iskusnije. mislim da su to male doze itd...

e sad,ono sto mene interesira najvise od svega..a molim komentare iskusnijih... posto do sad imam iskustva samo s jednom defkom,koja je ajmo reci dosta dobro prosla(ima slika),a to je bila keto dijeta 6 + 1 dan punjenja i tako cca 2 mjeseca.

sad nekako planiram ubaciti uh,pa rotirati,pa mozda zadnjih 6 tjedana samo keto?

a opet,neznam kako ce raditi ECA i clen ako cu ici i s UH? po tim da cu ici uh namjeravam do 200 gr max,i u dane kad cu radit misicnu skupinu koji mislim poboljsat taj da bi isao s tih max 200 gr. uh.

znam da smo svi drugaciji itd,al molim ako ima ko kakav savijet u vezi dijete da napise.

hvala