Maj 02, 2024, 03:35:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Ubijen CG boxer u Bronxu!  (Pročitano 2143 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Ubijen CG boxer u Bronxu!
« poslato: Januar 02, 2007, 10:27:55 posle podne »
Tragican obracun u jednom baru u Bronksu
Bokser Koljenovic ubijen u Njujorku


PODGORICA - Bokser srednje kategorije Kemal Koljenovic (28), rodom iz Crne Gore, ubijen je u nedjelju popodne ispred jednog bara u Bronksu (Njujork), javili su americki mediji.
Njega je, poslije svadje u restoranu, jedan od ucesnika udario automobilom na trotoaru. Prethodno, svadja je izbila oko Koljenovicevog «istocno-evropskog porijekla», kako su policiji saopstili ocevici.
Americki mediji navode da je Koljenovic u srednjoj kategoriji imao 18 meceva, deset pobjeda, sest poraza i dvije nerijesene borbe.
Njegova najvaznija borba u karijeri bila je sredinom decembra, kada je u prvoj rundi nokautirao Amerikanca Ronija Glovera.
Niko od bokserskih radnika u Crnoj Gori, koje je ARENA juce kontaktirala, nije mogao da potvrdi da se Kemal Koljenovic bavio ovim sportom na nasim ringovima.

Izvor: sjutrasnjia Arena...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Odg: Ubijen CG boxer u Bronxu!
« Odgovor #1 poslato: Januar 03, 2007, 12:01:48 posle podne »
MOje saucesce njegovoj familiji za ovaj veoma tragican slucaj . Stvarno mlad momak da izgubi zivot u sred "freedom Armerike"
Ja samo znam iz licnog iskustva da u Chicagu pogine vise ljudi dnevno nego u Sarajevu u toku rata na obe strane to je jedna od cinjenica. Ima toliko tragicnih slucajeva ismedzu samo nasih ljudi da ne govorim o ostalim evo sa primer bio sam u baru prosle sedmice (nasem) i kad sam izasao Bugari i nasi se ganjaju ko kokoske na jednoj od vecih ulice pola njih svo u krvi
Kakava sramota ali takvih slucajeva imas koliko hoces .Da se vratim na momka sto je tragicno nastradao steta tako jedan sportista da nastrada.