April 28, 2024, 10:09:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Trening i erekcija  (Pročitano 34041 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #15 poslato: Januar 27, 2016, 11:28:27 pre podne »
Brate sad malo preuvelicavas stvari.Dize se sve normalno ali u danima treniranja dosta slabije.Nemam tu tvrdocu kako da kazem.Visok sam 185 imam 90kg bf je 14%.U svakom slucaju pitacu jos nekog malo strucnijeg a ako nakon toga ne dodjem do resenja videcu sa lekarom.Tb hvala u svakom slucaju

to sto se ti osecas "dobro" to je tebi u glavi,jer sei zeljan brzog uspeha i smatra da sto vise trenniras-to je bolje
ali da ti ne tupimo ovde bzvz
uradi sam eksprimetn (mada ,kako mgu da ukapiram,to neces uraditi sigurno,posto smatras da je propust trennga greska) i nemoj da vezbas 7 dana
Ustanoviti ces veoma jednostavno da si PRETRENIRAN i da u tom slucaju,nivo prirodnog tesosterona ima druge prioritete u tvom mladom telu da obavlja,tj umesto da radi svoju primarnu funkciju,on se bori sa gomilom laktata,kortizilom itd itd itd kojeg nanosis sa tim besomucnim trenizima

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #16 poslato: Januar 27, 2016, 10:35:45 posle podne »
Brate sad malo preuvelicavas stvari.Dize se sve normalno ali u danima treniranja dosta slabije.Nemam tu tvrdocu kako da kazem.Visok sam 185 imam 90kg bf je 14%.U svakom slucaju pitacu jos nekog malo strucnijeg a ako nakon toga ne dodjem do resenja videcu sa lekarom.Tb hvala u svakom slucaju

to sto se ti osecas "dobro" to je tebi u glavi,jer sei zeljan brzog uspeha i smatra da sto vise trenniras-to je bolje
ali da ti ne tupimo ovde bzvz
uradi sam eksprimetn (mada ,kako mgu da ukapiram,to neces uraditi sigurno,posto smatras da je propust trennga greska) i nemoj da vezbas 7 dana
Ustanoviti ces veoma jednostavno da si PRETRENIRAN i da u tom slucaju,nivo prirodnog tesosterona ima druge prioritete u tvom mladom telu da obavlja,tj umesto da radi svoju primarnu funkciju,on se bori sa gomilom laktata,kortizilom itd itd itd kojeg nanosis sa tim besomucnim trenizima
Nisam ocekivao da cu dobiti odgovor od tb pedja ovde,mnogo mi je drago stvarno.Dobro znam ko si i sta si i veoma te cenim!!! :D Hocu da ti kazem da taj experiment nije potreban jer znam da kad sam pravio pauzu zbog povrede ledja od 12 dana,sve je bilo okej.Secam se da sam se povredio u pon jedan pre nekih 2 meseca i 3-4 dana patka je u istom stanju bila.U petak je pucala od energija i tvrdoce.Nisam znao sta joj je haha :P Mene intresuje samo kako znas da sam pretreniran kad bih ja mogao isti trening sa istim tezinama da odradim i ujutru i uvece.I kako to da samo ja imam problem? Znam mnogo sportista koji treniraju 2X dnevno.Jeste da se ne gruvaju u teretani(treniraju fudbal,tenis,rukomet..) i niko se ne zali od njih.Kako bih trebao da trneiram po tebi i da li bih mogao da nastavim ovako da treniram al da koristim neki tribulus ili onaj testorex sto ga reglamiraju u apotekama iz linije potencijal radi povecanja i energije i potencije? Pomagaj ako Boga znas :)))

Van mreže Sasa 90

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #17 poslato: Januar 27, 2016, 11:33:45 posle podne »
Cao, a zašto ti nebi otišao kod doktora, ili uzeo i u nekoj lab izvadio ukupni i slobodni testosteron, pa ako su rezultati dobri znaj da je psiha ili pretreniranost problem ako su loši sa njima onda kod doktora, ako se dobro sećam oko 2000 su te analize.
I nemoj verovati u sve što čuješ u svlačionici, velika većina njih i da imaju taj problem neće ti iskreno odgovoriti, a sve i da su bili iskreni ponovo nemaju svi dobru genetiku da mogu da imaju 2 treninga dnevno 7 dana u nedelji(a ni profi sportisti nemaju toliko treninga ali ajde), bez velikih padova u performansama energiji snazi i ostalo, to razlikuje uspešnog sportistu od ostatka....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #18 poslato: Januar 28, 2016, 05:58:02 pre podne »
Citat
Mene intresuje samo kako znas da sam pretreniran kad bih ja mogao isti trening sa istim tezinama da odradim i ujutru i uvece

pa iz razloga sto sam 28 god u ovom sportu  :)
jednostavno je...ti kao mlad momak,zeljan si uspehda,sada i odmah.
to sto ti MISLIS da bi mogao je jedno (to se zove VOLJA) ,a to sto ti telo nije doslo u stanje da ti otkaze poslusnost pa da shvatis da u stvari NISI U STANJU da odradis tako kako ti MISLIS-je nesto drugo
Prve reakcije tela su ti kako vidis-poznate
Jednostavno,tvoji hormoni se bore sami sa sobom i izmedju sebe
ali da ti ne duzim i ne ulazim u nebloze.
Smanji obim,volumen,intezitet ili sta vec
AKo kazes da me cenis,onda me i poslusaj
odradi NORMALNE treninge,daj telo odmora i videti ces da ces da NAPRDUJES a ne kako ti sada mislis,sto vise da treniras,bolje ces da napredjes-STO NIJE TACNO

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #19 poslato: Januar 28, 2016, 02:50:50 posle podne »
Citat
Mene intresuje samo kako znas da sam pretreniran kad bih ja mogao isti trening sa istim tezinama da odradim i ujutru i uvece

pa iz razloga sto sam 28 god u ovom sportu  :)
jednostavno je...ti kao mlad momak,zeljan si uspehda,sada i odmah.
to sto ti MISLIS da bi mogao je jedno (to se zove VOLJA) ,a to sto ti telo nije doslo u stanje da ti otkaze poslusnost pa da shvatis da u stvari NISI U STANJU da odradis tako kako ti MISLIS-je nesto drugo
Prve reakcije tela su ti kako vidis-poznate
Jednostavno,tvoji hormoni se bore sami sa sobom i izmedju sebe
ali da ti ne duzim i ne ulazim u nebloze.
Smanji obim,volumen,intezitet ili sta vec
AKo kazes da me cenis,onda me i poslusaj
odradi NORMALNE treninge,daj telo odmora i videti ces da ces da NAPRDUJES a ne kako ti sada mislis,sto vise da treniras,bolje ces da napredjes-STO NIJE TACNO
Vazi,promenicu trening nije problem.Reci mi ti kako bi te promene trebale da izgledaju??Sadasnji trening mi je pon (grudi,ramena,triceps) uto (ledja,biceps,noge).Znaci ponedeljak-sreda-petak, utorak-cetvrtak-subota.Nedelja mi je taj jedini dan za pauzu.Pre svakog treninga kardio na traci 10 min neki srednji tempo trcanja.Ceo trening zavrsavam otprilike za nekih sat i 30-40 minuta.Sta bi pretstavljali po tebi ti tzv. NORMALNI treninzi i kako bi trebao da treniram i kako pauze da pravim? :D :D A tebi Sasa takodje hvala odgovorictu ti ovde.Dobar je savet nema sta,to cu odratiti ukoliko sa ovim promenama u treniranju situacija ostane ista :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #20 poslato: Januar 28, 2016, 03:03:18 posle podne »



Smanji obim,volumen,intezitet ili sta vec

odradi NORMALNE treninge,daj telo odmora i videti ces da ces da NAPRDUJES a ne kako ti sada mislis,sto vise da treniras,bolje ces da napredjes-STO NIJE TACNO

Druga samo citaj malo sa razumevanjem.Pedja ti je naglasio da napraavis promene u obimu,intenzitetu i volumenu treninga.
Volumen= broj serija,broj ponavljanja na treningu
Obim= ne preteruj sa vezbama po misicnoj skupini
Smanji broj treninga na nedeljnom nivou...Uzmi vise odmora...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #21 poslato: Januar 28, 2016, 06:54:55 posle podne »
Pa evo eti
radis 3 misicne grupe na JEDNOM TRENINGU i radis jedan misic tri puta nedljeno
znam da je to hit i da su to sada gluposti koje kruze internetom itd itd itd,ali ono sto je trebalo da gledas ,pored znakove koje ti je telo davalo (koje si naveo) je OGLEDALO i napredak
posto uz takve treninge,jedino sto mozes da budes u fit formi a i to je pitanje,ako je pretrerianost velika
Od hypetrofije,naravno..jako jako tesko

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #22 poslato: Januar 28, 2016, 08:59:57 posle podne »
pretreniranost 10000%
iz iskustva ti kažem, jer sam i ja imao problem s erekcijom, premoren sam bio, ni za šta itd, beše to pre 2 godine
odmorio sam nedelju dana, opustio se, i od tada je sve okej
poslušaj Peđu, ne budi tvrdoglav

Van mreže wolf96

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #23 poslato: Januar 28, 2016, 09:49:46 posle podne »
trenirao sam i ja 6x nedeljno intenzivne treninge+hiit treninzi ali sam se 6 puta min na dan hranio i a protein i amino obavezno, drkaj ga 4 puta nedeljno ali nmj prije treninga i kupi cink da pijes i obavezno spavaj 8 sati minimum pa onda vidi oli imati erekciju poz  ;D ;D
« Poslednja izmena: Januar 28, 2016, 09:52:23 posle podne wolf96 »

Van mreže Marko95

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #24 poslato: Januar 29, 2016, 12:22:28 pre podne »
trenirao sam i ja 6x nedeljno intenzivne treninge+hiit treninzi ali sam se 6 puta min na dan hranio i a protein i amino obavezno, drkaj ga 4 puta nedeljno ali nmj prije treninga i kupi cink da pijes i obavezno spavaj 8 sati minimum pa onda vidi oli imati erekciju poz  ;D ;D


Oooooo daaaa, jos ukombinuj herbalife i onaj njihov veseli dorucak, i bice gradjen kao Cutler.

Jbt sve sami gurui,odjednom se pojave i protivrece ovde ljudima koji imaju znanja i gledaju da pomognu... Covece, pa Pedja Petrovic mu je rekao da obrati paznju na to sto radi i da samom sebi  skodi takvim treningom, a Pedja je u ovome 20 i kusur godina.

Prijatelju pretreniran si, jasno je ko dan, jer tebi ako tuki ne skace ko besan jarac po livadi u tim godinama, znaci neki problem imas, poslusaj ljude, nece te za*ebati.

A i ako nastavis da teras po svome, zapravo ces valjda uvideti i sam da si pretreniran, a to si i trebao sam vec da skontas, jer ako ne treniras nedelju dana, a osecas se mnogo bolje, nesto tu ne ide kako treba. Nije mi jasno, sto ljudi dolaze da pitaju ovde za strucno misljenje, sta i kako, ako nece da poslusaju savet.
« Poslednja izmena: Januar 29, 2016, 12:29:21 pre podne Marko95 »

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #25 poslato: Januar 29, 2016, 12:37:06 pre podne »
Mislim da je za kraj ove teme,dovoljno izdvojiti 2 Pedjina citata,i ko god je procitao ovu temu celu,shvatice da je tako. :)

radis 3 misicne grupe na JEDNOM TRENINGU i radis jedan misic tri puta nedljeno

Ustanoviti ces veoma jednostavno da si PRETRENIRAN i da u tom slucaju,nivo prirodnog tesosterona ima druge prioritete u tvom mladom telu da obavlja,tj umesto da radi svoju primarnu funkciju,on se bori sa gomilom laktata,kortizilom itd itd itd kojeg nanosis sa tim besomucnim trenizima

Van mreže wolf96

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #26 poslato: Januar 29, 2016, 12:55:19 pre podne »
Mislim da je za kraj ove teme,dovoljno izdvojiti 2 Pedjina citata,i ko god je procitao ovu temu celu,shvatice da je tako. :)

radis 3 misicne grupe na JEDNOM TRENINGU i radis jedan misic tri puta nedljeno

Ustanoviti ces veoma jednostavno da si PRETRENIRAN i da u tom slucaju,nivo prirodnog tesosterona ima druge prioritete u tvom mladom telu da obavlja,tj umesto da radi svoju primarnu funkciju,on se bori sa gomilom laktata,kortizilom itd itd itd kojeg nanosis sa tim besomucnim trenizima
Stvarno nisam citao temu samo sam skrolnuo i postovao, 3 misicne grupe na jednom treningu i jedan misic tri puta nedeljno ajooooooj  ;D ;D ;D

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #27 poslato: Januar 29, 2016, 10:11:29 pre podne »
Drugari , nema potrebe sad da se nastavlja dalje da ne ode tamo gde ne treba.Decko je dobio sve potrebne savete od nekoga ko je najkompententniji da o tome prica odnosno Pedje i ako je pametan poslusace ih..
« Poslednja izmena: Januar 29, 2016, 10:15:00 pre podne Voja.S »

Van mreže PinkPanter

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #28 poslato: Januar 29, 2016, 02:22:15 posle podne »
Hvala svima na odgovorima i savetima.Sta mislite da sadasnji trening od 3 misicne grupe dnevno 6 dana nedeljno,da smanjim na pon (grudi,biceps) uto (ledja,triceps) sre (ramena,noge) ONDA PAUZA pa opet ispocetka sve pa opet pauza nakon tri dana itd...Da li valja to? Nadam se da ce se time nesto promeniti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening i erekcija
« Odgovor #29 poslato: Januar 29, 2016, 02:40:02 posle podne »
Hvala svima na odgovorima i savetima.Sta mislite da sadasnji trening od 3 misicne grupe dnevno 6 dana nedeljno,da smanjim na pon (grudi,biceps) uto (ledja,triceps) sre (ramena,noge) ONDA PAUZA pa opet ispocetka sve pa opet pauza nakon tri dana itd...Da li valja to? Nadam se da ce se time nesto promeniti

ajde ovako
daj mi napisi svoju ishranu ovde,posto je tema tvoja pa necemo mnogo kvariti  i odna da ti zaokruzim celu pricu i nadam se da ce onda da ti bude jasno da TGRENIRATI vise u ovom sportu ne zznaci NISTA