April 26, 2024, 06:05:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pa da se i ja predstavim.Igor88  (Pročitano 7195 puta)

Van mreže MONSTERMUSCLE

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Pa da se i ja predstavim.Igor88
« Odgovor #15 poslato: Januar 14, 2007, 09:19:03 posle podne »
Fino,posebno kad se uzme u obzir god!!!!  Moj savet....potrudi se malo oko ruku!!!! BIDzA i TRIDzA  8) pozZ
I NEED DRUGS...... LONG LIVE ANABOLICs.......

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Pa da se i ja predstavim.Igor88
« Odgovor #16 poslato: Januar 16, 2007, 10:36:46 posle podne »
Hvala monstere!,veruj mi oko bidze i tridze a i butina se najvise trudim!!O njih najvise volim da treniram.A bidzu treniram od malena,samo mu slabo raste,jbg..Pozz

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Pa da se i ja predstavim.Igor88
« Odgovor #17 poslato: Januar 16, 2007, 11:14:31 posle podne »
Evo nasao sam sad u kompu neku sliku od letos,jbt kako sam bio zgoljav mislim da je tad kilaza bila 63-64kg.Posto preko leta treniram vaterpolo i tu se sav ofucam od 6 sati plivanja dnevno,a preko zime bildujem i nabacim svake zime oko 20kg.Neznam kako ali tezina mi moze bas puno varira za kratko vreme,imam neku ludu genetiku.Sad kad sam video ovu sliku cvrsto sam resio da vise netreniram vaterpolo.JBT.. kako sam bio zgoljav... :lol: :lol:

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Odg: Pa da se i ja predstavim.Igor88
« Odgovor #18 poslato: Januar 16, 2007, 11:59:10 posle podne »
Blago tebi kad tako lako nabacis 20 kila :)
Samo nastavi sa redovnim treningom i ishranom. Izgledas super.

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Pa da se i ja predstavim.Igor88
« Odgovor #19 poslato: Januar 17, 2007, 12:13:06 pre podne »
Nemaš ludu genetiku već lošu ishranu
da vidiš slike mog ortaka koji trenira vaterpolo i jede meso ko lud, ali ko lud, unosi barem 2.5g pod kg telesne težine.
Lik ima masu za sve pare.

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Pa da se i ja predstavim.Igor88
« Odgovor #20 poslato: Januar 17, 2007, 12:54:49 posle podne »
Hvala doktore!!.Ma mislio sam da imam ludu genetiku sto mi kilaza brzo varira.Pa znam da je problem u ishrani jer mi ceo dan prodje u treniranju kao prvo i nestizem da jedem,a i vrucine mi sjebu apetit.Trudim se maksimalno da zadrzim kilazu,pijem u toku sezone i kreatin i protein, i gajnere i troduplo povecam dnevni unos ugh i masti i opet padam u masi,i uvek se prepolovim.A nestizem nikako da imam vise od 4 obroka dnevno.A i mislim da je 6-7 pa nekad i 8 sati plivanja stvarno previse!!!!Plus sto na svaki trening idem bajsom pa imam i 6km voznje bajsom pre i posle svakog treninga!Kardio u jebe oca!!!!Ma nece vise ni puskom da me uteraju u vodu!Pozz

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Pa da se i ja predstavim.Igor88
« Odgovor #21 poslato: Januar 17, 2007, 01:58:40 posle podne »
I ja sam nekada trenirao vaterpolo dok se imalo vremena ići na treninge.
Bio sam debeo i kao svaki tinejdžer u osnovnoj školi želeo sam da smršam, i to sam uspeo sa treninzima vaterpola ali ishrana mi je bila 0.Sledio sam tzv. manekenske dijete, nisam jeo meso uopšte ali uopšte jer sam mislio da se od mesa gojim, cepao sam samo salate, sir, voće i tu i tamo neke UH.Smršao sam ja ali tu je otišlo dosta mišića koje sam imao :S tako da pazi šta radiš, možeš odlično da iskoristiš taj sport.

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Pa da se i ja predstavim.Igor88
« Odgovor #22 poslato: Januar 17, 2007, 03:51:04 posle podne »
Pa i ja sam imao jako slabu ishranu tokom sezone,mislim da mi je tad dnevni unos proteina bio 20gr,sve do pre 2,3 godine,zato sam uvek bio  zgoljav,ali brz :D.E pa bas mi je drago corey da smo bili kolege.Ma zavrsio sam ja sa tim.Od oktobra krecem u Bg na studije pa cu u medjuvremenu raditi ko vaterpolo sudija.Eto iskoristicu odlicno taj sport da bih od njega imao kesa za kvalitetnu ishranu a i dobre suplemente,i planiram da od tad krenem ozbiljno sa B.B i da za nekih pet godina i izadjem na neko B.B takmicenje.Jer sad trenunto i nemam neke uslove kuci da nesto jace napredujem.Naravno zbog kesa!!.A i okacicu slike ovih dana teretane u kojoj vezbam(prava zatvorska),koju smo ja i vlada tj.Gligor napravili. :lol:

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Pa da se i ja predstavim.Igor88
« Odgovor #23 poslato: Januar 20, 2007, 01:27:06 posle podne »
samo budi uporan, kad si na masi proteina ima aman bas na svakom cosku, samo obilno i ne posustaj!!
I batali leto, u maju negde do sibira i nastavi sa hasom:)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Pa da se i ja predstavim.Igor88
« Odgovor #24 poslato: Januar 20, 2007, 09:25:54 posle podne »
Ma upravu si body,mislio sam na leto da napravim defku ali necu ici na defku sve dok neisplaniram neko takmicenje,idem sa masom dokle ide!!!