April 25, 2024, 06:30:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Full body  (Pročitano 12882 puta)

Van mreže Marko95

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: Full body
« Odgovor #30 poslato: Februar 01, 2016, 07:12:55 posle podne »
Ljudi,ajde neke stvari da razgranicimo i da ostavimo deckovu temu na miru...

Ne mozete gledati sve kroz svoju perspektivu,kroz svoje oci i svoju situaciju..

Decko trenira od kuce,nema mogucnost da radi sve vezbe,najlakse je reci idi u teretanu,otkud znate kakva je situacija kod decka,sto finansijska,sto stambena,mozda zivi u malom mestu nema teretanu itd..(lupam sad,ne znam,ali da skapirate poentu)

Dalje,napisao je "ne mogu bez prsuta,alkohola ..." mozda je to tacno jednim delom,ali kao sto  svi znamo kvalitetna 'bilderska' ishrana je poskupa,i mozda nema finansije da to isprati,mozda mu roditelji ne razumeju i ne podrzavaju taj put i jednostavno ne zele da ulazu u njega na taj nacin....


Ovo je sve RETORICKI receno,ne zelim da ovim uvredim decka ili da insinuiram bilo sta,ali samo navodim neke od prepreka sa kakvima se osobe susrecu (par drugara mojih,pa znam iz prve ruke) i zapamtite decko ima SAMO 17 GODINA,nije svoj covek,jos uvek ga roditelji izdrzavaju itd... :)

Cek cek, treba procitati nesto i izmedju redova, na sta nisi obratio paznju...
Dobro, ne kazem, treba da razgranici prvo sta hoce, i da bi dosao do rezultata, bila to i najbanalnija stvar, mora da se ulozi neki trud, i treba se odreknuti necega.

E ovako, ovo razumem da roditelji nece da ga podrze, ok, ima raznih ljudi u to ne ulazim, ali ipak treba pokusati i porazgovarati s njima.

Sledeca stvar, nije u najboljoj materijalnoj situaciji, cekaj brate, znam dosta ljudi koji nisu u najboljoj materijalnoj situaciji i nemaju para za alkohol, sendvice s prsutom i ostale djakonije, a ovaj decko ipak to sve ima. Odreknes se nekih stvari, te pare koje trosis na gluposti, ulozis pametno. Ali dobro sve zavisi od njegovih ciljeva.

Mislim ova poslednja recenica u post-u, pa to je i sustina.

Van mreže Перун

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Full body
« Odgovor #31 poslato: Februar 01, 2016, 08:42:18 posle podne »
Cim on ima za prsut i alkohol problem nisu finansije. On bi verovatno hteo da jede i pije sta stigne, a izgleda lepo.

Van mreže Lefty

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Full body
« Odgovor #32 poslato: Februar 01, 2016, 09:21:22 posle podne »
Ajmo sad da razjasnimo neke stvari.Meni je otac trenirao kad je bio mladi i kupio je utege s 15-16 godina s novcima koje je zaradio krcajuci kamene blokove i raspeo bi me da idem u teretanu,a da utezi skupljaju prasinu.pogotovo zato sto je teretana dosta skupa u mom gradu.

Sto se prsuta tice to takoder otac susi bio bi grijeh ne jesti ih.Sto bi vi da imate 4-5 prsuta,sigurno i ne bi bacili.

Financijska situacija je ok.Nije da imam za razbacivanje ali imam dovoljno za sve sto pozelim.Ali ne mislim se odreci svega sto volim da bi dobio 10-20kg misica,uzivanje u zivotu mi je ipak vaznije od misica.

Nekih stvari sam se odrekao npr.ne pijem vise kole,sokove,kave...,ne jedem u fast foodu,donekle se zdravo hranim,ne jedem vise peciva u skoli,poceo sam jesti ujutro prije skole.

Ne mislim nositi jaja i meso u skolu.Zasto? Iskreno vise volim preko odmora popiti kavu i popricati s prijateljima(vise ne kavu nego neku cedevitu ili nesto)nego nasilu trpoati meso u sebe.

Ja vas ne napadam,samo sam dosao s par pitanja,a vi ste mene napali zato sto ste uvjereni da ste najbolji na svijet i da svak treba biti kao vi.

Pozdrav idem odraditi prvi trening.
« Poslednja izmena: Februar 01, 2016, 09:23:14 posle podne Lefty »

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Full body
« Odgovor #33 poslato: Februar 01, 2016, 09:37:57 posle podne »
S' tim receno,zavrsavamo 'raspravu' na temu momkovog finansijskog i bilo kog drugog stanja,forum je tu da ga posavetujemo,a to da li ce on to poslusati,ili ne,i razloge zasto ne, prepustamo njemu.  :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Full body
« Odgovor #34 poslato: Februar 02, 2016, 06:12:08 pre podne »
S' tim receno,zavrsavamo 'raspravu' na temu momkovog finansijskog i bilo kog drugog stanja,forum je tu da ga posavetujemo,a to da li ce on to poslusati,ili ne,i razloge zasto ne, prepustamo njemu.  :)

bravo!