April 25, 2024, 10:31:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura sa 33 godine  (Pročitano 19065 puta)

Van mreže gordan jovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Prva kura sa 33 godine
« poslato: Februar 01, 2016, 02:14:08 posle podne »
Pozdrav svima!
Citam forum vec duze vreme, pogotovo clanke o steroidima. Vec odavno sam resio da uzmem steroide  a nedavno sam ih i dobio tako da uskoro pocinjem. Do sada sam uzimao samo jednom i to pre 10ak godina, 200 tab metana, dobio sam 5 kg. Secam se da me je nekoliko dana malo bolela jetra, ali posle je prestalo. Drugih nezeljenih dejstava nisam imao. Visok 187/86, bez sala na telu. Treniram 10 god, ali sa nekim pauzama, po 6 meseci ali sam se uvek vracao brzo na staro. Ishrana standardna, ali planiram da je pojacam sa proteinima za vreme kure. Uzeo bih vrlo rado Primobolan i Anavar ili Sustanon, ali nemam toliko para. Kontam da mi ova kura nece naskoditi, ostavio sam pusenje, pa ko mislim sigurno je stetniji motani duvan koji sam pusio nego jedna kura sterosa.
Kura bi izgledala ovako:
1 nedelja   : 25 mg metan   200mg Deca
2 nedelja   : 30 mg              200mg
3 nedela    : 35mg               400mg
4 nedelja   : 30mg               400mg
5 nedelja   : 25mg               400mg
6 nedelja       -                     400mg
7 nedelja        -                    200mg
8 nedelja         -                   200mg

Za PCT imam nolvu spremnu ako zatreba, tokom i posle kure LIV52, multimineralni kompleks.
Za potenciju mi nije bitno, jer nemam devojku, ako neka naidje odradice posao i africka sljiva.
Sta kazete?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura sa 33 godine
« Odgovor #1 poslato: Februar 01, 2016, 03:57:08 posle podne »
Pozdrav i za tebe!
Pa evo odmaj
kura je totaln nonsens,osim i ukoliko psole nje misis da budes zaposlenon kao evnuh,a pogtovo u tim godinama.
ali redom

[quote, 200 tab metana, dobio sam 5 kg. Secam se da me je nekoliko dana malo bolela jetra, ali posle je prestalo][/quote]

dobio si moguce 1 kg i 3-4 litra vode,a jedna od bitnih stavka ljudskog orgnzima tj organa je na zalost da jetra ne boli tj kada zaboli,tada je vec kasno-kazem-NA ZALOST,a pogtovo ti se to nije desilo zbog 200 tabletica necega.

Citat
Ishrana standardna,

sta bi ovo trebalo da znaci,posto je hrana br 1 u celoj prici

Citat
Uzeo bih vrlo rado Primobolan i Anavar ili Sustanon, ali nemam toliko para.

u tom slucaju (nabojrano sto bi uzeo VS sto nemas para) mozes da zahvalis Bogu,posto bi pare i onako bacio
Ovako bolje.

Citat
Kontam da mi ova kura nece naskoditi

u konstalicii koju zelis-velika mogucnost postoji da HOCE

Citat
pa ko mislim sigurno je stetniji motani duvan koji sam pusio nego jedna kura sterosa.

jako jako losa komparacija.Kao da igras ruski rulet sa cal 9 mm i 6 mm i onda uzmes 6 ,pa ko velis,ako prakne,biti ce manja rupa na glavi

Kura kao kura ti je katastorfa,jer pored sto neces uraditi nista,osim sto ce snaneti hormolani stres usled koristenja te kolcine teke,bez teosterona i jedino sto od kure mozes da imas je zvani efkeat -DEKA DICK

Jos na celu pricu,razmisljas o "zastti" i to sa supreosrom/citostatikom nolvadex koji ce tek da ostavi haos u organizmu,a o tome smo vec pisali u nekoloko navarata.
Ovo oko poteincije itd..jbg..no comment.
u svakom slucaju
po meni,treba da razmislis jos jednom DEBELOOOO,a ako i dalje inzisitras,onda moras da znas pravila igre
a ona sigurno nisu
-ishrana standard+ kura od 2000 din..

Van mreže bbc

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 220
Odg: Prva kura sa 33 godine
« Odgovor #2 poslato: Februar 01, 2016, 04:23:52 posle podne »





Citat
pa ko mislim sigurno je stetniji motani duvan koji sam pusio nego jedna kura sterosa.

jako jako losa komparacija.Kao da igras ruski rulet sa cal 9 mm i 6 mm i onda uzmes 6 ,pa ko velis,ako prakne,biti ce manja rupa na glavi


Kud ces slikovitije objasnjenje...

Van mreže gordan jovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Prva kura sa 33 godine
« Odgovor #3 poslato: Februar 01, 2016, 04:29:11 posle podne »
Pa ok, sta ja sada da radim sa ovim sto sam kupio? Nije me kostalo 2000 din vec 6300 din.
A metan sam uzimao pre 10 godina, ne verujem da sam ostetio jetru za ceo zivot...jbt
Sto se ishrane tice, nisam detaljno pisao, u toku dana jedem 5-6 belanaca, 600-700gr piletine/govedine, bareni krompir, sargarepu, karfiol, pirinac, voce, orah, lesnik, kikiriki, jogurt, mleko i med sve to sa multivitaminima.
O deki sam citao podosta, anabolik koji spada u red umereno androgenih i relativno je bezbedan za upotrebu. (u nekim normalnim dozama i bez ceste primene). Vidim da se ovde na forumu dosta lose pise o njemu a testosteron depo ispade bolji. A ova kombinacija anabolika se najcesce koristi, poznata je decenijama i nisam je ja izmislio.
Ja samo iznosim cinjenice, jer nisam ih ja izmislio.
A tebe Pedja, naravno respektujem jer si covek sa dosta iskustva.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura sa 33 godine
« Odgovor #4 poslato: Februar 01, 2016, 05:10:14 posle podne »
Goradne
sta da ti radis sa tim ili sa necim petim,ja zaista ne bih znao da kazem
generalno je problem sto si ti NESTO procitao na internetu,i filtirrao su info tj prihvatio samo one,koje su tebi zvucale dobro.
Ti generalno na sajtu na kojem si ti nasao to o deki,to je neki sajt koji ima UOPSTENE info i gneercikom leku pod imenom nandorlon decanoat itd itd,i naravno da ces za svaki lek naci "predivan" opis pa cak i kada su veoma toksicni lekovi u pitanju.
Sa druge strane imas brdo sajtova,gde neces naci tako lepe superlative itd itd

-sto se tice ishrane-trebalo bi da je korketno (nadam se da je i nacin terrm obrade mesa adekvatan i trebalo bi da je ok)
-nigde ni u jednom mommentu nisam napisao da si osettio jetru-nisi aposlutno procitao sto sam napisao i to je veliki problem kod mnogih sto ili ne citaju sa razumevanjem,ili ne citaju u opste itd itd..napisao sam da te JETRA nije bolela sigurno od metana ili sta god vec da si uzeo,jer kamo srece da nas zaboli na svaku pobunu orgnzima,bilo bi mnogo manje problema,vec jetra boli kada je vec kasno.Tako da tebe NIJE jetra bolela sigurno,vec te je bolelo,ako te bolelo ko zna sta.-ali nebitno u ovoj prici od pre 10 god

-da,dobro si razumeo pisanje da je testosteron bolji od deke.U svakom pogledu,krenuvosi od strukture pa preko primene,ili ako hoces i do zlouptrebe u sprotu :)

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Prva kura sa 33 godine
« Odgovor #5 poslato: Februar 01, 2016, 05:51:56 posle podne »
Testosteron,koja god duzina estra bila osnova svake kure.Bez njega ne kreces na ciklus.
Metan ne moze da ti zameni test
Pedja ti je vec sve lepo objasnio,i za hranu i za hemiju
« Poslednja izmena: Februar 01, 2016, 05:54:05 posle podne @nTr@x4Fun »
Be patient,results will come !!!

Van mreže gordan jovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Prva kura sa 33 godine
« Odgovor #6 poslato: Februar 01, 2016, 11:14:13 posle podne »
Ok, koliko sam ukapirao onda Deku da zamenim sa test Depo 250 i 500mg nedeljno?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Prva kura sa 33 godine
« Odgovor #7 poslato: Februar 01, 2016, 11:18:55 posle podne »
Prvi je ciklus,ako si vec odlucan da krenes sa aas,zasto ne razmislis o solo testu,da vidis kako ti telo reaguje itd... ?

Van mreže gordan jovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Prva kura sa 33 godine
« Odgovor #8 poslato: Februar 02, 2016, 12:06:18 pre podne »
Znaci, sada i metan da ostavim po strani? A kako cu da znam kako cu da reagujem na metan ako ga ne probam? Kontam da je svako u pocetku morao sve da proba pa da vidi sta mu odgovara...

Van mreže gordan jovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Prva kura sa 33 godine
« Odgovor #9 poslato: Februar 02, 2016, 12:24:55 pre podne »

        testos        deca        metan
1   500mg   200mg   20mg
2   500mg   200mg   20mg
3   500mg   200mg   20mg
4   500mg   200mg   20mg
5   500mg   200mg   
6   500mg   200mg   
7   500mg   200mg   
8   500mg   200mg   
9   500mg   200mg   
10   500mg   200mg   
11   500mg   200mg   
12   500mg   200mg   

Ovako bi izgledala ta kura sa test depo, kupicu 24 ampule i jos Dece, koliko mi treba za 12 nedelja.

Van mreže Srkiboy_srkistroy

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Prva kura sa 33 godine
« Odgovor #10 poslato: Februar 02, 2016, 12:26:29 pre podne »
Pa jel nisi napiso da si probo vec metan  :o :o

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Prva kura sa 33 godine
« Odgovor #11 poslato: Februar 02, 2016, 07:22:07 pre podne »

        testos        deca        metan
1   500mg   200mg   20mg
2   500mg   200mg   20mg
3   500mg   200mg   20mg
4   500mg   200mg   20mg
5   500mg   200mg   
6   500mg   200mg   
7   500mg   200mg   
8   500mg   200mg   
9   500mg   200mg   
10   500mg   200mg   
11   500mg   200mg   
12   500mg   200mg   

Ovako bi izgledala ta kura sa test depo, kupicu 24 ampule i jos Dece, koliko mi treba za 12 nedelja.

Ono sto zelim da kazem,jeste da ti nisi imao nikakvo iskustvo sa AAS(osim suludog solo metana), pa ako NE DAJ BOZE nesto podje naopako,lakse ces ustanoviti u cemu je problem ako koristis solo test,nego kada koristis 3-4 leka.

U tom duhu,posto je prvi ciklus,ne vidim sto bi se trpao sa 3 leka,kada ce ti sam test dati SUPER rezultate (naravno ako su trening,ISHRANA i suppsi sredjeni)...

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Prva kura sa 33 godine
« Odgovor #12 poslato: Februar 02, 2016, 12:01:51 posle podne »
Pa jel nisi napiso da si probo vec metan  :o :o
Pre 10 godina je isao metan.
Be patient,results will come !!!

Van mreže gordan jovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Prva kura sa 33 godine
« Odgovor #13 poslato: Februar 02, 2016, 04:14:32 posle podne »
Ok, onda cu za pocetak uraditi ciklus samo sa Depom. Planiram 250-500mg tokom 10 nedelja. Sta je dobro za PCT nakon toga?
Uzimao sam metan pre deset godina, 200tabx5mg, mislim da sam to napomenuo vec jednom, zasto sad da ponavljamo...

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Prva kura sa 33 godine
« Odgovor #14 poslato: Februar 02, 2016, 04:49:03 posle podne »
500mg depo 12ned. ti je dosta
Pct nista od lekova,
pojacas masti,omega3,vitamini,minerali,vitaminC nekih 3gr,tribulus neki jaci,imas terminator na ogistra sajtu poprilicno dobar,cink i to je to.
Be patient,results will come !!!