April 23, 2024, 03:10:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Predstavljanje Nikša  (Pročitano 32656 puta)

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #15 poslato: Februar 10, 2016, 11:30:24 pre podne »
Hocu naravno tehnika mi je uvijek na prvom mjestu,a ne pumpanje ega da me netko vidi :D
Što se tiče kruha mislio sam da je ok odabir jer na 50g ima 11g proteina i 4g uh te 6g masti tako da mislim da je ok ali opet, mozda griješim :)

Van mreže LeeVu

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #16 poslato: Februar 10, 2016, 01:15:35 posle podne »
Prvo taj protein nije zivotinjskog porekla pa nemoj ni da ga brojis jer ga nase telo ne prepoznaje, 4g uh je mizerno a ta mast ko zna odakle sta

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #17 poslato: Februar 10, 2016, 02:14:33 posle podne »
Hvala ti,iskreno nisam znao za tu razliku ali drago mi je da sam i to sad naucio :)

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #18 poslato: Februar 11, 2016, 10:40:09 pre podne »
Evo ljudi da vam se pohvalim palo je sinoć 120kgx8  8)
Objavit ću sliku nogu danas popodne kad budem u teretani jer mi je tamo osvjetljenje odlično da vidite kako izgledaju nogice pa da vi ocijenite :)

Pošto sam ovaj tjedan imao nesto viska novca,jutros kad sam išao kupiti međuobrok,taman kad sam isao platiti recem sebi idem bezveze pogledati ima li ista konzervi na akciji kad ono konzerve tune na akciji sa 8-9kn na 5kn.Tako da sam odmah kupio 10 komada a jos su na akciji 2 tjedna pa cu vjerovatno i iduci tjedan kupiti jos a sad za vikend kad dođem kuci onda mogu spremati domaća jaja i piletinu i ostale lijepe stvari :)

No excuses  ;D

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #19 poslato: Februar 11, 2016, 11:16:12 pre podne »
Samo napred!!!
Sto se tice kilaze, to je relativna stvar.Naravno,svaka cast ali mozda ne bi bilo lose da nam okacis snimak da vidimo kako izgleda taj cucanj iz razloga sto i ti mozes da budes u zabludi da ga radis dobro a da to nije tako.Druga stvar, samo polako ima vremena za tezine,najgore sto moze da se desi jeste povreda koja bi te na neko vreme udaljila od treninga a to ne zelis.Tako da samo polako i postepeno...:)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #20 poslato: Februar 11, 2016, 11:20:51 pre podne »
Sto se tice kilaze, to je relativna stvar.

Upravo ovo htedoh da kazem,pokreni ti hipertrofiju,ne gledaj jel to sa 50kg,100kg,200kg jer cilj nije pwl nego da taj misic raste.. :)

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #21 poslato: Februar 11, 2016, 11:25:15 pre podne »
Htio sam radi sebe odraditi i probati tu kilažu,da probijem svoju fizičku i mentalnu granicu a što se tiče klipa,drugi put kad budem radio snimit ću pa ću staviti na forum da vidite i ispravite gdje god griješim :)
Inače mi je baš cilj hipertrofija i fokus na mišić koji radim uvijek,samo sad htio dokazati sebi i probiti tu neku mentalnu barijeru.Inače uvijek radim normalne kilaže i fokusiram se na mišić koji radim,te naravno hipertrofija mišića.Prije sam pumpao ego sa težinama ali sam promijenio ploču u glavi i stav :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #22 poslato: Februar 11, 2016, 11:27:50 pre podne »
da probijem svoju fizičku i mentalnu granicu

Probij te granice tako sto ces odraditi ona 2-3 dodatna ponavljanja kad misic gori kao da stoji iznad brenera,a ne kilazama.. :)

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #23 poslato: Februar 11, 2016, 11:32:57 pre podne »
Slobodane hvala ti za ovo,iskreno da priznam prošli put kad sam radio 100kg odradio sam 12 ponavljanja i onda sam išupao još 3 a mišić je doslovno gorio baš kao što ti kažeš,i bolje sam osjetio nego sam 120kg.Hvala ti,tu sam da naučim i da ispravim greške. :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #24 poslato: Februar 11, 2016, 11:39:42 pre podne »
Nista druze,zato smo tu..  ;D

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #25 poslato: Februar 11, 2016, 12:02:46 posle podne »
Naravno, da ne shvatis da treba da radis sa 10 kg godinu dana itd. itd ali veliki cucanj uopste ne mora da znaci veliki kvadriceps odnosno dobre,izvajane noge.Ukoliko je cilj izgled,hipertrofija itd.itd tezine su bitne ali ne i presudne tako da...Ali ukoliko ti je cilj powerlifting  odnosno sto veca podignuta kilaza onda je to totalno druga prica..

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #26 poslato: Februar 11, 2016, 10:20:05 posle podne »
Nije mi cilj powerlifting,ali shvatio sam što si htio reći,cilj je hipertrofija pa će mo ubuduće pametnije.Hvala na savjetu :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #27 poslato: Februar 11, 2016, 10:27:51 posle podne »
Nije mi cilj powerlifting,ali shvatio sam što si htio reći,cilj je hipertrofija pa će mo ubuduće pametnije.Hvala na savjetu :)
Nema na cemu druze, tu smo da pomazemo..:)

Van mreže niksav98

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #28 poslato: Februar 13, 2016, 11:23:28 pre podne »
Evo ljudi jos slika nogu,mislim da su mi noge jedna od jačih skupina pa evo vi vidite i recite mišljenje :)

Van mreže baki0707

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Predstavljanje Nikša
« Odgovor #29 poslato: Februar 13, 2016, 12:50:59 posle podne »
Masivne nema sta..samo jos da ih izdetaljises i bice super