Mart 28, 2024, 04:40:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: dzoni_rus - Moj napredak  (Pročitano 10471 puta)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Moj napredak
« Odgovor #15 poslato: April 30, 2016, 02:52:43 posle podne »
@dzoni_rus, odličan napredak.
Popravi prvi obrok, ubaci neke proteine.

Van mreže Miodrag00000

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Moj napredak
« Odgovor #16 poslato: April 30, 2016, 02:54:21 posle podne »
Bravo, fino sredjeno za ljeto :D

Van mreže dzoni_rus

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Moj napredak
« Odgovor #17 poslato: Maj 02, 2016, 12:50:28 posle podne »
Hvala momci.  ;)

Popravi prvi obrok, ubaci neke proteine.

Merica whey-a ubacena.  ;)

Bravo, fino sredjeno za ljeto :D

ma ima jos do leta.. bice to jos bolje.  8)


ps ostavio mi drugar neke njegove supse sto su mu ostali, pored ovog sto ja koristim ima jos:
CLA, BCAA u tab. kreatin, hemo rage, thermopure.

Da li bi mogao da iskoristim nesto od ovoga, tj da li bi mi pomoglo sad u ovom periodu?
nisu neke kolicine, ali imam za 3-4 nedelje sigurno.


Van mreže nebojsaprotic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Moj napredak
« Odgovor #18 poslato: Maj 02, 2016, 07:03:13 posle podne »
neverovatno sta si uradio, svaka cast... interesuje me par stvari posto sam vrlo slične gradje tvojoj ( 179, 80kg) i planirao sam da krenem nesto slicno ko ti, al još ivek nisam siguran šta da radim, možda otvorim svoju temu, al do tad ako možeš da mi kažeš :

kako si se osecao u tih 2 meseca, najviše me interesuje, dal si bio pospan dal si bio nervozan ili mrzovoljan? sad mi kreću ispitni rokovi i uz to imam jaaako puno obaveza van faksa i ne znam dal da krecem jer se plašim da neću moći lepo da učim

koje suplemente si koristio(pretpostavaljam da je sve bio THE NUTRITION) i koliko si RSD potrošio na njih?

koliko si izgubio u obimima, najviše primećuješ po odeći to sam video??, malo me plaši da ne izgubim previše mišića

inače što se treninga tiče, radim 4 puta sa tegovima i 2 puta idem na fudbal, pa sam mislio da srežem to na 3 puta samo gym, ili nema veze sve to ukoliko se ispoštuje ishrana?

Van mreže dzoni_rus

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: dzoni_rus - Moj napredak
« Odgovor #19 poslato: Maj 03, 2016, 11:08:29 pre podne »
hvala Nebojsa.   ;)

vidi ovako.. predlazem ti da otvoris svoju temu i napises nesto vise o sebi, kako se hranis, okacis slike itd..
ima dosta ljudi ovde koji su voljni pomoci, kao i sto su meni pomogli i  usmerili me u kom pravcu da idem, i ovaj moj napredak sigurno ne bi bio ni priblizno ovakav bez njih.

meni licno ova dva meseca u opste nisu predstavljala neki problem, niti sam bio pospan, nervozan ili mrzovoljan. bitno je da u glavi ne istripujes drugacije, da ispostujes ishranu i supse, i ne vidim ni jedan razlog zasto ne bi odmah krenuo i pored toga sto imas ispitni rok i jako puno obaveza van faksa, (Svi mi ovde radimo/studiramo i imamo jako puno obaveza), nema razloga da se plasis, zacrtaj svoj cilj i samo cepaj!

Koje ces suplimente da koristis, tj proizvodjaca, totalno je nebitno, a ja ne zivim u Srb, tako da ne mogu da ti kazem koliko to kosta u RSD.
evo pogledaj ovde cene, nacices sve sto ti je potrebno   http://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2

ne znam koliko misisca imas, ali neces ih puno izgubiti ako ispostujes pravila (ishrana i suplimenti) tu mislim na antikatabolike.
npr. meni je biceps bio 40cm a sad je 38cm. sve farmerke  sto su me stezale sad mi vise, kosulje u koje nisam mogao da udjem, sad ulazim i to...


otvori svoju temu, nemoj previse da razmisljas i da se plasis, zacrtaj sebi cilj, budi dosledan i sve ce to da bude super. ;)
« Poslednja izmena: Maj 03, 2016, 11:11:14 pre podne dzoni_rus »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: dzoni_rus - Moj napredak
« Odgovor #20 poslato: Maj 03, 2016, 11:11:48 pre podne »
Citat
bitno je da u glavi ne istripujes drugacije, da ispstujes ishranu i supse, i ne vidim ni jedan razlog zasto ne bi odmah krenuo i pored toga sto imas ispitni rok i jako puno obaveza van faksa, (Svi mi ovde radimo/studiramo i imamo jako puno obaveza),

BRAVO!!!!!!!!!

Van mreže nebojsaprotic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: dzoni_rus - Moj napredak
« Odgovor #21 poslato: Maj 03, 2016, 01:17:23 posle podne »
bitno je da u glavi ne istripujes drugacije
Bas sam ovo citao ore neki dan, mislim da je pedja to napisao u Keto temi, ili sloba...
Sto bi se reklo, moram da skupim muda, i da polupam ovo masno sto mi se nalepilo u pojasu oko pupka, bas me nervira to...
Hvala na savetima, poslusacu te pa krecem s przenjem..
Pozdrav i sve najbolje

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: dzoni_rus - Moj napredak
« Odgovor #22 poslato: Maj 03, 2016, 03:00:27 posle podne »
bitno je da u glavi ne istripujes drugacije
Bas sam ovo citao ore neki dan, mislim da je pedja to napisao u Keto temi, ili sloba...
Sto bi se reklo, moram da skupim muda, i da polupam ovo masno sto mi se nalepilo u pojasu oko pupka, bas me nervira to...
Hvala na savetima, poslusacu te pa krecem s przenjem..
Pozdrav i sve najbolje
tako je bre!!
to je duh!!
kada razmisljas o tome,kako ces biti nervozan,itd itd..jbg..

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: dzoni_rus - Moj napredak
« Odgovor #23 poslato: Maj 03, 2016, 03:01:51 posle podne »
Bas sam ovo citao ore neki dan, mislim da je pedja to napisao u Keto temi, ili sloba...
Sto bi se reklo, moram da skupim muda, i da polupam ovo masno sto mi se nalepilo u pojasu oko pupka, bas me nervira to...
Hvala na savetima, poslusacu te pa krecem s przenjem..
Pozdrav i sve najbolje

Najveca usluga koju sebi mozes uraditi je da budes jak u glavi,da das sebi vremena,i sto je najvaznije da se drzis dijete do detalja,jer ako pocnes sa mentalitetom "ma nece me ubiti jedna cokoladica,nece me ubiti ovo,ono.." ode mast u propast..

PS: Svakako bi bilo lepo da otvoris svoju temu,ako vec nemas,da napises nesto vise o sebi da ako negde zapne mozemo da uskocimo sa,nadam se korisnim,savetom.. :)


Izvini Dzoni sto pisem u tvojoj temi.. :)

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: dzoni_rus - Moj napredak
« Odgovor #24 poslato: Maj 03, 2016, 03:49:28 posle podne »
Bravo! Dobar posao!

Van mreže dzoni_rus

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: dzoni_rus - Moj napredak
« Odgovor #25 poslato: Jun 14, 2016, 08:04:51 pre podne »
moze mala pomoc oko PRE workout-a..

resen da napravim sam svoj NO reactor, vodio sam se Pedjinim tekstom iz teme "neke mala tajne.."

ovako sam ja nekako zamislio da pijem.

AAKG - 5gr
citrulin malat - 3gr
L-Ornitin HCL - 3gr
beta alanin - 3 gr
L- Lysine - 2 gr
Acetyl-L-carnitine 2gr (ovo sam dobio na poklon)
Taurin 1 gr
Vitamin C 1gr


sve ovo bih pio 30-40ak min pred trening zajedno sa termogenom koji u sebi sadrzi:

Ekstrakt zelenog čaja:  356.25mg
Kofein:  150mg
L Tyrosine: 200mg
L Theanine: 125mg
Vitamin B6  5mg
Bioperine: 5mg
krom 120µg
Vitamin B12: 21µg

i plus
BCAA 10gr
Leucin 5gr
Glutamin 10gr
kreatin 5gr (kada sam u periodu mase)

Da li je ovo ok, ili treba da korigujem nesto?