April 26, 2024, 01:19:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: CILJ - pravilna ishrana, treniranje  (Pročitano 44892 puta)

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #75 poslato: Mart 29, 2016, 10:18:33 pre podne »
Daj ukratko makrose i koliko i kad treniras.

Čučanj obavezno snimi.

Nema šta da se smoriš ili ne, muljaj hiljadu vrsta recepata i sad kad krenu salate i salate, nema šta da brigaš.
suck it up, buttercup

Van mreže Samo Ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #76 poslato: April 19, 2016, 05:01:05 posle podne »
Caoooooo! :)

Evo mene opet sa lepim vestima. :D

Ishranu sam promenila posto posle onih kilograma u pocetku vise nisam mrsavila a ni obim nije isao dole, sad je bolje.

Treniram 5x nedeljno, 3x teretana (nekih sat i po traju treninzi) 2x hiit u 2x bodybalance (pola sata je hiit i pola bb tako da mi je ok.)

U teretani radim samo sa tegovima a preko dana vozim bajs ili brzi hod sa mojim ljubimcem. :D

Pre neki dan kombinacija brzi hod/bajs skoro 20km ali ne i svaki...Ovo su bili krugovi oko ade. :D

Nisam povecavala jos uvek tezinu u teretani tako da sam na 45kg mrtvo dizanje i cucnjevi na 35kg ali smit masini, bez nje 20kg :D 3-4 serije po 10-15 zavisi..

Iskreno najvise radim mrtvo dizanje, cucnjeve, veslanje u pretklonu sa sipkom, stabilizacije, dizanje kukova sa partera sa tegom od 10kg, radim sa bucicama od 5kg i tako jos poneke vezbe, haha, ove prve su mi najzanimljivije zato sam i napisala kao prve. :) Ima efekta ali stomak i dalje bas bas kritican.
Celulit polako nestaje i stomak ce sigurno ali moram napraviti novi plan treninga, tj. ukrasti sa nekog sajta ili od vas ovde. :D

Ooooo da, zaboravih da napisem da sam u potrazi za macolom ako se tako kaze za sledgehammer posto sam pre neki dan probala i odusevila se koliko su odlicne vezbe sa istim, udarala sam o gumu ko u najgoreg neprijatelja. :)

Inace tek kad skinem sve ove masne naslage tek krece borba do cilja koji sam sebi zacrtala. :)

Milena uskoro prelazim u mesovitu teretanu, zene me ubijaju u pojam, neke su racunale koliko kilograma stavljam na sipku itd. ko da dizem 100kg...i cude se..jedna mi je u svlacionici rekla da izgledam bas snazno, hahaha, strasno.

Imam neke snimljene klipove ali ne bih jos da postavljam, nisam jos uvek zadovoljna. :D

Hvala vam na podrsci. :*





Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #77 poslato: April 19, 2016, 06:52:44 posle podne »
(pola sata je hiit

Kakav je to hiit od pola sata?

Generalno lepe vesti,s' tim sto se tice treninga ja bih tu muski sistem,odraditi lep 3-4day split,sve misicne grupe i polako.
Ima par devojaka kod mene u teretani koje tako rade i moram reci da mi se svidjaaa  ::) ::) Tako da dokazano radiiii.

Sto se tice stomaka,zavisi kako kome,ali 95% ljudi gubi stomak na kraju,tako da samo polako :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #78 poslato: April 19, 2016, 07:59:53 posle podne »
Koliko dugo se talozio taj stomak i masne naslage toliko je i potrebno da se skinu,samo polako...

Van mreže Samo Ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #79 poslato: April 20, 2016, 08:29:13 pre podne »
 :D :D :D :D Pa hiit traje do pola sata, nekad i manje, trening bez pauze koji te bas onako posteno sredi. :D

Poslednji put smo radili piramidu, krenuli od 60 sklopki velikih, pa 50 cucnjeva sa tegovima, onda 40 burpa, 30 naskoka na binu, 20 sklekova i 10 veslanje u pretklonu i sve to 30 min. bez pauze pa ti vidi. :)

Promenicu malo, hvalaa. :)

Verujem da je tako za stomak ali i on ce da ode. :)

Ups izmena: znaci sve ono sto sam nabrojala za hiit ali po par puta ne samo jedan krug. :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #80 poslato: April 20, 2016, 08:37:29 pre podne »
:D :D :D :D Pa hiit traje do pola sata, nekad i manje, trening bez pauze koji te bas onako posteno sredi. :D

Poslednji put smo radili piramidu, krenuli od 60 sklopki velikih, pa 50 cucnjeva sa tegovima, onda 40 burpa, 30 naskoka na binu, 20 sklekova i 10 veslanje u pretklonu i sve to 30 min. bez pauze pa ti vidi. :)


Ahaaa,to da ja sam mislio da trcis hiit pola sata pa mi bilo ono..

Ovo je ok :D

Samo napred.

Van mreže Samo Ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #81 poslato: April 20, 2016, 08:44:21 pre podne »
Ma da, super je ovo skroz i uvek je drugacije ali uglavnom taj princip rada. uvek se radi neka vezba sa tegovima, na kraju se ponekad odradi tabata ili onaj challenge bring sally up/bring sally down (to je bas zeznuto, ne znam da li znas ali mozes da radis bilo koju vezbu ali da slusas pesmu i pratis kad je up kad down :D pogledaj na yt-u) ja svaki dan odradim cucnjeve uz tu pesmu kod kuce i plank(pokusam). :D