Mart 29, 2024, 03:36:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: jelovnik  (Pročitano 5471 puta)

Van mreže Baiker1984

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
jelovnik
« poslato: Mart 07, 2016, 06:30:10 posle podne »
evo ovako imam 31g,183cm i 120kg hteo bi da skinem kile pa ako moze neko da misastvi nenkakav jevonik za 7 dana probao sam sa rotacijom meni se nije pokazala kao dobra onda sam pokusao sa dijetom bez UH i ona je bila dosta dobra al su mi rekli da je ona jako losa za zdravlje
unapred hvala

Van mreže Sasa 90

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: jelovnik
« Odgovor #1 poslato: Mart 07, 2016, 07:04:04 posle podne »
Cao,
Jer trenuras?

Kako si radio ritacije?
 Koliko si u proseku gubio kilograma na nedeljnom/mecnom nivou?
Koliko si dugo radio rotaciju?
Koliko ti je bio planirani deficit u odnosu na tvoj TDEE?
Koliko si cisto jeo?

Keto dijeta se radi na kraju ciklusa ti imas puno viska tako da o njoj zaboravi bar dok se nespuatis ispod 100kg....

Hajd prvo mi ovo odgovori pa cu ti dalje pisati
Takodje nebi bila losa slika...
« Poslednja izmena: Mart 07, 2016, 07:05:43 posle podne Sasa 90 »

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: jelovnik
« Odgovor #2 poslato: Mart 07, 2016, 10:07:04 posle podne »
evo ovako imam 31g,183cm i 120kg hteo bi da skinem kile pa ako moze neko da misastvi nenkakav jevonik za 7 dana probao sam sa rotacijom meni se nije pokazala kao dobra onda sam pokusao sa dijetom bez UH i ona je bila dosta dobra al su mi rekli da je ona jako losa za zdravlje
unapred hvala

Drugar ako hoces da ti se pravi jelovnik,nadjes nekoga ko bi to da radi,uplatis dvocifreni broj evrica na ziro racun i to se odradi.. :)

Ovde ces morati da citas,sam da sastavis,pa cemo mi da korigujemo ... ;)

Jel da lepo kad bi sve moglo na tacnu.. ?

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: jelovnik
« Odgovor #3 poslato: Mart 07, 2016, 10:22:28 posle podne »
Pozdrav i dobrodosao..:)
Uveo bih pravilo da svi koji hoce da skidaju masne naslage prvo procitaju ''Uvod u kvalitetnu ishranu'' i ''Osnove ishrane by Vlada sin'' pa da dalje pricamo...Tako da druze nadji u podforumu ''nutrition'' ovde dve teme i procitaj pa nastavljamo dalje...

Van mreže Baiker1984

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: jelovnik
« Odgovor #4 poslato: Jun 12, 2016, 08:12:59 posle podne »
kod mene je problem sto imam posao gde nesmem da usnosim nista od hrane na radno mesto i zbog toga mi je problem kad dobijem pohovanu svinjetinu sta da radim posto mi je dugo da nejedem 8 sati
e sad jedno pitanje dali bi mogao da umesto vecere ubacim whey protein posto sam uzeo vrecu za boks pa sad na njoj vezbam
HVALA

Van mreže Exaybachay

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: jelovnik
« Odgovor #5 poslato: Jun 13, 2016, 10:39:45 pre podne »
Pozdrav i dobrodosao..:)
Uveo bih pravilo da svi koji hoce da skidaju masne naslage prvo procitaju ''Uvod u kvalitetnu ishranu'' i ''Osnove ishrane by Vlada sin'' pa da dalje pricamo...Tako da druze nadji u podforumu ''nutrition'' ovde dve teme i procitaj pa nastavljamo dalje...
Ovo što ti je Voja rekao, da pročitaš pa da sastaviš nešto. Jer nemoguće da nisi mogao nikakve rezultate sa rotacijama postići, vjerovatno nisi dobro nešto radio.
Nemoj izbacivati tu večeru, ako već ne možeš na posao unijeti hranu, ti hoćeš da izbaciš i obrok koji možeš. Možeš korisiti whey ali nemoj nauštrb čvrstog obroka.

Van mreže Baiker1984

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: jelovnik
« Odgovor #6 poslato: Jun 14, 2016, 09:11:19 pre podne »
Mislio sam posto već preko dana moram da unosim UH a hteo bi da skinem kile pa da izbacim večeru posto na poslu većinom dobijam ono sto nebi trebao da jedem i onda mi to uništi sav trud kod kuće

Van mreže Exaybachay

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: jelovnik
« Odgovor #7 poslato: Jun 14, 2016, 11:47:56 pre podne »
Ne može ti jedan obrok da napravi toliko štete da ti ne možeš sa 120kg da smršaš, ako si uštimao ostale obroke pod bocu.
Ono, po meni pohovano meso je stvarno loše, kad to upije svo ono ulje, ali nije valjda da stalno dobijaš to. Ima tu vjerovatno i obroka koji mogu proći. Računaj to onako odokativno koliko ima makrosa i računaj u tvoj dnevni  unos. A ostale obroke ispoštuj. Jbg, nije idealno ali nemaš izbora i sigurno možeš imati rezultate.

Nisam siguran šta si mislio sa ovim pominjanjem UH pa izbacivanjem večere, pogrešno razmišljanje imaš. Čini mi se da još nisi pročitao one teme. UH imaju svoje mjesto u ishrani i ne debljaš se od njih ako to misliš, nego od neizbalansirane ishrane i kalorijskog suficita.