April 23, 2024, 10:28:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Battery suplementi?  (Pročitano 8558 puta)

Van mreže alfaromeocs8

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Battery suplementi?
« poslato: Mart 08, 2016, 03:23:37 posle podne »
Da li je neko probao Battery nutrition proizvode, kakvi su utisci? To je neka nova firma dosta ljudi je hvali , imaju nize cijene u odnosu na druge , htio bih da probam pa me zanimaju utisci ako je neko probao.

Van mreže AcoBB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Battery suplementi?
« Odgovor #1 poslato: Mart 08, 2016, 04:03:21 posle podne »
Nisam probao, ali čini se sasvim oke firma. Cijene jesu nize jer su novi, i moraju se probiti na trzistu. Ali ne sumnjam u kvalitetu.
Instagram: Aco_1007

Van mreže Sasa 90

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Battery suplementi?
« Odgovor #2 poslato: Mart 08, 2016, 04:49:02 posle podne »
Cao probao sam ja neki njihov NO i whey. NO mi i nije bas nesto a whey ko whey nije puno sladak sto je meni dobro osim toga ne znam sta bi ti rekao drugo  :D, treba biti samo realan i ipak ih neporediti sa poznatim brendovima poput dymatize, UN, MP... jer ipak mislim da nije taj kvalitet. Ukratko koliko para toliko i muzike, nisu losi a ni fest dobri po meni tu neka sredina...
« Poslednja izmena: Mart 08, 2016, 05:06:01 posle podne Sasa 90 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Battery suplementi?
« Odgovor #3 poslato: Mart 08, 2016, 05:49:07 posle podne »
Citat
treba biti samo realan i ipak ih neporediti sa poznatim brendovima poput dymatize, UN, MP

sta ti npr ,znas o tim "poznatim" brendovima osim iz "narodnih predanja" kako je covek koji radi kod atumehanicara,koji popravlja kola mesaru,cija sestra poznaje jednog bildera i on rekao da je to TOP?
ili sta znas van onoga sto mozes da procitas na PLACENIM brend/sajtovima ili slicno?

I sta tacno znaci recenica: koliko para toliko muzike? Ovaj deo me POSEBNO interesuje posto npr protein koji u USA kosta 22 dolara kod nas se prodaje za 75 eu,ali zivo me intreuje tvoj objasnjenje oko toga,posto kapiram da je u smislu kako su Srbi nebeski narod,i za njih se pakoje poseban prah jer ipak Bozanska bica zasluzuju nesto iznad....ili zaslzuju dobru klempu po usima  8)

ne branim battery ovde niti znam sta je to,pre svega,nego evo.Cisto me ovo intersuje
« Poslednja izmena: Mart 08, 2016, 05:51:27 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Sasa 90

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Battery suplementi?
« Odgovor #4 poslato: Mart 08, 2016, 06:31:41 posle podne »
Oko tehnologije proizvodnje apsolutno nista ne znam, niti me zanima....
Ali ponovo mislim da veliki i opste poznati brendovi koji postoje dugo na trzistu ipak imaju neki kvalitet koji stoji iza imena. Ne kazem da se u ovom slucaju i ime neplaca, placa se sigurno ali nije samo to.
Oko ove muzike i para  :D mislim da neke blage oscilacije izmedju kvaliteta i cene postoje ali nista vise od toga. Nisam ulazio u poredjenje sa cenama kod nas i preko tu je prica vrlo jasna.... ne mislim da smo mi nebeski narod i ostale gluposti vec dobre ovce za sisanje u ovom kontekstu..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Battery suplementi?
« Odgovor #5 poslato: Mart 08, 2016, 06:42:55 posle podne »
Oko tehnologije proizvodnje apsolutno nista ne znam, niti me zanima....
Ali ponovo mislim da veliki i opste poznati brendovi koji postoje dugo na trzistu ipak imaju neki kvalitet koji stoji iza imena. Ne kazem da se u ovom slucaju i ime neplaca, placa se sigurno ali nije samo to.
Oko ove muzike i para  :D mislim da neke blage oscilacije izmedju kvaliteta i cene postoje ali nista vise od toga. Nisam ulazio u poredjenje sa cenama kod nas i preko tu je prica vrlo jasna.... ne mislim da smo mi nebeski narod i ostale gluposti vec dobre ovce za sisanje u ovom kontekstu..

Pa tako sam i mislio da u prinicpu nemas pojma vec se vodis klasicnom srpskom:
gde je CENA jedinica mere za odredjivanje kvaliteta nekog prozivoda,i jos ako je kutija SARENA i ima USA label-srbinu sreci nikada kraja.
Mogu da ti dam nekoliko smernica,pored gore navedene koju sam rekao.
Dakle,
posto se ne razumes u TEHNOLOGIJU prozivodnje onda moram prvo da ti kazem da BREND nije PROIZOVODJAC vec je to samo ime govori BREND,abrend moze da se pakuje i u USA i u eu i u rusiji..hmmmmmmm interesantno zar ne?

evo jos par stvari
posto sam ti objasnio da BREND nije prozivodjac vec da brend kupuje (u vecini slucajeva,mada ne mora da znaci da cak i to brend radi,vec rade za njega usluzno ) SIROVINU na globlanom trzistu.
Na globlanom trzistu se PROIZVODJACI srovina veoma dobro znaju i nema ih 1 mil kao iBRENDOVA.
na brendu je da li ce da iskoristi BRENDING i palcenu reklamu tipa Jay Cutler u iznosu od 750 000 amerekcih dolara pa u tom slucaju,mozes u govno da upakujes i da ga se pije ili ce se ici kvalitetom na osvjanje trzista sto ce kad /tad kupci da prepznaju...hmmmmmmmmm postaje sve zanmiljivije zar ne?

Da li znas npr da je 1992 god (imao si tada 2 god) jedan vodeci brend kupio od trojice klinaca entuzijasta tada forum koji se zvao...xxxx...xxx (ne bih o imena,ali pametnom jasno) na 99 god.
narastujuca fitnes industrija tada u USA je bila ogromna a covek je bio vizionar i onda je krenla agrsvina kpamknja..to to tot ot o i samo to!!
tada je u usa bilo mozda 5-6 brendova :)
Tada se teziste otvorilo,pojavilo novi brendovi i dalje je taj,tu na vrhu (naravo) ali i drugi sada placaju MASNE pare da ih taj nekada deciji forum,a danas stranica REKLAMIRA
prevedeno
ti meni plati i na mojoj stranici koja ima 10 000 poseta na dan,ja cu da napisem da je najbolje sta god ti da kazes-a na tebi je spoobnost da to onda dalje guras
obizrom sa kolkim stepenom intelgiancije raspolazu americkanic i nacija njihova u opste (taj trend se sada na zalost ubrzano prenosi kod nas,jel Boze moj,koji ce nam kurac intelginti ljudi koji su u stanju da postavljaju pitanja i daju odgovore na neka) onda je stvari vise nego jasna :) :)

postalo zanimljivo zar ne?

Mrzi me da piem o svemu,o GMP,GMO,HACCAP standrima,o proeklu sirovine za koje ne psotoji trag ,o tome da je protein jednog brenda npr drugaciji u svim elemtnima u USA i u EU i to ce svako ko je boravio preko i ovde da ti potvrdi itd itd itd itd..posto vidim da bih izgubio mnogo,mnogo vremena,a ne bih postigao nista

iz tog razloga sam i ovako nesto u kratko napisao,a da ppojma nemam ni o om je ove brendu rec,ali me veoma nervira kada neko,a da ne pzoanje ni ELEMNBTRANE stvari oko bilo cega,daje sebi za pravo da komenetirse kvalitet bilo cega,a na osnovu recenice..CENA ili ova prica oko mehnicara koju sam ispricao gd je neko CUO od nekoga da je ovaj rekao ili cuo da je to do ajaj!!.....sto je sada i sa ove tacke stanvoista veoma veoma smesno....
« Poslednja izmena: Mart 08, 2016, 06:45:26 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Sasa 90

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Battery suplementi?
« Odgovor #6 poslato: Mart 08, 2016, 06:54:46 posle podne »
Hvala Pedja na odgovoru, razumeo sam pojentu ovog posta. Ne vidim samo pojentu cemu ovaj ton i nacin pisanja ali nema veze.

Necu da ulazim u dalje rasprave jer Vas cenim pre svega kao sportistu, a to je i bio razlog zasto sam ovde otvorio profil i zeleo da neko svoje slobodno vreme provedem ovde pre svega slusajuci vase znanje u vezi bb...

Da neduzim previse nisam.ljut i slicno samo mi taj ton nije jasan , ali ponovo kazem nema veze :)

Sve jabolje

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Battery suplementi?
« Odgovor #7 poslato: Mart 08, 2016, 06:56:20 posle podne »
Oko tehnologije proizvodnje apsolutno nista ne znam, niti me zanima....
Ali ponovo mislim da veliki i opste poznati brendovi koji postoje dugo na trzistu ipak imaju neki kvalitet koji stoji iza imena. Ne kazem da se u ovom slucaju i ime neplaca, placa se sigurno ali nije samo to.
Oko ove muzike i para  :D mislim da neke blage oscilacije izmedju kvaliteta i cene postoje ali nista vise od toga. Nisam ulazio u poredjenje sa cenama kod nas i preko tu je prica vrlo jasna.... ne mislim da smo mi nebeski narod i ostale gluposti vec dobre ovce za sisanje u ovom kontekstu..

Pa tako sam i mislio da u prinicpu nemas pojma vec se vodis klasicnom srpskom:
gde je CENA jedinica mere za odredjivanje kvaliteta nekog prozivoda,i jos ako je kutija SARENA i ima USA label-srbinu sreci nikada kraja.
Mogu da ti dam nekoliko smernica,pored gore navedene koju sam rekao.
Dakle,
posto se ne razumes u TEHNOLOGIJU prozivodnje onda moram prvo da ti kazem da BREND nije PROIZOVODJAC vec je to samo ime govori BREND,abrend moze da se pakuje i u USA i u eu i u rusiji..hmmmmmmm interesantno zar ne?

evo jos par stvari
posto sam ti objasnio da BREND nije prozivodjac vec da brend kupuje (u vecini slucajeva,mada ne mora da znaci da cak i to brend radi,vec rade za njega usluzno ) SIROVINU na globlanom trzistu.
Na globlanom trzistu se PROIZVODJACI srovina veoma dobro znaju i nema ih 1 mil kao iBRENDOVA.
na brendu je da li ce da iskoristi BRENDING i palcenu reklamu tipa Jay Cutler u iznosu od 750 000 amerekcih dolara pa u tom slucaju,mozes u govno da upakujes i da ga se pije ili ce se ici kvalitetom na osvjanje trzista sto ce kad /tad kupci da prepznaju...hmmmmmmmmm postaje sve zanmiljivije zar ne?

Da li znas npr da je 1992 god (imao si tada 2 god) jedan vodeci brend kupio od trojice klinaca entuzijasta tada forum koji se zvao...xxxx...xxx (ne bih o imena,ali pametnom jasno) na 99 god.
narastujuca fitnes industrija tada u USA je bila ogromna a covek je bio vizionar i onda je krenla agrsvina kpamknja..to to tot ot o i samo to!!
tada je u usa bilo mozda 5-6 brendova :)
Tada se teziste otvorilo,pojavilo novi brendovi i dalje je taj,tu na vrhu (naravo) ali i drugi sada placaju MASNE pare da ih taj nekada deciji forum,a danas stranica REKLAMIRA
prevedeno
ti meni plati i na mojoj stranici koja ima 10 000 poseta na dan,ja cu da napisem da je najbolje sta god ti da kazes-a na tebi je spoobnost da to onda dalje guras
obizrom sa kolkim stepenom intelgiancije raspolazu americkanic i nacija njihova u opste (taj trend se sada na zalost ubrzano prenosi kod nas,jel Boze moj,koji ce nam kurac intelginti ljudi koji su u stanju da postavljaju pitanja i daju odgovore na neka) onda je stvari vise nego jasna :) :)

postalo zanimljivo zar ne?

Mrzi me da piem o svemu,o GMP,GMO,HACCAP standrima,o proeklu sirovine za koje ne psotoji trag ,o tome da je protein jednog brenda npr drugaciji u svim elemtnima u USA i u EU i to ce svako ko je boravio preko i ovde da ti potvrdi itd itd itd itd..posto vidim da bih izgubio mnogo,mnogo vremena,a ne bih postigao nista

iz tog razloga sam i ovako nesto u kratko napisao,a da ppojma nemam ni o om je ove brendu rec,ali me veoma nervira kada neko,a da ne pzoanje ni ELEMNBTRANE stvari oko bilo cega,daje sebi za pravo da komenetirse kvalitet bilo cega,a na osnovu recenice..CENA ili ova prica oko mehnicara koju sam ispricao gd je neko CUO od nekoga da je ovaj rekao ili cuo da je to do ajaj!!.....sto je sada i sa ove tacke stanvoista veoma veoma smesno....

Masala generale.. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Battery suplementi?
« Odgovor #8 poslato: Mart 08, 2016, 07:05:05 posle podne »
Hvala Pedja na odgovoru, razumeo sam pojentu ovog posta. Ne vidim samo pojentu cemu ovaj ton i nacin pisanja ali nema veze.

Necu da ulazim u dalje rasprave jer Vas cenim pre svega kao sportistu, a to je i bio razlog zasto sam ovde otvorio profil i zeleo da neko svoje slobodno vreme provedem ovde pre svega slusajuci vase znanje u vezi bb...

Da neduzim previse nisam.ljut i slicno samo mi taj ton nije jasan , ali ponovo kazem nema veze :)

Sve jabolje

zaista ne kapiram o kakvom "tonu" pricas
ali s obzirom da sam na intenteu vec 12 god onda shvatam u neku ruku da je uvek neki dogovro koji nije OK usima,u :tonu" ili nesto slicno,posto je intrnet nacin komunkacije veoma cudan,pa nekada cak ni emotikoni nisu u stanju da opsiu stvarno raspolozenje i "tonove" ali dobro.Ne bih da razbijam jos sada i mitove o tonovima ili bilo cemu slicnom tome,posto je to gubljenje vremena jos vece,ali veruj da nemam pojma o cemu pricas.

Zao mi je samo sto si ovo napisao iz razloga "postovanje" kao i sto si sam rekao,a da sam sa mojim recima uticao na tvoju percepciju razumevanja price o suplementaciji-na moju zalost,NISAM
i meni je to vise zao nego neki tonovi o kojima ti pricas
ali dobro

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: Battery suplementi?
« Odgovor #9 poslato: Mart 08, 2016, 08:22:48 posle podne »
Hvala Pedja na odgovoru, razumeo sam pojentu ovog posta. Ne vidim samo pojentu cemu ovaj ton i nacin pisanja ali nema veze.

Necu da ulazim u dalje rasprave jer Vas cenim pre svega kao sportistu, a to je i bio razlog zasto sam ovde otvorio profil i zeleo da neko svoje slobodno vreme provedem ovde pre svega slusajuci vase znanje u vezi bb...

Da neduzim previse nisam.ljut i slicno samo mi taj ton nije jasan , ali ponovo kazem nema veze :)

Sve jabolje

zaista ne kapiram o kakvom "tonu" pricas
ali s obzirom da sam na intenteu vec 12 god onda shvatam u neku ruku da je uvek neki dogovro koji nije OK usima,u :tonu" ili nesto slicno,posto je intrnet nacin komunkacije veoma cudan,pa nekada cak ni emotikoni nisu u stanju da opsiu stvarno raspolozenje i "tonove" ali dobro.Ne bih da razbijam jos sada i mitove o tonovima ili bilo cemu slicnom tome,posto je to gubljenje vremena jos vece,ali veruj da nemam pojma o cemu pricas.

Zao mi je samo sto si ovo napisao iz razloga "postovanje" kao i sto si sam rekao,a da sam sa mojim recima uticao na tvoju percepciju razumevanja price o suplementaciji-na moju zalost,NISAM
i meni je to vise zao nego neki tonovi o kojima ti pricas
ali dobro

Decko pise poJenta i misli da je FES fest...a povrh sveha mu pise da je 90'...sumnjam generale da mu se sta moze objasniti.

Odgovor on topic....the nutrition i ne razmisljas o drugim proizvodjacima uopste vise.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Battery suplementi?
« Odgovor #10 poslato: Mart 10, 2016, 11:30:45 posle podne »
Hvala Pedja na odgovoru, razumeo sam pojentu ovog posta. Ne vidim samo pojentu cemu ovaj ton i nacin pisanja ali nema veze.

Necu da ulazim u dalje rasprave jer Vas cenim pre svega kao sportistu, a to je i bio razlog zasto sam ovde otvorio profil i zeleo da neko svoje slobodno vreme provedem ovde pre svega slusajuci vase znanje u vezi bb...

Da neduzim previse nisam.ljut i slicno samo mi taj ton nije jasan , ali ponovo kazem nema veze :)

Sve jabolje

zaista ne kapiram o kakvom "tonu" pricas
ali s obzirom da sam na intenteu vec 12 god onda shvatam u neku ruku da je uvek neki dogovro koji nije OK usima,u :tonu" ili nesto slicno,posto je intrnet nacin komunkacije veoma cudan,pa nekada cak ni emotikoni nisu u stanju da opsiu stvarno raspolozenje i "tonove" ali dobro.Ne bih da razbijam jos sada i mitove o tonovima ili bilo cemu slicnom tome,posto je to gubljenje vremena jos vece,ali veruj da nemam pojma o cemu pricas.

Zao mi je samo sto si ovo napisao iz razloga "postovanje" kao i sto si sam rekao,a da sam sa mojim recima uticao na tvoju percepciju razumevanja price o suplementaciji-na moju zalost,NISAM
i meni je to vise zao nego neki tonovi o kojima ti pricas
ali dobro

Decko pise poJenta i misli da je FES fest...a povrh sveha mu pise da je 90'...sumnjam generale da mu se sta moze objasniti.

Odgovor on topic....the nutrition i ne razmisljas o drugim proizvodjacima uopste vise.

A sta si ti, profesor Srpskog ili profesionalni uvlakac, ili oba?
Mislim niti pekosu treba iko da ga brani, niti decku treba iko da ga ispravlja.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti