Jun 08, 2024, 05:21:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: BrandonSuede
X3MShop banner

Autor Tema: L.V. predstavljanje  (Pročitano 31865 puta)

Van mreže adoni549

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #75 poslato: April 27, 2016, 11:10:14 pre podne »
Kako sad napreduje trening ? Unosis li dovoljno nutrijtijenata ? A to sto ne dobijas na masi odnosno kilazi je zato sto si sad u zestokom pubertetu i bazalni metabolizam ti mnogo vise crpi denvno kalorija nego sto ti unosis , mada realno 95% nas je bilo mrsavo u tim godinama tako da nemoj se previse brinuti, samo naprijed guraj , ali pazi se povreda, i ima da se razvijes kao apolon do 20 :D i vidjeces kako ce ti valjati iskustvo koje sad steknes za jedno 2-3 godine. Pozz
“The best activities for your health are pumping and humping.”

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #76 poslato: April 27, 2016, 12:09:31 posle podne »
Hvala na savetima brt. Trenutno ne napreduje nikako. Za 3 meseca ovo je 3. put kako sam bolestan. Znaci ne moze da podje mesec dana a da se ne razbolim. A najgore je sto kada se razbol to traje minimum 10 dana. Ali takav je zivot, bice bolje valjda :) pozz

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #77 poslato: April 27, 2016, 02:07:50 posle podne »
sad u zestokom pubertetu i bazalni metabolizam ti mnogo vise crpi denvno kalorija nego sto ti unosis , mada realno 95% nas je bilo mrsavo u tim godinama tako da nemoj se previse brinuti, samo naprijed guraj , i ima da se razvijes kao apolon do 20 :D

Pa to se resava vrlo lako,POJACA HRANU,i iskoristi taj pubertet kad raste kao kvasac a ne da svesno stagnira i tesi se kao mnogi "jos sam ja mlad,ima vremena blabla" sto je u neku ruku tacno,ali zasto ne bi dao svoj maksimum i sada,sigurn nece da skodi  :)


@Ontopic

Nema tu sta puno da ti se kaze,izracunas bazalni,odrzavas protein 1.8-2gr po kilogramu,ostalo u hidrate i masti,pravis suficit i nema ti druge ako hoces da lepo napredujes :)

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #78 poslato: April 27, 2016, 03:04:12 posle podne »
sad u zestokom pubertetu i bazalni metabolizam ti mnogo vise crpi denvno kalorija nego sto ti unosis , mada realno 95% nas je bilo mrsavo u tim godinama tako da nemoj se previse brinuti, samo naprijed guraj , i ima da se razvijes kao apolon do 20 :D

Pa to se resava vrlo lako,POJACA HRANU,i iskoristi taj pubertet kad raste kao kvasac a ne da svesno stagnira i tesi se kao mnogi "jos sam ja mlad,ima vremena blabla" sto je u neku ruku tacno,ali zasto ne bi dao svoj maksimum i sada,sigurn nece da skodi  :)


@Ontopic

Nema tu sta puno da ti se kaze,izracunas bazalni,odrzavas protein 1.8-2gr po kilogramu,ostalo u hidrate i masti,pravis suficit i nema ti druge ako hoces da lepo napredujes :)
Ma kilaza je pocela da raste ali kazem grip koji me stalno hvata me vraca unazad... :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #79 poslato: April 27, 2016, 05:11:21 posle podne »
Ma kilaza je pocela da raste ali kazem grip koji me stalno hvata me vraca unazad... :)

Pa nije grip sveta Petka,ima resenja i za to,pazis malo ako je imunitet slabiji,resavas probleme u hodu,najvaznije je da ih ne guras pod tepih pa da te sve savata kad ne treba i onda ce biti joj.. :)

Bitno je da radis sve sto je u tvojoj moci da napredujes,i da se edukujes,"popunjavas" rupe sto u znanju sto u rutini i rezultat je neminovan.. :)

"don't expect results from the work you didn't do" Sve rekla 1 recenica.

Samo napred! :)

Van mreže adoni549

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #80 poslato: April 27, 2016, 07:29:31 posle podne »
sad u zestokom pubertetu i bazalni metabolizam ti mnogo vise crpi denvno kalorija nego sto ti unosis , mada realno 95% nas je bilo mrsavo u tim godinama tako da nemoj se previse brinuti, samo naprijed guraj , i ima da se razvijes kao apolon do 20 :D

Pa to se resava vrlo lako,POJACA HRANU,i iskoristi taj pubertet kad raste kao kvasac a ne da svesno stagnira i tesi se kao mnogi "jos sam ja mlad,ima vremena blabla" sto je u neku ruku tacno,ali zasto ne bi dao svoj maksimum i sada,sigurn nece da skodi  :)

Eh to si u pravu nema sta, kad malo bolje razmislis bas kao sto ti kazes , iskoristis to da rastes a ne da stagniras haha, mada opet koci tu malo i misicna zrelost ali eto hajde opet se moze rasti.
A druze ozdravi sto prije, ja sam najvise volio i volim treninge kad sam bolestan , pogotovo kad noge radim , odmah lakse bude, nekako vise i ne obracam paznju na te bolesti, pojacas u tom periodu ishranu sa vise mikronutrijetijenata, pij vise vode i samo jake treninge odradjuj. A samo nemoj trenirati kad stomaj s*ebes jer tad i ne mozes realno hahah.. pozz
“The best activities for your health are pumping and humping.”

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #81 poslato: April 27, 2016, 08:14:43 posle podne »
sad u zestokom pubertetu i bazalni metabolizam ti mnogo vise crpi denvno kalorija nego sto ti unosis , mada realno 95% nas je bilo mrsavo u tim godinama tako da nemoj se previse brinuti, samo naprijed guraj , i ima da se razvijes kao apolon do 20 :D

Pa to se resava vrlo lako,POJACA HRANU,i iskoristi taj pubertet kad raste kao kvasac a ne da svesno stagnira i tesi se kao mnogi "jos sam ja mlad,ima vremena blabla" sto je u neku ruku tacno,ali zasto ne bi dao svoj maksimum i sada,sigurn nece da skodi  :)

A druze ozdravi sto prije, ja sam najvise volio i volim treninge kad sam bolestan , pogotovo kad noge radim , odmah lakse bude, nekako vise i ne obracam paznju na te bolesti, pojacas u tom periodu ishranu sa vise mikronutrijetijenata, pij vise vode i samo jake treninge odradjuj. A samo nemoj trenirati kad stomaj s*ebes jer tad i ne mozes realno hahah.. pozz
Hvala baki, iskreno nemam snage da odradim trening i nista nmg da jedem osim piletine i zelenog caja ali osecam da ce brzo proci i onda trening nogu ;)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #82 poslato: April 27, 2016, 09:29:06 posle podne »
Samo gazi napred...;)

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #83 poslato: Maj 05, 2016, 09:46:04 posle podne »

« Poslednja izmena: Maj 05, 2016, 09:50:08 posle podne Lazar018 »

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #84 poslato: Maj 05, 2016, 10:10:33 posle podne »
Ramena zaostaju MNOGOOO ali radim na njima :D

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #85 poslato: Maj 05, 2016, 10:15:47 posle podne »
Samo JEDI kako treba i treniraj i bice sve ok pa i ramena..

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #86 poslato: Maj 05, 2016, 10:18:38 posle podne »
Samo JEDI kako treba i treniraj i bice sve ok pa i ramena..
To i radim :)
« Poslednja izmena: Maj 05, 2016, 10:44:25 posle podne Lazar018 »

Van mreže Перун

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #87 poslato: Maj 05, 2016, 10:23:19 posle podne »
Vise jedi, a manje se slikaj. ::) ::)
Pojacaj hranu jos.

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #88 poslato: Maj 05, 2016, 10:26:11 posle podne »
Vise jedi, a manje se slikaj. ::) ::)
Pojacaj hranu jos.
Zavistan od slikanja ::) ::)
Sto se tice hrane 150g prote, 300g UH i 50-60g masti msm da je dovoljno :D

Van mreže Перун

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: L.V. predstavljanje
« Odgovor #89 poslato: Maj 05, 2016, 10:31:16 posle podne »
Vidis da tesko dobijas na kilazi, povecaj masti i uh i prati stanje.