Maj 01, 2024, 09:32:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.951 članova - Poslednji član: summarGot
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura - Depo & Dianabol  (Pročitano 13282 puta)

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Prva kura - Depo & Dianabol
« poslato: Mart 19, 2016, 10:55:19 posle podne »
Pozdrav ljudi,da odmah napomenem,ne planiram odma da krenem sa hemijom,vec hocu da vidim i da isplaniram kad krenem kako bi trebalo da izgleda. Odlucio sam se za ovo,iscitao sam dosta,nezeljene efekte,i priprema i posle kure kako treba. Ishrana mi je totalno sredjena,kao i trening. Body fat mi je oko 11%. Dobio sam od drugarice medicinske sestrice testo depo.

Sad planiram da prva kura izgleda tipa ovako..

12 nedelja

1. nedeljno 500mg testo depo. 250mg ponedeljak 250mg petak.
Od 1-4 nedelje dianabol 40mg dnevno.

Za pocetak je l' korektno ?

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #1 poslato: Mart 19, 2016, 11:08:24 posle podne »
Spusti se na ispod 10% bf pre ulaska u ciklus. Odradi neki prajming sa hidratima takodje.
Imaj pri ruci neki AI i kreni da ga koristis iskljucivo po potrebi ukoliko dodje do problema sa estrogenom. Moze ih biti a moze da se desi da nemas nikakvih problema, a moze doci i do problema dosta posle ciklusa... apsolutno nema pravila i zavisi od tvoje reakcije na te lekove.
Aromasin je po meni najprakticniji jer nema rebound efekta za razliku od arimidexa i letrozola po prestanku uzimanja.
Za dianabolom iskreno ne vidim potrebu, to mu dodje kao neki kickstart kao ili ? Zbog cega ubacujes dianabol ?

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #2 poslato: Mart 19, 2016, 11:24:32 posle podne »
Razmisljao sam i solo depo za prvu kuru.. Sad ne znam da li je bolje ili nije,iscitao sam tonu stranica ali nigde konkretno nisam nasao.. Posle kure da povecam cink,vitamin C,i Omega 3

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #3 poslato: Mart 20, 2016, 12:24:09 pre podne »
ma deces ti 96 god u ciklus,aloo sine uci skolu,
neces ni priblizno dobiti to sto si zamislio

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #4 poslato: Mart 20, 2016, 12:46:17 pre podne »
Pozz
nesto osnovno pre pocetka price o hemiji
godiste,staz u teretani,treenutna ishrana,cilj pretpostavljam masa cim je dbol.
Onda.
Od AI ne uzimaj nista,ukoliko ne bude potrebe.Cilj ti je masa,tako da busti estro da radi svoje i izvuces max iz kure.
oporavak:vit C,omega3,cink,vit i minerale bi trebao i u toku kure,i neki test booster,x3m terminator je odlican,pojacas zdrave masti i to je to.Batali se bezpotrebnih lekova. :D
Be patient,results will come !!!

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #5 poslato: Mart 20, 2016, 01:32:15 pre podne »
Pozdrav Djole,nisam nista zamlislio niti ocekujem "BRATE UZIMAM ROIDS 10KG ZA 2 NEDELJE",ne.. Ne zelim da zvucim arogantno,moja odluka,ako hocete pomozite u vezi ovog,ako mislite da ne treba da pomognete jer sam balavac za vas,onda ne morate ni da odgovarate. Kad budem imao znanje kao vi,pomocicu i ja ostalima.

4Fun,hvala na odgovoru,trenutna ishrana je:

1. obrok(cim ustanem): 100g ovsenih + 4 kuvana jaja.
2. obrok: 250g belog mesa + 200g pirinca
3. obrok: 1 konzerva sardine ili tunjevine + 400g krompira ili 150g pirinca ili paste od paradajz sosa + 1 kuvano jaje
4. obrok: 200g belog/crvenog mesa + 200g povrca
5. obrok: 200g nemasnog sira + 50g kikirikija

Godine u teretani: 4

Cilj je masa,kontao sam i ja od AI nista da ne uzimam. Sad sam samo u rebusu da li solo ili sa dbol.

EDIT: I jos jednom da napomenem,nista lose nisam mislio,samo ne zelim da gubim vreme o lekcijama o zivotu,skoli i sl. Kapiram da je nekima od vas cilj da naturalce skrenu sa tog puta da ne probaju hemiju,da im to ne treba itd. Znam sta moze da bude,i sta ne moze,da je sve moguce.
« Poslednja izmena: Mart 20, 2016, 01:37:37 pre podne Nikola96 »

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #6 poslato: Mart 20, 2016, 02:32:39 pre podne »
poenta je da sam ti ja vec puno pomagao
premlad si i ne mozes ti da racionalno razmisljas sad
za par godina neces nikad ni pomisliti o hemiji
I jesi lose mislio kad sa nepunih 20 godina ti uzimas hemiju katastrofalno lose si mislio

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #7 poslato: Mart 20, 2016, 02:33:34 pre podne »
Cilj ti je masa,tako da busti estro da radi svoje i izvuces max iz kure.


Ahahahahahahahhahahahahaha Da pusti esto da ti izraste zenska sisa

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #8 poslato: Mart 20, 2016, 02:37:24 pre podne »
djLE,verovatno i ti treba da znas da nije bitna kolicina estro da bi dobio ginekomastiju.. Mozes i sa 50mg da dobijes,a mozda ne dobijes nikad,nema to veze.

A ako onda za par godina necu da mislim uopste o hemiji,onda si dosta clanova foruma vec naveo u toj recenici. Moje misljenje,moje telo,moja odluka,pametna ili ne. Mogu da se opecem,spreman sam na to,a i mozda se i ne opecem. I da ne pomislite,nije mi niko prodavao price "uzmi to ima postanes ko dvokrilni ormar" ili "ja sam uzimao plavo srce bio sam jak k'o bik",ne.. Niti uzimam zbog kompleksa da bi se poredio sa drugima. :)

EDIT: Malo smo previse u offtopic otisli. Molio bih ako je moguce samo vezano za temu da se pise.

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #9 poslato: Mart 20, 2016, 03:16:40 pre podne »
naravno da ni ja nisam da krenes da uzimas, al ono ako je vec covek resio, niko ne moze da ga odgovori nazalost, a posto ne volim da serem i da pricam kako je rano, nije jos vreme itd, jer nije moja odluka nego tvoja svakako.
Ja sam samo napisao kako bih ja uradio da sam na tvom mestu , tj kako bih pristupio prvom ciklusu da mogu sve ispocetka da odradim.

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #10 poslato: Mart 20, 2016, 03:30:18 pre podne »
Naravno bratic,tebi hvala na tome skroz! Znam da vam je u najboljoj nameri kada pokusavate da nekog odvrgnete od toga.

Sad jos samo da odlucim da li solo depo ili sa dianabolom zbog kicka i mase,da sacekam jos misljenja. Nego ako znate mozda,da li ima ista od AAS u bolnici da se koristi osim testo depo?

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #11 poslato: Mart 20, 2016, 09:00:30 pre podne »
Dzoni savete ces da dobijes od momaka koji imaju iza sebe ciklusa i ciklusa ali samo nemoj da bude posle eee jbg pa nisam bas ovak planirao..Ne zaboravi da smo pre par dana slagali ishranu i dosta stvari oko treninga koje nisu bile kako treba..Naravno, ti na kraju odluci i ovo shvati kao dobronameran savet..;)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #12 poslato: Mart 20, 2016, 10:20:16 pre podne »
poenta je da sam ti ja vec puno pomagao
premlad si i ne mozes ti da racionalno razmisljas sad
za par godina neces nikad ni pomisliti o hemiji
I jesi lose mislio kad sa nepunih 20 godina ti uzimas hemiju katastrofalno lose si mislio

Tebra,decko je pitao da li valja kura,a ne da li treba da se siba...

Sta mi izigravate moralne velicine stalno,a pravili ste gore greske od njega dajem jaje da je tako..

Istina je da je jos rano zato sto nije upoznat sa ishranom,treningom kako treba ali decko resio pa resio,i okej da mu u jednoj recenici kazes "mislim da to nije pametno blabla" a ne da se nastavljas u 5 postova i da ubedjujes..

Ti znas da on za par godina nece razmisljati,ti znas da ne moze racinalno da razmislja pa imas ljude od 35+ koji su u glavi kao fikus jeb..ni ... ;)

@sorry za off...


Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #13 poslato: Mart 20, 2016, 10:59:47 pre podne »
Ovo da sacekas da Pedjos ili neko od hemicara  :) da iskomentarise... ishrana je ok dorucak mozes jace malo p. unos , sardina ono ... ako zelis ribu nabavi oslic jeftiniji je od konzerve tacnije moze da se nadje... a radi posao... 4 godine je ok staz u teretani... sto se tice kure znas i sam da je prvi metak najjaci, tako dal je solo bilo cega najbolja opcija.... treba to u svakom slucaju dobro iskoristiti... takodje sa 20 znas da mozes makar jos do 23-4 te fino da napredujes? Hehe mozes da napredujes kao da si na ciklusu... ako si pametan... moses stvarno uz taj prirodan test koji imas do tih godina da uradis jebacki posao... mislim ne treba moralisati ali treba biti pametan na kraju price i sa aas i bez...

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #14 poslato: Mart 20, 2016, 02:53:25 posle podne »
Hvala ljudi za sve dobronamerne savete,znam i sam da vam je u vidu samo najbolje za mene. Znam i da sam premlad i da ne bih trebao dok mi 'hormoni luduju' u ovim godinama,ali da ne pricamo dalje o tome,odlucio sam. Poslednje sto mi treba su lekcije o skoli i ucenju,i mom razmisljanju(nevezano za ljude sto su mi na lep nacin rekli svoje misljenj). Resio pa resio,spreman sam da se i opecem,ne brinem se oko toga,ni naravno ne plasim.

On topic: Cekam jos nekog da prokomentarise vezano sa temu,od sl. vikenda planiram da pocnem.

I jos jednom ljudi,hvala vam puno! Bez vas ne,znate i sami,ne znam kako bih.