Maj 01, 2024, 03:19:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.951 članova - Poslednji član: summarGot
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura - Depo & Dianabol  (Pročitano 13279 puta)

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #30 poslato: Mart 21, 2016, 02:08:01 pre podne »
Oke drugar. On-topic molio bih,i ako admini mogu da obrisu ono sto stvarno nije vezano za topic.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #31 poslato: Mart 21, 2016, 08:15:01 pre podne »
Ma druze najmanji problem obrisati,ali i dalje ne razumem sta ti CEKAS DA DOBIJES od ove teme?

Pitao si da li je okej - dobio si odg NIJE OKEJ,i sad ti nesto tu cekas,ne kapiram sta cekas,nekog da te podrzi ili kako ?

Ti si zacrtao,da ti dodje Big Ramy i kaze da ne valja,ti ces opet da se zveknes,tako da ne kapiram sta cekas od teme da dobijes ? :)

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #32 poslato: Mart 21, 2016, 12:33:52 posle podne »
Drugar,ne cekam ja nista,i nemam nista protiv nikog od vas.. Ali da mi neko na toliko arogantan nacin 'soli pamet' preko 5 reply-a,bez ijednog vezanog za temu,i to bukvalno kao da ima nekih problema pa se ovde izduvava,nije mi jasno. Nemoj molim te da pomislis da je ista vezano za tebe,nego ne volim da naglasavam ljude.
I da budem iskren,bas kao sto si rekao,i da mi dodje bilo ko,zacrtao sam pa sam zacrtao. Nemojte misliti da sam arogantan ovim ponasanjem,ako ga shvatate takvim. :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #33 poslato: Mart 21, 2016, 12:38:53 posle podne »
Pa nista onda,to je to sto se tice teme,tebi srecno i postavi slike da vidimo sta si uradio.. ;)

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #34 poslato: Mart 21, 2016, 01:39:38 posle podne »
Pa ako ti neko toliko naglasava da ne trebas da uzimas hemiju, znaci podrazumeva se da je to nesto izuzetno JAKO opasno!I samo je totalna budaletina moze uzeti,jer je neko mnogo stariji, pametniji od tebe i zna materiju,a posto si ti sad toliko mlad i nisi u stanju da sam donosis racionalne odluke,trebas da poslusas

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #35 poslato: Mart 21, 2016, 01:54:38 posle podne »
Kontam ja vas. Eto,onda neka ispadnem budala koja ce sa 20 godina uzeti gear. Ne morate mi vise pomoci u vezi teme onda,podrazumeva se. Aktivan sam ja,obavestavacu vas u vezi treninga,napredka u ciklusu i ostalo. Sve najbolje! :)

Van mreže mtrzin

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #36 poslato: Mart 21, 2016, 03:40:32 posle podne »
Rano ti je za aas,mlad si,da treniras jos koju godinu pa onda ajde ako bas hoces.A sto s tice ciklusa,u prvom ne bih kombinovao 2 leka nego solo (u ovom slucaju test) kako bi znao kako reagujes i koje pozitivne i negativne reakcije imas na isti,u suprotnom ne znas nista,mozes samo da nagadjas.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #37 poslato: Mart 21, 2016, 11:03:56 posle podne »
Momak dobio sav info koji mu je potreban,sam ce odluciti sta i kako.. Srecno brt kako god da okrenes...

Ovde lock..