April 29, 2024, 04:13:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Престављање  (Pročitano 10790 puta)

Van mreže LiZZard

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Престављање
« Odgovor #15 poslato: April 02, 2016, 03:42:54 posle podne »
Ajde prvo ishrana. Nedovoljan unos proteina. Povecaj gramazu da unosis barem 2g po 1kg tezine. Ne mozes jesti bilo koji sir. Tu su ella ili urda sir,druge nikako. Takodje nedovoljan unos ugljenih hidrata. Takodje,nema zdravih masti(badem,orah itd.) Ubaci salatice u obrocima. Jogurt uz ovsene takodje ne bih trebao,ali ja sam jedem sa mlekom jer ne mogu da ih smislim samo sa vodom. Trening.. Hmm,to sve radis posebno u jednom danu(tipa podlaktice jedan dan,listovi itd.) ? Ako da,onda ne valja. Dva dana ti odu na podlaktice i listove,dok su se drugi misici vec uveliko odmorili i cekaju da se aktiviraju opet. Izbaci podlaktice ili ih ubaci sa nekom drugom sekcijom,i listove radi kad i noge. Nedelju dana da ti bude pauza izmedju misicnih parcija,ali da to bude intezivan trening! :)
него,колико вежби да ставим по мишићној групи?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Престављање
« Odgovor #16 poslato: April 02, 2016, 05:14:05 posle podne »
ма јок то сам онако одвојио ради прегледа
Иначе иде
Пон-груди
Уто-ноге,листови
Сре-леђа
Чет-трицепс
Пет-бицепс
Још нешто? :)

***MOJE SKROMNO MISLJENJE(ne moras poslusati ovo je predlog)***

Odvoji list od nogu jer sam uveren da posle dobro odradjenih butina tesko da ces lepo uraditi listove...
Takodje ne vidim potrebu da odvajas bic-tric u 2 dana,skroz lepo stane u jedan trening cak sta vise mozes menjati pa raditi 1 vezbu za biceps-1 za triceps,pa sledeci put odradis prvo ceo biceps pa onda triceps,mozes eksplozivno skakati biceps-triceps po 1 seriju i slicno,a i sva krv je u ruci u toku treninga tako da ima odredjenih prednosti.. :)

Ramena nemas ? :D

него,колико вежби да ставим по мишићној групи?

Sto je misicna partija veca to veci broj vezbi..

Za male partije kao sto su biceps,triceps itd.. mozes komotno po 3-4 vezbe,dok vece partije kao sto su noge i ledja odradi 5-7 vezbi sto raznovrsnijih odnosno gadjaj iz sto vise uglova.. :)

Van mreže LiZZard

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Престављање
« Odgovor #17 poslato: April 02, 2016, 05:28:52 posle podne »
ма јок то сам онако одвојио ради прегледа
Иначе иде
Пон-груди
Уто-ноге,листови
Сре-леђа
Чет-трицепс
Пет-бицепс
Још нешто? :)

***MOJE SKROMNO MISLJENJE(ne moras poslusati ovo je predlog)***

Odvoji list od nogu jer sam uveren da posle dobro odradjenih butina tesko da ces lepo uraditi listove...
Takodje ne vidim potrebu da odvajas bic-tric u 2 dana,skroz lepo stane u jedan trening cak sta vise mozes menjati pa raditi 1 vezbu za biceps-1 za triceps,pa sledeci put odradis prvo ceo biceps pa onda triceps,mozes eksplozivno skakati biceps-triceps po 1 seriju i slicno,a i sva krv je u ruci u toku treninga tako da ima odredjenih prednosti.. :)

Ramena nemas ? :D

него,колико вежби да ставим по мишићној групи?

Sto je misicna partija veca to veci broj vezbi..

Za male partije kao sto su biceps,triceps itd.. mozes komotno po 3-4 vezbe,dok vece partije kao sto su noge i ledja odradi 5-7 vezbi sto raznovrsnijih odnosno gadjaj iz sto vise uglova.. :)
е добро ме подсети на рамена,заборавио да их ставим да их углавим са ногама? :) или?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Престављање
« Odgovor #18 poslato: April 02, 2016, 05:36:09 posle podne »
е добро ме подсети на рамена,заборавио да их ставим да их углавим са ногама? :) или?

Nemoj nista da uglavljujes sa nogama i ledjima,to su najvece misicne partije koje zahtevaju 100% posvecenosti njima dok se rade..

Odvoji dan posebno za ramena,eto mozes spojiti biceps-triceps u 1 dan,i taj drugi sto ostane da stavis ramena na primer :)