Mart 29, 2024, 09:46:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Alpha-transformacija  (Pročitano 7883 puta)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Alpha-transformacija
« Odgovor #15 poslato: Mart 26, 2016, 11:34:56 pre podne »
To je vec druga prica, da ne idemo u off..;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Alpha-transformacija
« Odgovor #16 poslato: Mart 26, 2016, 12:19:19 posle podne »
Jedna mala tajna- defku nisam radio sam nego sam imao mentora koji me vodio kroz cijeli proces.
Radi se o starom prvaku u bb-u i covjeku koji imam stotine klijenata iza sebe.
Ja osobno ne bi isao tim planom jer proucavam bb vec godinama, pogotovo nakon 5x5 uletiti na low carb, ali sam se stavio u ruke profesionalca jer sam htjeo isprobati njegov nacin i njegovo 25-godisnje iskustvo u bb-u sigurno ne moze se mjeriti sa mojim 2,5g iskustvom.
Trebali smo nastaviti ovu drugu fazu ali imam uskoro neke dogadaje koji ce me financijski kostati pa sad pauziram do 15.4 dok nakupim love za prehranu i nastavak.
Dosao sam na forum da cujem i druga mišljenja isto tako iskusnih bb-a.
Sad ne bih o imenima javno jer po vasem ispada da je ovo sve jako lose odradeno, napadi, vredjanja i da sam se unistio.



mnogo si kontradiktoran ;)

u tvom prvom postu si napisao

Citat: Molio bih komentare i savijete iskusnijih

Onda prelazis na to da si VODJEN rukom starog prvaka u bb sa 100 klijenta :)-sta god to da znacilo.

I onda ,sto sam negde i kapirao da ce da bude:  napadi, vredjanja i da sam se unistio.

Sinak
niti ko koga vredja niti napada
trazio si MISLJENJE i dobio si ga
TO STO TVOJIM usima ono ne prija-to je drugi padez.
Trazio si ISKRENO misljenje bez NOVACANE nadokande i dobio si i jedno i drugo!!
Sa druge strane si PLATIO MISLJENJE i SUMLJAS u njega!!!!! (naravno,hipoteticki jer i ti i ja znamo da je ovo glupost) ali da uzmemo da je tako,isadas ono.....znas vec...;)

I po NASEM ne postoji jevandjelje niti po NASEM postoji bilo sta
Ako ti delis NASE i VASE,onda nisi treba ni da pitas za NASE misljenje
A ja ti kazem tj NAPISAO sam ti tacno,iskreno i precizno*DA NIJE DOBRO
u ovom trenutku,izgleda odlicno i to sam ti rekao i cestitao na uspehu,samo te lepo pitam STA DALJE,a i sam vidis da nedje bochi ;) ;)

Van mreže Alpha

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Alpha-transformacija
« Odgovor #17 poslato: Mart 26, 2016, 01:28:58 posle podne »
Vidim da smo malo lose iskomunicirali sve ali dobro.

Sumnjam ja u svaki plan prehrane iz tog razloga jer na svakom forumu cu naci drugacije savjete.
Svaki clanak koji sam nasao na internetu drugaciji je od ostalih. Svaki trener savjetuje drugaciju prehranu.
Jedni govore da UH idu ujutro, drugi da masti, treci da treba raditi kardio, cetvrti da ne treba.
Neki jedu UH, P i M zajedno u obroku drugi ne.

Lako se pogubiti u svim tim informacijama jer ne znas da li ih pise netko tko nista nije uspio bez kemije napraviti ili ih pise netko tko nem veze sa bb-om

Ja sam iz tog razloga uzeo iskusnog mentora koji me proveo kroz defku ali htjeo sam i drugo misljenje iskusnih starijih bb-a.

Misljenje sam dobio, srezao se jesam, ali nije bio ispravan nacin.
Sad pitanje:
 Da li da uzimem drugog mentora?
 Da li da nastavim ciklirati uh?
 Da li da ubacim hiit?
Da li da pauziram, da se odrzavam pa opet nastavim rezati?
 I na kraju da li imam potencijala za bb ili da odjeb... i odem bolje trositi pare na  alkohol i partije kao vecina vrsnjaka?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Alpha-transformacija
« Odgovor #18 poslato: Mart 26, 2016, 01:49:35 posle podne »
Citat
Lako se pogubiti u svim tim informacijama jer ne znas da li ih pise netko tko nista nije uspio bez kemije napraviti ili ih pise netko tko nem veze sa bb-om

ovo je istina i to si lepo rekao... ima dosta "gurua" koji su do izgleda dosli popivsi Zorku Sabac i na konto tog izgleda dele savete ... ali naravno ima i druge strane jer neki principi  su isti i univerzalni bio ti na hemiji ili ne...
Citat
Sad pitanje:
 Da li da uzimem drugog mentora?
 Da li da nastavim ciklirati uh?
 Da li da ubacim hiit?
Da li da pauziram, da se odrzavam pa opet nastavim rezati?
 I na kraju da li imam potencijala za bb ili da odjeb... i odem bolje trositi pare na  alkohol i partije kao vecina vrsnjaka?
ovo je sve ostalo pitanje na koje samo ti mozes doci do odogovora...
uostalom zasto ti svom mentoru ne bi predlozio da radis  plan ishrane koji ovde sklopis uz pomoc drugih, pa vidis kako dalje... uostalom ako ti je toliko stalo i toliko si posvecen , onda ti je to mozda i najbolja ideja...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Alpha-transformacija
« Odgovor #19 poslato: Mart 26, 2016, 02:52:37 posle podne »
Vidim da smo malo lose iskomunicirali sve ali dobro.

Sumnjam ja u svaki plan prehrane iz tog razloga jer na svakom forumu cu naci drugacije savjete.
Svaki clanak koji sam nasao na internetu drugaciji je od ostalih. Svaki trener savjetuje drugaciju prehranu.
Jedni govore da UH idu ujutro, drugi da masti, treci da treba raditi kardio, cetvrti da ne treba.
Neki jedu UH, P i M zajedno u obroku drugi ne.

Lako se pogubiti u svim tim informacijama jer ne znas da li ih pise netko tko nista nije uspio bez kemije napraviti ili ih pise netko tko nem veze sa bb-om

Ja sam iz tog razloga uzeo iskusnog mentora koji me proveo kroz defku ali htjeo sam i drugo misljenje iskusnih starijih bb-a.

Misljenje sam dobio, srezao se jesam, ali nije bio ispravan nacin.
Sad pitanje:
 Da li da uzimem drugog mentora?
 Da li da nastavim ciklirati uh?
 Da li da ubacim hiit?
Da li da pauziram, da se odrzavam pa opet nastavim rezati?
 I na kraju da li imam potencijala za bb ili da odjeb... i odem bolje trositi pare na  alkohol i partije kao vecina vrsnjaka?

pre svega
moras da gledas KO prica a ne STA prica
pirat je rekao i objasnio

-reci nekome da ima talenta za bb ili nema je isto kao i da kazes nekome u 2 godini zivota da ima dara za matemaiku.To a pogtovo u danasnje vreme -NEMA smisla.tako da "talenat" ovisi o mnogo drugih paramtera a najmanje o staroj narodnoj kako je neko rodjen za nesto.

-kardio trening-sigurno da mozes,ako je zapelo,a jeste
-nemoj CESTO da menjas nacin ishane i to moze da ti bude usporavjuaci faktor
moras da JEDNU dijetu koristis dok ima rezulatata
ciklriati mozes i probaj,ako ne bude rezultata-menjaj

Van mreže Alpha

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Alpha-transformacija
« Odgovor #20 poslato: Mart 26, 2016, 03:36:36 posle podne »
A nista, nastavit cu ciklirati i hiit. Ima jos vremena do ljeta i zavrsetka transformacije
Javim rezultate
Hvala svima na pomoci!

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Alpha-transformacija
« Odgovor #21 poslato: Mart 26, 2016, 04:46:45 posle podne »
Moj ti je savet da citas nutrition sekciju,pa uporedjujes sa tim sto si ti radio,uvidis gde gresis i ispravis to..

Zalosno, ali covek najbolje nauci na svojim greskama.. :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Alpha-transformacija
« Odgovor #22 poslato: Mart 30, 2016, 11:43:29 pre podne »
Kad ti se kaze cikliraj to ne znaci da ostanes na istoj rotaciji i ako ti ne daje rezlutate slobodno seci malo.
Tih tvojih 2.5gr prot su malo previse na defki ako si natural..
Objasnili su ti da si odlicno napredovao iako na upitni nacin i da si sada udario u zid.
Dijeta se koriguje kad prestane da daje rezlutate tako da slusaj svoje telo i koriguj na putu ka cilju postepeno krati uh i prot ako zatreba itd....
Zavisi od cilja radis dijetu
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti