April 29, 2024, 09:36:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Podlaktica i ekspres generacija  (Pročitano 8479 puta)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Podlaktica i ekspres generacija
« Odgovor #15 poslato: April 01, 2016, 02:10:06 posle podne »
Evo prvi put cujem da NE TREBA raditi neki misic,ali koji qr.. ja znam .. :)

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Podlaktica i ekspres generacija
« Odgovor #16 poslato: April 01, 2016, 02:17:41 posle podne »
Nigde nisam rekao da ne treba Slobo.. Samo kazem da je ona sama dosta aktivirana prilikom radjenja drugih vezbi.. Nigde nisam rekao da ne treba..

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Podlaktica i ekspres generacija
« Odgovor #17 poslato: April 01, 2016, 02:29:12 posle podne »
Nigde nisam rekao da ne treba Slobo.. Samo kazem da je ona sama dosta aktivirana prilikom radjenja drugih vezbi.. Nigde nisam rekao da ne treba..

Nisam rekao na konto tebe.. rlx :)

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Podlaktica i ekspres generacija
« Odgovor #18 poslato: April 01, 2016, 02:31:19 posle podne »
Izvinjavam se. Ljubim ruke (no homo)  :-*

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Podlaktica i ekspres generacija
« Odgovor #19 poslato: April 01, 2016, 02:38:49 posle podne »
Na konto koga god da je valjda smo toliko razumni da ne pisemo dve strane o podlakticama ljudiii...Slobo momak ima 15 GOD i besumucno mlacenje bucicama radi podlaktica je za mene glupost,daleko od toga da ja kazem da podlaktice nisu bitne sto estetski sto za trening itd.itd...Aj recimo neka momak pokusa da smanji obim treninga za podlaktice i baci se malo vise na noge,kompleksnije vezbe, naravno u pravilnom izvodjenju...

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Podlaktica i ekspres generacija
« Odgovor #20 poslato: April 01, 2016, 03:08:35 posle podne »
Bendžamin Baton stajl se ovde fura, ali skroz.

suck it up, buttercup

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Podlaktica i ekspres generacija
« Odgovor #21 poslato: April 01, 2016, 05:26:45 posle podne »
Poenta vasih postova je "batali podlaktice,pojacaj noge,ledja blabla.."

Zasto jednostavno ne bi pojacao noge,ledja.. a podlaktice ostavio tu gde jesu? Cela poenta moje price.. :)

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Podlaktica i ekspres generacija
« Odgovor #22 poslato: April 01, 2016, 07:53:56 posle podne »
Zato što će podlaktice da isprate dok radi na daleko bitnijim partijama kao što su noge i leđa.
suck it up, buttercup

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Podlaktica i ekspres generacija
« Odgovor #23 poslato: April 01, 2016, 09:43:24 posle podne »
na ledjima konkretno ... Radi Slobo veslanje, pa zgibove pa se baci na jednorucno veslanje sa rotacijama recimo na sajli itd... nadji adekvatnu tezinu pa javi koliko ti je puta ispao teg jer saka nije mogla da ga drzi... :D

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Podlaktica i ekspres generacija
« Odgovor #24 poslato: April 01, 2016, 09:51:55 posle podne »
na ledjima konkretno ... Radi Slobo veslanje, pa zgibove pa se baci na jednorucno veslanje sa rotacijama recimo na sajli itd... nadji adekvatnu tezinu pa javi koliko ti je puta ispao teg jer saka nije mogla da ga drzi... :D

Radio..
I upravo iz tog razloga LONG LIFE POWERGRABS   ::) ;D ;D

Van mreže mareee

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
Odg: Podlaktica i ekspres generacija
« Odgovor #25 poslato: April 02, 2016, 12:04:49 pre podne »
A zasto da?
Edit: uopste nisam video ostatak diskusije.
Ne vidim potrebu, Slobodane, da vezba podlakticu. To su lozenja, kao moram da imam podlakticu kao vodoinstalater, jer je to kul. Daleko od toga da je njemu bas problem podlaktica.
« Poslednja izmena: April 02, 2016, 12:08:43 pre podne mareee »

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Podlaktica i ekspres generacija
« Odgovor #26 poslato: April 02, 2016, 12:10:57 pre podne »
A zasto da?

Zato sto je pun bozji .... likova kojima komotno mozes oseci ruke u laktovima,noge u kolenima i glavu sa ramena,jer "bolje posveti to vreme ledjima i nogama" a nemoj raditi trapeze,podlaktice i listove,i uz bozju pomoc izdrze par godina u teretani,lepo se doteraju a ovo zakrzljalo.. I bas zato STO IMA 15 GOD treba od pocetka da nauci kako treba,i treba da mu se kaze POSVETI SE NOGAMA MALO VISE a ne "BATALI PODLAKTICU I RADI NOGE"... i slicno.. :)

Ali otegla se prica oko sitnice kao sto su podlaktice,decko ima sav info koji mu treba,nek sam odluci sta i kako ce da radi.. ;)

Van mreže mareee

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
Odg: Podlaktica i ekspres generacija
« Odgovor #27 poslato: April 02, 2016, 12:15:32 pre podne »
Bas zato sto ima 15 godina TREBA DA RADI OSNOVNE VEZBE, da nauci kako da ih izvodi, da ego ostavi ispred teretane. A ne da radi podlaktice!
edit:
da bih ti docarao zasto ti ovo tvrdim, moram da izvucem neke cinjenice.
15 godina
180-85, 25% bf
Zeli misicnu masu
dva puta nedeljno podlaktice, radi i kako on kaze vrat
U tim godinama, to je ono razmisljanje, imam 100kg, sve salo, ali sam krupan i veliki preko majice i to je kul, super izgledam
Fitnes, bb, nije to. Cilj je lepo telo, zdravo telo.
Pravi savet za njega je, drzi se osnova, skini procenat masti, izvadi krvnu sliku, hormone.
Kad smrsas, vidi na cemu si, psotepeno podizi hranu. Kad izgradis neku misicnu masu, onda razmisljaj o zaostalim partijama, popravi ih. Pa opet dijeta, pa opet masa i tako u krug. Za pocetak, shvati da je najvaznija ishrana, pa tek onda trening (naravno, i on mora maksimalno da se odradi, ali ne sad da se zamlacujes podlakticama)

A ti, Slobodane, mogao bi nesto da naucis od Voje, koji je drugi moderator i koji ima dosta bolji stav i pristup svemu.
Ako se ovo nekome ne svidja, nije problem da se obrise.
Nije poenta da svakome protivrecis. Ipak si, moras priznati, jako mlad, sa dosta manje iskustva od nekih clanova ovde. Ovo je moj dobronamerni savet, jer cilj ovog foruma nije da namecemo jedno misljenje, vec da diskutujemo i dodjemo do resenja,a ujedno cujemo i vise predloga. Moj odgovor ovde je prema tebi grublji, jer si i sam u svojim odgovorima takav.
« Poslednja izmena: April 02, 2016, 12:28:46 pre podne mareee »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Podlaktica i ekspres generacija
« Odgovor #28 poslato: April 02, 2016, 12:19:50 pre podne »
Mali nauci da se ponasas prvo. Zasto ne bi pustio podlaktice da naprefuju prvo od osnovnih vezbi, pa kad dodje u neke vexbacke godine ako mu treba neka radi. Ali naravno ti sa 17god i god i po dana teretane sve znas. Kidaj buraz, sve odmah, sada, samo bahato. Proklete ekspres generacije.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Podlaktica i ekspres generacija
« Odgovor #29 poslato: April 02, 2016, 06:58:00 pre podne »
Nije Sloba mislio nista lose , ali da je pripadnik ekspres generacije, to jeste  :)
Slobo , podlaktica je mali misic i nema potrebe da se forsira, ona najbolje radi i razvija se kod vezbi vucenja i kod biceps pregiba... kada god ti raste biceps, mora i podlaktica... ako je budes drkao dodatnim vezbama mozes vrlo lako da dobijes tenditis  sake, ili neke strukture zgloba ... pa ces onda u teretani moci samo noge da vezbas  :)