April 19, 2024, 04:54:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Predstavljanje - Adoni  (Pročitano 4399 puta)

Van mreže adoni549

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Predstavljanje - Adoni
« poslato: April 04, 2016, 09:51:43 posle podne »
Pozdrav prije svega, treniram vec nekih godinu i 6 mjeseci, mada je pocetak svaki kao pocetak bio nekako upoznavanje sa bodybuilding treningom opcenito , na pocetku je to bilo 3 puta sedmicno , a sada 5. Nabacilo se realno nekih 15-ak kila , eh sadd veliko pitanje koliko je to kg misica a koliko sala , mada mislim da je bilo vise od 70% misica.Jedna moja sedmica izgleda ovako:

Ponedjeljak: Prsa - 3 seta na razlicitim "levelima" na benc klupi. ukupno 12 serija razvlacenja (prestao sam raditi benc press jer mi  je iskreno i dosadio , a imam predobre rrezultate i ovako, planiram ubaciti bench press negdje u decembru opet, max benc prije par mjeseci mi je bio 70kg

Utorak: ledja- 4-5 setova zgibova cisto zagrijavanje, onda radim nekad T bar 4-5 setova i poslije 4-5 setova veslanja u pretklonu i nakon toga mrtva dizanja :D

Srijeda : noge : prednji i zadnji cucanj , jefferson cucanj, listovi :D

Cetvrtak: ramena: military press - oko 4-5 setova - pa onda prednji i srednji dumbell flyes u kombinaciji sa military pressom

petak: ruke: triceps: skull crushers pa onda uski benc press negdje oko 4-5 serija svake vjezbe :)
                    biceps: dvourcni pregib sa z sipkom oko 4-5 serija , poslije toga zgibovi samo dlanovi unutra okrenuti , i onda radim dvorucni pregib samo hvat prema dole , i ubacim tu jos podlakticu za kraj..

Trbusne ubacim bilo kad kad mi se rade jer imam zaista dobru genetiku za trbusne mada nisam sad ih zapostavio skroz. 

Jedna smjesna "teorema" u mojoj nadi da povecam ruke radio sam ih 4 puta sedmicno , triceps ponedjeljkom i cetvrtkom , a biceps utorkom i petkom, i ruke su bas zaostale bile , i sad ih radim jednom sedmicno i odmore dosta i realno su se i povecali i sve.
Druga teroma , koji sam ja konj nisam uzimao uh nikako bio :D hahah ali eto sve je ovo jedno dobro iskustvo i realno mi je pomoglo da se mentalno razvijem u tom pogledu.
Ishrana mi se bazira na nekih pola litre jogurta i 2 banane za dorucak , ponekad kikiriki ubacim , za rucak u skoli opet jogurt i neka musli cokoladica sa 25 g uh , pola kile piletine , i 6 jaja , ovo rasporedim tokom dana i ruke su fino nadosle. i od suplemenata uzimam bsn syntha 6 edge cokolada :D planiram uzeti kreatin ubrzo :)


p.s Imam 17 godina :)--sa 65kg na 80 :D  ;D ;D ;D
“The best activities for your health are pumping and humping.”

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Predstavljanje - Adoni
« Odgovor #1 poslato: April 04, 2016, 10:00:30 posle podne »

Ishrana mi se bazira na nekih pola litre jogurta i 2 banane za dorucak , ponekad kikiriki ubacim , za rucak u skoli opet jogurt i neka musli cokoladica sa 25 g uh

Molim te reci mi da se salis ?  :-\ :-\

Neka slicica forme bi dobro dosla :D

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Predstavljanje - Adoni
« Odgovor #2 poslato: April 04, 2016, 10:00:56 posle podne »
Koliko sam razumeo,radis samo razvlacenje za grudi..? Trening ne valja.. Premalo vezbi sa misicne parcije.. Ishrana isto ne valja.. Savetujem ti da procitas podforum "Nutrition" detaljno.. Brze ces sam nauciti citajuci nego sto ces dobiti odgovore od nas.. Ma da nema tu nekih odgovora jer ti niko nece sastaviti kompletan trening i ishranu. Tako da bacaj se na citanje,za manje od dva sata mozes nauciti i do x5 vise nego sto sad znas. Takodje procitaj predstavljanja,tu ima dosta toga pametnog da se vidi. :)

Van mreže adoni549

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Predstavljanje - Adoni
« Odgovor #3 poslato: April 04, 2016, 10:10:47 posle podne »

Ishrana mi se bazira na nekih pola litre jogurta i 2 banane za dorucak , ponekad kikiriki ubacim , za rucak u skoli opet jogurt i neka musli cokoladica sa 25 g uh

Molim te reci mi da se salis ?  :-\ :-\

Neka slicica forme bi dobro dosla :D

Ma ne salim se , nekad umjesto toga ubacim jaja , kako kad, mislim za mene iskreno fino funkcionise.
- SLIKANO NEDAVNO



AUGUST PROSLE GODINE !



“The best activities for your health are pumping and humping.”

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Predstavljanje - Adoni
« Odgovor #4 poslato: April 04, 2016, 10:13:32 posle podne »
Druze,ne funkcionise veruj mi. To sto ti rastes,to rastes jer si prvi put uhvatio teg u ruke. Nema tu 'ovo meni prija,ovo meni funkcionise' kod ishrane. Kazem ti,procitaj podforum "Nutrition",pre svega ces tim sebi uciniti uslugu.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Predstavljanje - Adoni
« Odgovor #5 poslato: April 04, 2016, 10:37:44 posle podne »
Sve sto ti je Nikola rekao stoji,ne moze ti se ishrana zasnivati na jogurtu,bananama i cokoladicama..

Pogotovo dorucak gde treba da nahranis telo sa proteinom i hidratima/mastima ti pojedes bananu i popijes jogurt..  :-\

Trening takodje nije bajan i to ti je lepo receno,samo me sokirala ova ishrana da mi komentar oko treninga nije bio ni na kraj pameti..

Van mreže adoni549

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Predstavljanje - Adoni
« Odgovor #6 poslato: April 04, 2016, 11:16:53 posle podne »
jbg , hvala vam mnogo na pomoci, to mijenjam vec od sutra, a sto se treninga tice ubacim ja jos po koju vjezbu jer treniram kod kuce pa nemam ni sprave vec imam sipke i tegove i benc klupu tako da ono koristim koliko mogu. :)
“The best activities for your health are pumping and humping.”

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Predstavljanje - Adoni
« Odgovor #7 poslato: April 04, 2016, 11:23:44 posle podne »
jbg , hvala vam mnogo na pomoci, to mijenjam vec od sutra, a sto se treninga tice ubacim ja jos po koju vjezbu jer treniram kod kuce pa nemam ni sprave vec imam sipke i tegove i benc klupu tako da ono koristim koliko mogu. :)

Pa da,to jeste problem,ali sta da ti kazem probaj,vidi sta mozes,radi sto raznovrsnije koliko si u mogucnosti i to je to.. :)

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Predstavljanje - Adoni
« Odgovor #8 poslato: April 05, 2016, 08:35:52 pre podne »
Ubaci barbel row i testeru za ledja, koliko sam video nemas te vezbe u treningu
« Poslednja izmena: April 05, 2016, 08:37:34 pre podne Lazar018 »

Van mreže adoni549

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Predstavljanje - Adoni
« Odgovor #9 poslato: April 06, 2016, 12:42:37 pre podne »
Ubaci barbel row i testeru za ledja, koliko sam video nemas te vezbe u treningu

hehe, imam druze , procitaj i vidjeces da pise "veslanje u pretklonu"(to ti je barbell row) a testeru sam radio prije , i vise gotivim jednorucno veslanje sa sipkom :)
“The best activities for your health are pumping and humping.”

Van mreže Lazar018

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Predstavljanje - Adoni
« Odgovor #10 poslato: April 06, 2016, 07:28:46 pre podne »
Ubaci barbel row i testeru za ledja, koliko sam video nemas te vezbe u treningu

hehe, imam druze , procitaj i vidjeces da pise "veslanje u pretklonu"(to ti je barbell row) a testeru sam radio prije , i vise gotivim jednorucno veslanje sa sipkom :)
Zbunjuju me ti nazivi prevedeni na nas jezik :D

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Predstavljanje - Adoni
« Odgovor #11 poslato: April 06, 2016, 09:57:03 pre podne »
Ubaci barbel row i testeru za ledja, koliko sam video nemas te vezbe u treningu

hehe, imam druze , procitaj i vidjeces da pise "veslanje u pretklonu"(to ti je barbell row) a testeru sam radio prije , i vise gotivim jednorucno veslanje sa sipkom :)
Druze bez ljutnje ali vezbe se ne dele na one koje su gotivne i na one koje to nisu.Ne moras da se fokusiras na jedne te iste vezbe jer svaka od njih pogadja misic drugacije,iz drugacijih uglova itd itd...

Van mreže adoni549

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Predstavljanje - Adoni
« Odgovor #12 poslato: April 06, 2016, 05:58:22 posle podne »
Ubaci barbel row i testeru za ledja, koliko sam video nemas te vezbe u treningu

hehe, imam druze , procitaj i vidjeces da pise "veslanje u pretklonu"(to ti je barbell row) a testeru sam radio prije , i vise gotivim jednorucno veslanje sa sipkom :)
Druze bez ljutnje ali vezbe se ne dele na one koje su gotivne i na one koje to nisu.Ne moras da se fokusiras na jedne te iste vezbe jer svaka od njih pogadja misic drugacije,iz drugacijih uglova itd itd...
Ma nema ljutnje, znam sta mi govoris tacno, radio sam prije testeru , sad malo mijenjam , pa je mozda ubacim za koji mjeesec opet.
Hvala ti :)
“The best activities for your health are pumping and humping.”

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Predstavljanje - Adoni
« Odgovor #13 poslato: April 06, 2016, 07:01:33 posle podne »
Nema na cemu,samo guraj...:)