April 27, 2024, 09:06:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Krealkalin  (Pročitano 2102 puta)

Van mreže Boris Djuric

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Krealkalin
« poslato: Maj 29, 2017, 11:49:27 pre podne »
Pozz imam 28 god i bavio se sportom od 5 godine, dzudom(visestruki sampion drzave u mladjim uzrastima) i boksom od 15 god, 37 meceva i vice prvak Beograda. U teretani sam usao prvi put sa 14 god. E sad prestao sam sa skoro svim aktivnostima sa 21 god, sto zbog faksa sto zbog devojke, jbg na greskama se uci..
Sad da predjem na stvar. Vratio sam se u teretanu i na boks pre dva meseca, a pre dve nedelje sam poceo da uzimam krealkalin...vrlo sam zadovoljan rezultatima, posebno sto se tice napretka u izdrzljivosti i povecanju maksimalne snage.
Pijem jednu kapsulu ujutro na prazan stomak pola h pre jela, jednu pola sata pre teretne, 2 posle i jednu pola h pre boksa. znaci 5 ukupno.
Problem mi je sto sam od prekjuce poceo da radim pa ne mogu bas striktno da se drzim ovog pravila. Malo sam oduzio, ali zanima me da li krealkalin mora da se pije na "prazan stomak" i da li hrana moze da se uzme sa krealakalinom?
Hvala na strpljenu, trazio sam po guglu, ali nemam dovoljno slobodnog vremena vise nazalost, pa moram malo da smaram, mozda cak i ima neki slicam post na ovom forumu, ne mogu da stignem sve da iscitam. Pozz jos jednom!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Krealkalin
« Odgovor #1 poslato: Maj 29, 2017, 01:40:35 posle podne »
Pozz imam 28 god i bavio se sportom od 5 godine, dzudom(visestruki sampion drzave u mladjim uzrastima) i boksom od 15 god, 37 meceva i vice prvak Beograda. U teretani sam usao prvi put sa 14 god. E sad prestao sam sa skoro svim aktivnostima sa 21 god, sto zbog faksa sto zbog devojke, jbg na greskama se uci..
Sad da predjem na stvar. Vratio sam se u teretanu i na boks pre dva meseca, a pre dve nedelje sam poceo da uzimam krealkalin...vrlo sam zadovoljan rezultatima, posebno sto se tice napretka u izdrzljivosti i povecanju maksimalne snage.
Pijem jednu kapsulu ujutro na prazan stomak pola h pre jela, jednu pola sata pre teretne, 2 posle i jednu pola h pre boksa. znaci 5 ukupno.
Problem mi je sto sam od prekjuce poceo da radim pa ne mogu bas striktno da se drzim ovog pravila. Malo sam oduzio, ali zanima me da li krealkalin mora da se pije na "prazan stomak" i da li hrana moze da se uzme sa krealakalinom?
Hvala na strpljenu, trazio sam po guglu, ali nemam dovoljno slobodnog vremena vise nazalost, pa moram malo da smaram, mozda cak i ima neki slicam post na ovom forumu, ne mogu da stignem sve da iscitam. Pozz jos jednom!

pa zar ne bi trebalo da ti objasne nacin konzumacije u bilo kojoj opciji (scenariju) tamo gde je kupljen suplement?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Krealkalin
« Odgovor #2 poslato: Maj 29, 2017, 02:02:23 posle podne »
Ne znam koji krealkalyn pijes, ali pise na njemu kako bi trebalo da se koristi , ja vec duze vreme koristim AAEFX ov , i tamo na kutiji pise 4 kapsule , sat vremena pre treninga... probao sam kombinaciju i 2 pre i dve posle, ali mi prva opcija najbolje pase, daje najvise snage.

Van mreže Boris Djuric

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Krealkalin
« Odgovor #3 poslato: Maj 30, 2017, 01:50:58 posle podne »
U prodavnici AMG sport na Banovom brdu je radila tad devojka, pitao sam je ali nije znala, rekla je isto to za uputstvo. Na upuststvu pise ujutro pola h pre prvog obroka, jedna kapsula i 2 kapsule pola h pre treninga.
E sad ja ustanem u 8:00 popijem, doruckujem u 8:30 i odem u tereranu u 10h jer od 13h radim. I sad tu vidim potencijalni problem jer pola sata pre treninga kada bi tebalo da popijem jos dve i dalje imam ovsene u stomaku:D Naravno umesto toga poijem 2 posle gyma...Ali bas me interesuje kako i da li se absorbuje sa hranom, ne direktno ali ovako kao u mom slucaju, kad ti nije skroz prazan zeludac. Pozz