Mart 28, 2024, 03:00:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Vedran Jaksic  (Pročitano 15385 puta)

Van mreže vedran_jaksic

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Vedran Jaksic
« poslato: Januar 08, 2007, 10:55:31 posle podne »
pa evo i da se ja "predstavim" drago mi je da sam medu vama,a vecina je upoznata sa mojim zivotom i radom a evo stranica za one kojima je potrebno dodatno predstavljanje                         http://www.sibenik.hr/vodic/sport/sibenski_sport.asp

pozdrav;

vedran
« Poslednja izmena: Januar 08, 2007, 10:57:15 posle podne vedran_jaksic »

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Vedran Jaksic
« Odgovor #1 poslato: Januar 08, 2007, 11:07:08 posle podne »
Dobro dosli Vedrane!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Vedran Jaksic
« Odgovor #2 poslato: Januar 08, 2007, 11:10:56 posle podne »
Dobrodoslica i sa moje strane :D

P.S. Napravio sam novu temu od ove vase poruke sa Dijanove teme kako bi bilo preglednije...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže vedran_jaksic

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Vedran Jaksic
« Odgovor #3 poslato: Januar 08, 2007, 11:24:54 posle podne »
Zahvaljujem na pozdravima jos se nisam uhodao u ovaj forum, ali Boze moj; sve dode s vremenom pa tako i to. Nadam se da cu bit od koristi sto se tice nekih pitanja

TRENIRAT - SAMO TRENIRAT


Pozdrav i laku noc
vedran

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Vedran Jaksic
« Odgovor #4 poslato: Januar 08, 2007, 11:29:13 posle podne »
Zahvaljujem na pozdravima jos se nisam uhodao u ovaj forum, ali Boze moj; sve dode s vremenom pa tako i to. Nadam se da cu bit od koristi sto se tice nekih pitanja

TRENIRAT - SAMO TRENIRAT


Pozdrav i laku noc
vedran

Laku noc, sada se odmorite pa od sutra da pocnete prenositi svoje bogato znanje na mladje vjezbace.

Van mreže vedran_jaksic

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Vedran Jaksic
« Odgovor #5 poslato: Januar 08, 2007, 11:47:21 posle podne »
"otvorio" sam i email stranicu na koju me mozete kontaktirati


vedran_jaksic@email.t-com.hr

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Vedran Jaksic
« Odgovor #6 poslato: Januar 08, 2007, 11:51:46 posle podne »
Nadam se da ce se ovdje vase znanje uz ostale dobre znalce dobro iskoristit, a siguran sam da ljudi znaju o kome je rijec, ovde ipak moderatori pokusavaju ljudima najvise pomoc i dat dobar savjet ( a ne izblatit i omalovažit), osobno mi je atmosfera puno prijatnija nego khm.. khm...uf opet kašalj ovih dana, nažalost neki moderatori uživaju u slavi koju jadni imaju samo na binarnim znamenkama dok pravi šampioni uspravnom glavom žele da ovaj sport živi a ne da ga sebično čuvaju.
Meni je jako drago da je profesor došao i sad mu mogu ljubit guzicu i mladoliko lice koje je kremama namazano, a sigurno nije ruzno i naborano kao kod jos jadnijeg moderatora na jednom drugom forumu koji je toliko snazan da bi 18 godišnjaku dao pljusku i to žareću (uf kako voli tu riječ Žareću lolčina) :lol: :lol: :lol:...ali necemo o tom ovo je ipak novi pocetak za profesora i u moje ime dobrodošli!
Samo opušteno i veselo...

P.S. Danas sam od gušta napravio trening i razbistrio glavu malo misleci na cudna bica iz Graškograda  :lol: 8)
« Poslednja izmena: Januar 09, 2007, 12:06:30 pre podne N_E_Z_N_A_L_I_C_A »

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Vedran Jaksic
« Odgovor #7 poslato: Januar 09, 2007, 12:01:43 pre podne »
Postovanje Vedrane, dobro dosli!

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Vedran Jaksic
« Odgovor #8 poslato: Januar 09, 2007, 01:38:30 pre podne »
dobrodosli

Van mreže Dule_Madzarovic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 299
Odg: Vedran Jaksic
« Odgovor #9 poslato: Januar 09, 2007, 08:43:28 pre podne »
VEDRANE TARZANE, DOBRODOSAO.
NISAM IMAO NA ONOM DRUGOM FORUMU NI PRILIKE DA NESTO DEBATIRAMO ZAJEDNO,  JA BAS NISAM BIO PRISUTAN PUNO. NADAM SE, DA CEMO OVDE IMATI VISE DEBATE.........., MADA SAM JA VISE PRISUTAN U ZAJEBANCIJI NEGO NESTO OZBILJNIJE..... :lol: :lol: :lol:

ZA SVE, KOJI NE POZNAJETE VEDRANA, VEDRAN VAM JE ZIVA ENCIKLOPEDIJA ZA BB, PITAJTE GA SLOBODNO.

Van mreže vedran_jaksic

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Vedran Jaksic
« Odgovor #10 poslato: Januar 09, 2007, 09:49:34 pre podne »
Dragi prijatelji, hvala na dobrodoslici jos jednom.

tu sam da pomognem drugim ljudima pokojim komentarem i sugestijom,odnosno pruzanjem svojih misljenja, savjeta i iskustava (naravno u granicama mogucega), te ce mi valjda bit od koristi moja sportska dostignuca, trenerski rad. Moram naglasit da mi je vrlo velika cast sudjelovati u raspravama na ovom forumu gdje se nesebicno sire informacije putem ove stranice


Nikog ne valja kritizirati,nego mu valja pomoci.


Ova stranica je jako lijepa i korisna svima nama i pokusajmo je takvom i ocuvati informacije - ja cu u svakom slucaju pokusati, a nadam se i vi bas kao sto vidim da to i do sada cinite.

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Vedran Jaksic
« Odgovor #11 poslato: Januar 09, 2007, 11:33:15 pre podne »
Dobrodoshli imenjache! :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vedran Jaksic
« Odgovor #12 poslato: Januar 09, 2007, 11:49:05 pre podne »
VEDRANE TARZANE, DOBRODOSAO.
NISAM IMAO NA ONOM DRUGOM FORUMU NI PRILIKE DA NESTO DEBATIRAMO ZAJEDNO,  JA BAS NISAM BIO PRISUTAN PUNO. NADAM SE, DA CEMO OVDE IMATI VISE DEBATE.........., MADA SAM JA VISE PRISUTAN U ZAJEBANCIJI NEGO NESTO OZBILJNIJE..... :lol: :lol: :lol:

ZA SVE, KOJI NE POZNAJETE VEDRANA, VEDRAN VAM JE ZIVA ENCIKLOPEDIJA ZA BB, PITAJTE GA SLOBODNO.
..

AP DI SI DUKI STARA KAJLO....PA JEBIGA..MI MATORI SMO OVDE KAO DRUSTVO ZA JUTARNJE POSALICE I NARODNO VESELJE....NEKO MORA I TAJ DEO POSLA DA OBAVLJA..

ALI KADA SE UOZBILJIMO..E ONDA...PA U OSTALOM POKAZALI SMO KAKO TO STARCI RADE..

BEZ STARCA NEMA UDARCA...

Van mreže Dule_Madzarovic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 299
Odg: Vedran Jaksic
« Odgovor #13 poslato: Januar 09, 2007, 11:55:16 pre podne »
........UFFF KUME, AKO POMISLIS MALO BOLJE, TO JEST....,  JA - PEDJO I VEDRAN IMAMO SKUPA 100 I KUSUR GODINA....., JEBO TE.

ALI NEDAMO SE MI, IMA BOGA - PA JE NAPRAVIO, OVER 40, OVER 50 I OVER 60.......hahahhahah :lol: :lol: :lol:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vedran Jaksic
« Odgovor #14 poslato: Januar 09, 2007, 11:56:58 pre podne »
........UFFF KUME, AKO POMISLIS MALO BOLJE, TO JEST....,  JA - PEDJO I VEDRAN IMAMO SKUPA 100 I KUSUR GODINA....., JEBO TE.

ALI NEDAMO SE MI, IMA BOGA - PA JE NAPRAVIO, OVER 40, OVER 50 I OVER 60.......hahahhahah :lol: :lol: :lol:
..

CEGA BRATE....CM?????????