Mart 28, 2024, 12:24:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Danas!  (Pročitano 2508 puta)

Van mreže Guba1989

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Danas!
« poslato: Maj 20, 2016, 05:00:25 pre podne »
Pozdrav svima. Novi sam na forumu i nisam znao gdje cu pisati o ovome pa sam se odlucio za ovdje jer vidjeh da ste nekima vec pomagali i savjetovali ih.
Moj problem je sledeci.
Imam 26 godina,visok sam 183cm a tezak nekih 78kg. Nisam trenirao nista zadnjih desetak godina i DANAS zelim da pocnem opet. Proteklih deset godina proveo sam uz hektolitre alkohola,brdo cigareta i ostalih zajebanih supstanci. Vrlo slabo sam bio aktivan,gotovo da i nisam imao nekog veceg fizickog napora. Ipak,dosta sam izdefinisan,kazu,vidljivi su mi svi trbusni misici,tricepsi i bicepsi lijepo oblikovani itd.
Od vas mi treba,ako vas to ne smara,da mi date neke savjete za sto brze vracanje u formu. Kako da nabacim koji kilogram,da doguram bar do 87-8 kg? I naravno,ako bi neko od vas iskusnijih mogao da mi napise plan treninga uzimajuci u obzir u kakvom se stanju nalazim,racunajte kao pocetnik. I da,ukoliko je neophodna i fotografija postavicu je kasnije ako bude zainteresovanih da pomognu. :) Uzmite u obzir i to da planiram da pocnem danas,nema vise odlaganja.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Danas!
« Odgovor #1 poslato: Maj 20, 2016, 08:39:23 pre podne »
Pozz,

Pa dobijanje na kilazi najvise zavisi od kvalitetne i uravnotezene ishrane tako da bi trebao da korigujes ishranu shodno svom cilju..

Naravno,iz vise razloga,mi na forumu NE PISEMO ljudima planove treninga/ishrane itd..,ali na forumu imas sve informacije koje su ti potrebne,procitaj podforume Nutrition i Trening,pa sklopi neki plan koji cemo samo posle po potrebi da korigujemo.. :)