April 18, 2024, 03:26:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Astma u naporu.  (Pročitano 4060 puta)

Van mreže Cobralione

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Astma u naporu.
« poslato: Avgust 03, 2016, 09:09:25 posle podne »
Pozdrav.
Kao sto rekoh u prijasnjoj temi na kardio trening o mome problemu tj astmi u naporu.
Posto mi je lijecnik preporucio Ventolino,ovdje mi je osoba objasnila da ventolino nosi posljedice,a i pronasao sam na forumu jedan link,mogu da ga postavim tice se ventolina(ako kome treba)

Zanima me,ako ovdje netko ima slican problem ili je educiran po tome pitanju pa da pomogne nama sa astmom.
Dakle,koji lijek nam moze pomoci u savladavanju ovog problema,a da nije toliko riskantan i stetan po zdravlje?

Hvala i pozz :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Astma u naporu.
« Odgovor #1 poslato: Avgust 03, 2016, 09:54:53 posle podne »
Citat
ovdje mi je osoba objasnila da ventolino nosi posljedice

ko ti objasnio da nosi posledice? ovde bas niko nije o tome pisao.. poenta price sa lekovima za astmu je da se to ne konzumira po potrebi , to je nesto sto posle uzimas ceo zivot ako ti je to dijagnostikovano... ovaj momak je sa tim lekom verovatno resio sebi problem i nastavio normalno da trenira ! Nemojte krivo i glupavo da tumacite postove...

Van mreže Cobralione

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Astma u naporu.
« Odgovor #2 poslato: Avgust 03, 2016, 10:05:38 posle podne »
Pa...trebao bih da konzumiram cijeli zivot tj...dok se bavim sportom..jer je to astma u naporu.
Znaci puls se dize nakon napora,nedostatak zraka i samim tim veci puls.

Mislim,pronasao sam razne secesije gdje govore kako kortikosteroidi uzrokuju u duzem vremenskom periodu,povecani krvni tlak,ostereopozu i ostalo...sada bas ne znam sto da cinim.

Dali da se inhaliram sa ventolinom.Dali da promijenim lijek,u problemu sam.A smeta mi veoma ova astma.
Pa ako mozes ukratko ili si informiran da napises nesto neko svoje misljenje i vidjenje,hvala i pozz

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Astma u naporu.
« Odgovor #3 poslato: Avgust 04, 2016, 06:28:06 pre podne »
ti zaista pocinjes sada vec da odlazis tamo gde ne treba
NIKO OVDE NIJE REKAO DA JE STETNO NESTO STO TI JE LEKAR PREPISAO!!!
Pre svega tebi da je lekar proepisao taj lek,onda uz to je moralo da ide gomila porpatne dokumatezije koju ce tvoj klub da prilaze prlikom savke utakmice posto PADAS NA DOPING KONTROLU ukoliko ti taj lek ne sluzi u zdrastvene svrhe!!!!!

Kao drugo
ti si se raspitviao sa CLENBUTREROL, kao i o EFEDRINU lek koji nije registrovan ni kod nas ni kod vas,a mi smo ti rekli da o tome treba da razmislis,posto on moze da nosi niz NEAGTIVNIH EFKEATA

Zadnji put te upozoravam da ovakve stvari ne pises,jer i ukoliko se ja ovde raspiesm o budem qvotao sve tvoje potrage o hemiji pod izgovrom pre da poboljsas sporstske rezulate,a onda si od jednom asmaticar,a gledajuci tvoje slike na FB ne bih rekao da bas imas iskustva u bilo cemu

LOCK