April 23, 2024, 03:07:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Exclusive: Beckham za 250 miliona ide u USA!  (Pročitano 7364 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Exclusive: Beckham za 250 miliona ide u USA!
« poslato: Januar 11, 2007, 11:16:59 posle podne »
Nevjerovatna suma novca za 31-godišnjeg Dejvida Bekama: 250 miliona dolara za pet godina u Los Anđeles Galaksi

Da sam u Ameriku otišao kasnije rekli bi da to činim zbog para



Poslije višemjesečnih nagađanja, kontradiktornih informacija koje su dolazile iz medija, Real Madrida, ali i od samog Dejvida Bekama - glasinama je konačno došao kraj.
Bivši engleski reprezentativac odlučio je da od ljeta igra u američkoj fudbalskoj ligi za, kako trenutno stoje stvari, nevjerovatnih milion dolara nedjeljno. Bekam je saopštio da će tokom ljeta potpisati petogodišnji ugovor sa američkim timom Los Anđeles Galaksi, a cio transfer mogao bi da vrijedi čak 250 miliona dolara.
- Prošle nedjelje Real Madrid mi je ponudio novi dvogodišnji ugovor. Razmotrio sam još nekoliko opcija iz Italije i Engleske, razgovarao sa savjetnicima i porodicom, i na kraju odlučio da igram za LA Galaksi u MLS ligi. - izjavio je 31-godišnji Englez.
Novi ugovor s Realom tako je otpao, kao i eventualni Bekamov povratak u Premier ligu ili odlazak u Seriu A. Bekam će ostati u Madridu do kraja sezone, kada mu ističe ugovor sa Realom, koji tako neće imati pravo na obeštećenje od transfera.
- Igrao sam za dva najveća kluba na svijetu. Igrao sam 15 godina na najvećem nivou i sada mi treba novi izazov. Nisam želio da u SAD dođem sa 34 godine, pa da ljudi pričaju da sam došao samo zbog novca. Nisam zbog toga ovdje. Nadam se da ću izgraditi klub i tim sa dosta potencijala. To me uzbuđuje. – rekao je Bekam, koji bi nedjeljno zarađivao milion dolara, američkoj stanici ABC za emisiju „Dobro jutro Ameriko“.

Izvor: Arena
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: Exclusive: Beckham za 250 miliona ide u USA!
« Odgovor #1 poslato: Januar 11, 2007, 11:31:52 posle podne »
david beckham je svakako najveci medijski fenomen na svetu vec duze vreme,on je zaista zlatna koka i njegov zivot je cini mi se posle schwarcenegerovog najzaokruzeniji sto se sportskog sveta tice...
covek je zaista postigao sve,i taman kad svi pomisle da je kraj....1.000.000$ nedeljno...pa toliko ne moze da dobije niko....ni ronaldinjo,ni kaka...niko...
stvarno ne znam do kad ce sijati njegova zvezda ali je sigurno da jos nema nameru da tamni...
respect!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Exclusive: Beckham za 250 miliona ide u USA!
« Odgovor #2 poslato: Januar 12, 2007, 03:14:49 pre podne »
JEbo te!!!! 1,000,000$ ej drhti mi ruka dok pisem ovo hahahaah  :shock: :shock: :shock:

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: Exclusive: Beckham za 250 miliona ide u USA!
« Odgovor #3 poslato: Januar 12, 2007, 09:24:16 pre podne »
PA I MLADENOVCU IMA PERSPEKTIVNIH KLUBOVA A IMAMO UMERENO KONTINETALNU KLIMU,PA NE DOĐE NIKO IZ LIČNIH POBUDA DA NAS ODVEDE IZ SRPSKE LIGE MALO DALJE...EH TE JEBENE PARE,KOLIKO MU TREBA JOŠ DA BI BI O ZADOVOLJAN
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Exclusive: Beckham za 250 miliona ide u USA!
« Odgovor #4 poslato: Januar 12, 2007, 02:38:47 posle podne »
boli ga k ..
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Exclusive: Beckham za 250 miliona ide u USA!
« Odgovor #5 poslato: Januar 12, 2007, 03:24:52 posle podne »
ja bi nejga na doping kontrolu

Van mreže BEGINER 2251989

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Exclusive: Beckham za 250 miliona ide u USA!
« Odgovor #6 poslato: Januar 12, 2007, 07:08:04 posle podne »
ja bi nejga na doping kontrolu
Hehe...A jos kad podelis njegovu zaradu vidis nemoguce ono sto sam ja izracunao...Kad ode u Ameriku Beckham ce zaradjivati 105000 i koji evro gore(citaj:DNEVNO)...Joj Beckham,Beckhame ljubila te majka :shock:

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Exclusive: Beckham za 250 miliona ide u USA!
« Odgovor #7 poslato: Januar 12, 2007, 07:28:25 posle podne »
Evo ti racunica 100 $ U MINUTI!!!! Pa vidite o cemu se radi...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Odg: Exclusive: Beckham za 250 miliona ide u USA!
« Odgovor #8 poslato: Januar 12, 2007, 09:19:31 posle podne »
Svakako marketinski fenomen.Samo malo mu je glupo ovo sto je izjavio.On sada ide tamo iz vise razloga, a najbitniji je lova.Drugi je sto jedino njima ima sta da pokaze, posto je njegovo proslo davno.Za ono u MU svaka cast ali od tada samo pada.Mi mozemo da ocekujemo nekog ovakvog penzionera, kad se srede neke stvari.Pre svega otera mafija i ispita ko, kome, zbog cega.To ce se u skorije vreme tesko desiti jer iste stiti drzava i tako u krug.
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Odg: Exclusive: Beckham za 250 miliona ide u USA!
« Odgovor #9 poslato: Januar 13, 2007, 06:08:02 posle podne »
Citat
Kapelo: "Bekam više neće igrati"
Trener Reala Fabio Kapelo je objavio da Dejvid Bekam više nikada neće nastupiti za 'kraljevski' klub.

Bivši fudbaler Mančestera će preći u redove američkog Los Anđeles Galaksija na leto, a potpisao je petogodišnji ugovor vredan 250 miliona dolara.

"Dejvidova odluka je da nas napusti. Oduvek je bio veliki profesionalac, ali mislim da ne možemo u potpunosti da računamo na igrača koji već ima potpisan ugovor sa drugim klubom za tako veliku svotu novca", rekao je Italijan na klupi Reala.

Bekamov poslednji nastup za tim sa Santijago Bernabeua bio je u nedelju protiv La Korunje, kada je zamenio povređenog Gutija.

"Bekam će trenirati sa nama, ali ga više neću uvoditi u igru. On je želeo da ode, a ne ja, pa bi njemu trebalo da postavite pitanje na tu temu. Ne mogu da uigravam ekipu sa fudbalerom za kojeg znam da neće biti tu naredne sezone", zaključio je Kapelo.
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Exclusive: Beckham za 250 miliona ide u USA!
« Odgovor #10 poslato: Januar 23, 2007, 10:08:11 pre podne »
pozer....
Liberte toujours

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: Exclusive: Beckham za 250 miliona ide u USA!
« Odgovor #11 poslato: Januar 23, 2007, 04:01:11 posle podne »
moze pricati ko sta hoce...sminker,maneken..ovo ono, on je jedna od naj vecih ikona fudbala,sigurno da nije naj bolji igrac pogotovo zadnjih par godina,svaku utakmicu se vrsi veliki pritisak na njega,nije nikad igrao poput zidane,ronaldhina, itd. ali on se uvijek zalagao,svaku utakmicu mnogo trcao,trudio se,mnogo trenirao cak i vise od svojih saigraca bar to provjereno znam bar dok je u realu....i pored velike slave,pogotovo od kada je stigao u real ja se ne mogu sjetiti da je nekad bio bezobrazan,drzak,da je kasnio ili ne dolazio na trening itd. kako mnoge zvijezde rade poput ronalda ,cassana pa i cappela,koji je pokazao srednji prst nedavno navijacima reala poslije utakmice itd dakle radi se o velikom sportisti

to sto se u realu nije naj bolje snasao to je druga prica, od njega se uvijek puno ocekuje i veliki su pritisci i medija, kao i kluba jer su uvijek velika ocekivanja i ocekuje se da uvijek blista...sto je smijesno..pa eto pogledajmo sad ronaldhina na primjer i u kakvoj je covjek formi,katastrofa..ljudi su ,nisu roboti...uostalom kad govorimo o beckhamu imao je on extra partija odigranih u realu,a i u zadnje vrijeme pred potpisivanje ugovora kad bi dobio priliku vrlo dobro je igrao...

a i napominjem da je 2 puta bio uz rame naj boljim igracima svijeta prema fifinom izboru za naj boljeg igraca svijeta,dva puta je bio drugi i to 1999 i 2001

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Exclusive: Beckham za 250 miliona ide u USA!
« Odgovor #12 poslato: Januar 23, 2007, 04:28:01 posle podne »
pa ja u pitanje nisam doveo njegovu igru jer on po meni odlicno igra, nego sam rekao da je pozer ovako...
Liberte toujours

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: Exclusive: Beckham za 250 miliona ide u USA!
« Odgovor #13 poslato: Januar 29, 2007, 02:42:04 posle podne »
pa ja u pitanje nisam doveo njegovu igru jer on po meni odlicno igra, nego sam rekao da je pozer ovako...

pa ok nisam nista ni rekao :D

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Exclusive: Beckham za 250 miliona ide u USA!
« Odgovor #14 poslato: Januar 29, 2007, 06:04:11 posle podne »
ja bi nejga na doping kontrolu

Ja bih ga oteo!  :lol: