April 29, 2024, 03:49:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Početi trenirat MMA sa 23 godine...  (Pročitano 12957 puta)

Van mreže Laza

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Početi trenirat MMA sa 23 godine...
« Odgovor #30 poslato: Septembar 14, 2016, 06:04:06 posle podne »

Najbitnije sto bih dodao da je nemoguce nauciti opustenost rucne i nozne tehnike(sto je jako bitno) u isto vreme kad i dziu dzicu/rvanje jer tamo moras biti krut...

Znaci svi ovi poznati MMA klubovi ne znaju sta rade a ? :)
Svi njihovi uspesni borci su odvojeno ucili stand up i parter ? :)

Van mreže Athletes

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Početi trenirat MMA sa 23 godine...
« Odgovor #31 poslato: Septembar 14, 2016, 06:49:52 posle podne »
Navedi mi jednog ali samo jednog koji je uspesan ? Govorim u Srbiji...
no pain no gain

Van mreže Laza

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Početi trenirat MMA sa 23 godine...
« Odgovor #32 poslato: Septembar 14, 2016, 06:56:06 posle podne »
Zasto izdvajati Srbiju, ja govorim gde je najbolje poceti, ako hoces da treniras MMA najbolje je ici na MMA, pogotovo ako imas 23 godine i nemas vremena da usavrsavas parter i stand up odvojeno, drugo je kad neko trenira parter od malih nogu i sa 23 krene da usavrsava i ostale delove.
Svi poznati MMA klubovi u svetu drze kompletne MMA treninge i njihovi borci treniraju iskljucivo MMA , prosla su vremena kada se islo u 3 razlicita kluba da bi se sve usavrsilo.

Van mreže Athletes

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Početi trenirat MMA sa 23 godine...
« Odgovor #33 poslato: Septembar 14, 2016, 07:09:05 posle podne »
Zasto izdvajati Srbiju, ja govorim gde je najbolje poceti, ako hoces da treniras MMA najbolje je ici na MMA, pogotovo ako imas 23 godine i nemas vremena da usavrsavas parter i stand up odvojeno, drugo je kad neko trenira parter od malih nogu i sa 23 krene da usavrsava i ostale delove.
Svi poznati MMA klubovi u svetu drze kompletne MMA treninge i njihovi borci treniraju iskljucivo MMA , prosla su vremena kada se islo u 3 razlicita kluba da bi se sve usavrsilo.
Druze ja sam ti rekao moje misljenje mozda sam u pravu mozdaa ne...Nastavljamo diskusiju dalje bzv.Dobio si dosta odgovora na svoje pitanje !
no pain no gain

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Početi trenirat MMA sa 23 godine...
« Odgovor #34 poslato: Septembar 15, 2016, 07:24:32 pre podne »
Navedi mi jednog ali samo jednog koji je uspesan ? Govorim u Srbiji...

Zaboga imamo 2 borca u UFC-u, vrednom 4 milijarde dolara. Aj molim te druže nemoj više odgovarati, stvarno se vidi svakim postom koliko nisi upućen u sport...
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Athletes

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Početi trenirat MMA sa 23 godine...
« Odgovor #35 poslato: Septembar 15, 2016, 07:47:57 pre podne »
Navedi mi jednog ali samo jednog koji je uspesan ? Govorim u Srbiji...

Zaboga imamo 2 borca u UFC-u, vrednom 4 milijarde dolara. Aj molim te druže nemoj više odgovarati, stvarno se vidi svakim postom koliko nisi upućen u sport...
Druze citaj malo bolje...Moje pitanje je bilo da navede jednog borca koji je poceo da trenira MMA i koji je postao poznatiji ? Znaci da ti objasnim konkretno da bolje shvatis ,kazi mi jedno ime da nije poceo konkretno sa nekim sportom vec poceo MMA,koji ti sad treniras ?!
Za ova dva koji su u ufc-u pretpostavljam da mislis na Bojana VElickovica i Bojana Mihajlovica...4 milijarde dolara :) Vidi decko jedno je kad si u nekom sportu treniras,tamcicis se a drugo kad citas novine...
no pain no gain

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Početi trenirat MMA sa 23 godine...
« Odgovor #36 poslato: Septembar 15, 2016, 08:01:59 pre podne »
Važi, idem da nastavim da čitam novine
« Poslednja izmena: Septembar 15, 2016, 08:05:39 pre podne NPP »
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže FD

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 152
Odg: Početi trenirat MMA sa 23 godine...
« Odgovor #37 poslato: Septembar 15, 2016, 09:49:03 posle podne »
Mogu li da kazem svoje misljenje o tome- odmah MMA ili prvo neki drugi BS
Tacno je da ako hoces da treniras i takmicis se u MMA, najbolje trenirati i kao prvo poceti sa MMA. Logicno do krajnosti.
Problem nastaje ovde kod nas jer MMA klubovi nicu kao pecurke a koliko su kompetentni treneri da odrade sve faze borbe, plasim se da se dobijaju priuceni borci koji znaju nesto ali ostaju priuceni tj. ne napreduju. Ne kazem da je u svim klubovima tako...
Da li je onda bolje poceti sa BJJ, boksom, MT,... i tehnicki odlicno savladati pa onda videti gde si