April 19, 2024, 05:41:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Sagorevac masti... koji da kupim?  (Pročitano 16396 puta)

Van mreže Wladisha22

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #15 poslato: Jun 23, 2017, 07:02:46 pre podne »
Mala ispravka..radi se o LIPO 6 BLACK RX...posledica trece smene 😀

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #16 poslato: Jun 26, 2017, 05:39:04 pre podne »
Pozdrav drugari..i drugarice..ima li neko iskustva sa LIPO 6 BLACK ULTRA CONCENTRATE...Meni izaziva blagu mucninu i to me bas nervira pa me zanima da li jos neko ima iste simptome i da li se isplati da trpim mucnine...

pa procitas deklaraciju na srpskom jeziku,vidis koje supstance sadrzi i ne vidim ni jedna razloga zasto bi trpeo neke mucnice od bilo cega
ali moguce da tamo gde si kupio,imaju iskustva sa tim od drugih kornsnika,a moguce i neko objasnjenje u vezi sastava sa deklaracije ;)

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #17 poslato: Jun 28, 2017, 07:43:14 posle podne »
Da ne otvaram temu, potrosio sam the fat burner 120 kaps. (po dve dnevno), uz regulisanu ishranu i trening otislo od 05.05. Nekih 15 kg. Pored njega pijem 3 puta po dva terminatora (43 god. pa sasvim fino radi). Sa kojim fat burnerom predlazete da nastavim (iskljucivo iz palete ogistre) sa mozda nekom invazivnijom formulom. Hvala unapred. Pozz
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 420
  • X3M
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #18 poslato: Jun 28, 2017, 08:25:33 posle podne »
Da ne otvaram temu, potrosio sam the fat burner 120 kaps. (po dve dnevno), uz regulisanu ishranu i trening otislo od 05.05. Nekih 15 kg. Pored njega pijem 3 puta po dva terminatora (43 god. pa sasvim fino radi). Sa kojim fat burnerom predlazete da nastavim (iskljucivo iz palete ogistre) sa mozda nekom invazivnijom formulom. Hvala unapred. Pozz

Bravo za -15kg :)

Zasto ne nastavis sa istim s obzirom da te dobro sljaka ???

Dobar ti je Amix Lipotropic Fat Burner:

L-karnitin tartrat
550mg

Holin bitartat
550mg

inozitol
550mg

taurin
500mg

Betain HCL
250mg

CLA
250mg

Ekstarkt Gamicia Cambogia
250mg

Metionin
100mg

Vitamin B6
1,5mg
Shut the f*ck up and squat

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #19 poslato: Jun 28, 2017, 08:53:58 posle podne »
Da ne otvaram temu, potrosio sam the fat burner 120 kaps. (po dve dnevno), uz regulisanu ishranu i trening otislo od 05.05. Nekih 15 kg. Pored njega pijem 3 puta po dva terminatora (43 god. pa sasvim fino radi). Sa kojim fat burnerom predlazete da nastavim (iskljucivo iz palete ogistre) sa mozda nekom invazivnijom formulom. Hvala unapred. Pozz

Bravo za -15kg :)

Zasto ne nastavis sa istim s obzirom da te dobro sljaka ???

Dobar ti je Amix Lipotropic Fat Burner:

L-karnitin tartrat
550mg

Holin bitartat
550mg

inozitol
550mg

taurin
500mg

Betain HCL
250mg

CLA
250mg

Ekstarkt Gamicia Cambogia
250mg

Metionin
100mg

Vitamin B6
1,5mg
Hvala ti bas sam ga gledao, sastav mi se cini izuzetno korektan. Cini mi se da sam procitao da bi ih trebalo menjati, a do sada nisam nikad koristio fat burnere.
Pozz
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #20 poslato: Jun 28, 2017, 08:56:13 posle podne »
Da zaboravih da pitam, jel dovoljno sest pred trening ili da se zajaca i kako se uzima u off day.
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže iker

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 111
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #21 poslato: Jun 28, 2017, 11:17:25 posle podne »
red zone ili dyma burn?ž
cena je skoro ista, 120 kapsula, samo sto se kod rz pije 2x3 kapsule, a kod dyma 1 kapsula... ako dam dobro razumio...dakle, dyma ispada 6 puta isplativiji...
kod res zone pise da povoljno utice na zdravlje i tako te fore... ipak bih radije njega uzeo, pare nisu problem

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #22 poslato: Jun 29, 2017, 06:21:02 pre podne »
red zone ili dyma burn?ž
cena je skoro ista, 120 kapsula, samo sto se kod rz pije 2x3 kapsule, a kod dyma 1 kapsula... ako dam dobro razumio...dakle, dyma ispada 6 puta isplativiji...
kod res zone pise da povoljno utice na zdravlje i tako te fore... ipak bih radije njega uzeo, pare nisu problem

red zone svakako

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #23 poslato: Jun 29, 2017, 06:21:40 pre podne »
Da ne otvaram temu, potrosio sam the fat burner 120 kaps. (po dve dnevno), uz regulisanu ishranu i trening otislo od 05.05. Nekih 15 kg. Pored njega pijem 3 puta po dva terminatora (43 god. pa sasvim fino radi). Sa kojim fat burnerom predlazete da nastavim (iskljucivo iz palete ogistre) sa mozda nekom invazivnijom formulom. Hvala unapred. Pozz

ako bas zelis da menjas (ne vidim potrebu)
moja preporuka bi bila onda GRENADE OPS ....jer je bas..ops :)

https://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/sagorevaci-masti-tablete-capsule/537-granade-black-ops-100-kapsula.html

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #24 poslato: Jun 29, 2017, 07:06:12 pre podne »
Da ne otvaram temu, potrosio sam the fat burner 120 kaps. (po dve dnevno), uz regulisanu ishranu i trening otislo od 05.05. Nekih 15 kg. Pored njega pijem 3 puta po dva terminatora (43 god. pa sasvim fino radi). Sa kojim fat burnerom predlazete da nastavim (iskljucivo iz palete ogistre) sa mozda nekom invazivnijom formulom. Hvala unapred. Pozz

ako bas zelis da menjas (ne vidim potrebu)
moja preporuka bi bila onda GRENADE OPS ....jer je bas..ops :)

https://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/sagorevaci-masti-tablete-capsule/537-granade-black-ops-100-kapsula.html
Hvala generale, onda ostajem na istom jos jedan krug pa posle menjam.
Pozz
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #25 poslato: Jun 29, 2017, 07:10:21 pre podne »
Da ne otvaram temu, potrosio sam the fat burner 120 kaps. (po dve dnevno), uz regulisanu ishranu i trening otislo od 05.05. Nekih 15 kg. Pored njega pijem 3 puta po dva terminatora (43 god. pa sasvim fino radi). Sa kojim fat burnerom predlazete da nastavim (iskljucivo iz palete ogistre) sa mozda nekom invazivnijom formulom. Hvala unapred. Pozz

ako bas zelis da menjas (ne vidim potrebu)
moja preporuka bi bila onda GRENADE OPS ....jer je bas..ops :)

https://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/sagorevaci-masti-tablete-capsule/537-granade-black-ops-100-kapsula.html
Hvala generale, onda ostajem na istom jos jedan krug pa posle menjam.
Pozz

nema na cemu da se hvali...

Van mreže zagor52

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #26 poslato: Januar 04, 2018, 01:31:40 posle podne »
Da ne bih gomilao forum sa novom temom interesuje me jedna prepuruka.

Nemam mnogo iskustva u konzumaciji sagorevaca do sada sam koristio samo Animal i Lipo6 i mogu reci da sam sa Animalom stvarno zadovoljan.

Proslo je od tad dovoljno perioda da su kao sto znate Animal iskljucili iz prodaje iako on moze da se nadje idalje u Srbiji po nekim radnjama.

Moja nedoumica je sledece koji sagorevac bi vi mi preporucili,a primecujem da dosta hvalite ovaj black ops i RedZone ili da se zadrzim na Animalu. ? I da li su ova gore navedena dva dovoljna adekvatna zamena (po jacini i ucinku) kao nekadasnji Animal.   :) :)
« Poslednja izmena: Januar 04, 2018, 01:45:50 posle podne zagor52 »

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #27 poslato: Januar 04, 2018, 05:04:14 posle podne »
Pozdrav

Citat
iako on moze da se nadje idalje u Srbiji po nekim radnjama.

Ne moze da se najde (jer NIJE MOGUCE DA SE UVEZE), a ako moze onda je ono..neko toliko...da ne keaem sta  ;D ;D

Jos gora je prica a lypo 6

sto se tice sagorevaca
svakako bi preporuka bila ( ne znam koji deo ti npr citas kada su u pitanju sagorevaci tj koji deo je po tebi poseban npr na animalu tj ili koji deo sa animala fali na grenadeu, npr ili obrnuto ili neka bude u lypo?
Hocu da kazem (posto ce verovatno post biti drugacije shvacen)  da ovo nije nikakve tenzija, vec samo pokusaj da se covek pored zdrave percepcije navede na ispravno razmisljanje. Dakle, koji deo (ako postoji neki koji bi posebno izdvoio) nema na jednom ili na drugom ili obratno, i zasto bas taj sastojak ima "ucinkovito" dejstvo ili zasto bas taj sastojak radi u sinergiji sa drugim itd itd

Naravno
animal je radio pa radio - tu nema dvojbe
samo sto opet ponavljam
Morate ljudi da shvaite da u vreme dok je bilo animala, na trzistu je bilo moda jos 2 ili 3 sagorevaca (neka je bio i 5), ali sada sa novim zakonima kojima se ukidaju AKTIVNE suupstance koje su sagorevace cinili mocnim tj gernaminim i slicno, ne sadrzi NI JEDAN JEDINI SAGOREVAC na ovom svetu, i onda je ostalo sto bi rekao jedan umetnik "futrola"....

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #28 poslato: Januar 04, 2018, 05:52:01 posle podne »
Znaci i m stack ako ga ikad bude na trzistu, to vise nece biti ono sto je nekada bilo? Ima li nekih izgleda u skorijoj bud. Da se ti proizvodi uvezu ?

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #29 poslato: Januar 04, 2018, 06:56:48 posle podne »
Znaci i m stack ako ga ikad bude na trzistu, to vise nece biti ono sto je nekada bilo? Ima li nekih izgleda u skorijoj bud. Da se ti proizvodi uvezu ?

nece ga biti i ne moze da se registoruje kod nas
jednostavno sastav ne odgovara normativima koje propisuje ministarstvo zdravlja. E sada u cemu, poznavajuci materiju po tom pitanju, a poznavajuci sastav "takvih preparata", odstupanja su ogromna u 80% sastojaka samog produkta...